Terror FSB

Zdrastwujtje w krainie terroru.

Copyright by Tergiwersacja 2010

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

 

Czy za Smoleńskiem mogliby stać Rosjanie? Trudno na to odpowiedzieć nie zważając na historię rosyjskiego rządowego terroryzmu i wysadzania własnych obywateli w celu czy to wojny czy znoszenia praw obywatelskich.

Oto mój stary tekst na temat terrorystycznego imperium zwanego Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Bazując na „Wysadzić Rosję” Litwinienki i Fielsztyńskiego, „Drugiej Wojnie Czeczeńskiej” Politkowskiej i filmie „Bunt. Sprawa Litwinienki” Niekrasowa opisuję rosyjski 9/11 – serię zamachów terrorystycznych przeprowadzonych przez FSB po to, by wkroczyć do Czeczenii a na fotelu prezydenta osadzić własnego człowieka – Władimira Putina. Ponadto piszę o Biesłanie, Nord Ost, morderstwach na zlecenie czy defraudacjach ogromnych sum pieniędzy i handlu koką, z którymi związany był Putin. Tekst ten nie jest wersją ostateczną, na pewno rozszerzę go o sprawę Litwinienki i Politkowskiej oraz napiszę o ostatnich zamachach w Rosji.

Rosyjskie zamachy terrorystyczne do początku XXI wieku były większymi czy mniejszymi eksplozjami w metrze czy budynkach mieszkalnych. Widząc, że łatwo przy nich obalić oficjalną wersję, FSB przerzuciła się na takie akcje jak Dubrowka czy Biesłan, które z pozoru wydaja się być oczywiste. Po obaleniu ich na krótko przed śmiercią przez Politkowską czy Litwinienkę, i ta metoda straciła na skuteczności. Pomyślałem wtedy, czego teraz spróbują? Może czas na coś z samolotem? Może coś kompletnie nie wyglądającego na zamach?

Lata później przeraziłem się informacją sugerującą zatrważającą głupotę i brak wiedzy naszych służb specjalnych. Prezydencki Tupolew poleciał na remont do Samary. Chryste Panie! Dawać samolot prezydenckim Rosjanom na wyłączność! Z całą historią terroryzmu FSB i ewolucji w dokonywanych przez nią zamachach oraz przejęciu przez nią całkowitej władzy w Rosji takie posunięcie to szczyt lekkomyślności i głupoty.

W ostatnim czasie FSB znów stała się bardzo aktywna. Nowa seria zamachów wykonana albo bezpośrednio przez FSB albo zamówiona u obecnego prokremlowskiego prezydenta Czeczenii Kadyrowa, czy rosyjska rola w niedawnej rewolucji w Kirgistanie. Trudno nie zwrócić uwagi na to wszystko zajmując się Smoleńskiem. Dlatego zapraszam w krótką podróż po rosyjskiej krainie terroru, po państwie, które rzeczywiście jest rządzone przez tajne stowarzyszenie – wszechobecne FSB na czele z Putinem, który niczym wielki mistrz steruje całą organizacją i całym imperium.

Zamachy Putina – Rosyjski Wrzesień ’99

Inwazja na Dagestan i Rosyjskie Fałszywe Flagi w Czeczenii

Terror FSB 2000-2004

Szopki pierwszej wojny i siatka Łazowskiego

Don Putino i FSB

  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: