Wyroki, defraudacje, klimatyczna orgia CO2, Moskwa, Loża P2, fałszywe zeznania i cenzura Internetu: komisje Barroso.

Wyroki, defraudacje, klimatyczna orgia CO2, Moskwa, Loża P2, fałszywe zeznania i cenzura Internetu: komisje Barroso.

„Panie Prezydencie, Pan Barroso powiedział: ‘Uważam, że mój zespół jest wysokiej jakości’. Dobrze, więc pozwólcie przeprowadzić na audyt kadr. O ile pamiętam, audyty nie są dość popularne w Komisji Europejskiej i audytorzy – jeśli wykonywali swoją prace poprawnie – zostali zwolnieni, aczkolwiek spróbuję:

Z Francji mamy Pana Jacquesa Barrot, który obejmie transport. W 2000 roku skazany na osiem miesięcy więzienia w zawieszeniu i ukarany zakazem sprawowania funkcji publicznych na 2 lata.

Z Węgier mamy Pana Kovaca, odpowiedzialnego za podatki. Przez wiele lat był komunistycznym aparatczykiem, przyjaciel Pana Kadara – węgierskiego dyktatora, szczery przeciwnik tych wartości, które na Zachodzie są nam szczególnie bliskie. Jego nowe imperium będzie tworzyć politykę podatkową i dbać o unię celną od Cork po Wilno. Czy frakcja EPP i brytyjscy konserwatyści naprawdę zamierzają na coś takiego głosować?

Z Estonii mamy Pana Kallasa, który przez 20 lat był członkiem Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, do czasu gdy poczuł smak kapitalizmu, co wprowadziło go w kłopoty. Jakkolwiek, by być szczerym, został uniewinniony od zarzutu korupcyjnego, lecz skazany za składanie fałszywych informacji. Teraz zamierza kierować antykorupcyjnym resortem! Lepiej tego nie mogliście zrobić!

Z Wielkiej Brytanii mamy Pana Mandelsona, odpowiedzialnego za handel. Był oczywiście dwukrotnie usuwany z brytyjskiego rządu, ale by być szczerym, jest i tak jednym z bardziej kompetentnych!

Z Holandii mamy Panią Kroes, do spraw konkurencji. Jest oskarżona o okłamywanie Parlamentu Europejskiego. Co prawda oskarżenia mogą być bezpodstawne, ale padły one z ust Pana van Buitenena i powinny zostać wysłuchane.

Zadajcie sobie pytanie: czy używalibyście używany samochód od tej komisji? Odpowiedź musi być prosta – NIE. Nawet gdyby byli kompetentni i nawet gdyby byli wysokiej jakości komisarzami – przepraszam Panie Barroso, ale nie wydaje mi się by tak było – będziemy nadal głosować NIE z politycznej zasady, ponieważ to komisja jest odpowiedzialna za traktaty. Komisja jest motorem integracji. Komisja inicjuje legislację, która niszczy nasze interesy w całej Europie. Komisja uosabia wszystko, co najgorsze w Unii. Komisja jest rządem Europy i bezpośrednio nie odpowiada przed nikim. Proszę, oddając głos, miejcie na uwadze, iż to tych 20 komisarzy właśnie powiedziało o zamiarze usiłowania uprawomocnienia Eurokonstytucji nawet zanim zostanie ratyfikowana przez rządy Państw Członkowskich. W obliczu tej zapierającej dech arogancji, nikt z grupy Niepodległość i Demokracja nie zagłosuje na tę Komisję. Dziękuję.”

Nigel Farage, brytyjski europarlamentarzysta. http://www.youtube.com/watch?v=O3d9fe5xCFc&feature=related

Na pierwszy front Siim Kallas z Estonii. W latach 1972-1990 był aktywnym członkiem Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, by w 1989 roku zostać członkiem Najwyższej Rady ZSRR. Co normalne u komunistów po upadku ZSRR zmienił skórę na liberalną i został założycielem Estońskiej Partii Reform. Mimo zmiany barw, pozostały mu typowo sowieckie nawyki. Był podejrzewany o korupcję i składanie fałszywych zeznań – z pierwszego zarzutu wywinął się, za drugi został skazany. Jak na skazańca z bolszewicką przeszłością przystało, Barroso mianował go w 2004 roku Komisarzem ds. Administracji, Audytu i Zwalczania Nadużyć Finansowych. Nie ma to jak komuch od administracji, człowiek skazany za składanie fałszywych zeznań od audytu i człowiek z korupcyjnym swądem do walki z nadużyciami finansowymi. I to w jednym! Takie rzeczy to tylko w UE.

Barroso i federaliści znacznie przegięli i spotkali się z twardym sprzeciwem opozycji. Niestety w nowej Komisji powołanej w 2009 roku Kallas pozostał, tym razem jako Komisarz ds. Transportu. W ramach zadośćuczynienia Barroso mianował tego Homo Sovieticus jednym z 5 swoich zastępców, wiceprzewodniczącym Komisji.

Jacques Barrot. http://romanchristendom.blogspot.com/2009_03_01_archive.html

Kolejnym wiceprzewodniczącym Komisji, w latach 2004 – 2010, był Francuz Jacques Barrot. W 1995 roku skazano go na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu za finansowanie własnej partii z pieniędzy publicznych. Barrot bezczelnie przywłaszczył sobie pieniądze francuskich podatników, by bawić się w partyjny PR. W 2000 roku ułaskawił go bliski mu Jacques Chirac, którego ten poparł w wyborach w 2002 roku (notabene wobec Chiraca i ośmiu innych osób toczy się obecnie postępowanie sądowe w sprawie fikcyjnego zatrudniania przez Chiraca w latach 1992-1995 – kiedy był merem Paryża – 28 ludzi, w tym członków swojej partii i ich rodzin w ratuszu Paryża. Grozi mu 10 lat więzienia i 150 tysięcy euro grzywny Ach, te europejskie elity…).

W marcu 2004 roku, pod koniec Komisji UE Romano Prodiego, Prodi mianował Barrota Komisarzem ds. Polityki Regionalnej. Gdy wkrótce po tym władzę w Komisji przejął Barroso, postanowił zatrzymać Barrota jako doświadczonego defraudatora, powierzając mu w listopadzie 2004 roku tekę Komisarza ds. Transportu. Ba! Mianował go również swoim wiceprzewodniczącym! W 2008 roku Barroso powierzył mu inne ‘ministerstwo’ i ten skazany za okradanie podatników człowiek został Komisarzem ds. Sprawiedliwości, Wolności i Bezpieczeństwa. To się nazywa Sprawiedliwość – Europejczycy mogą poczuć się Wolni i Bezpieczni.

Bilderberg Mandelson. http://www.infowars.com/bankers-want-world-economic-government-to-solve-financial-crisis-they-created/

Następny w kolejce jest członek Grupy Bilderberg i Komisji Trójstronnej, brytyjski laburzysta Peter Mandelson. Ten aż dwukrotnie wdepnął w aferę. Pierwszy raz, gdy w 1996 roku kupił dom w Notting Hill za nieoprocentowaną pożyczkę udzieloną mu przez milionera i innego członka rządu, Geoffreya Robinsona. Za równo Mandelson jak i Goeffrey wylecieli z rządu.

Po tym, jak wyleciał w 1998 z rządu (był ministrem bez teki, następnie sekretarzem stanu ds. handlu i przemysłu w gabinecie Blaira), pod koniec 1999 roku wybaczono mu i został sekretarzem stanu Irlandii Północnej.

W styczniu 2001 roku wyszło na jaw, iż kontaktował się z Mikem O’Bienem w sprawie biznesmena z Indii, który ubiegał się o Brytyjskie obywatelstwo. Biznesmen ten był sponsorem „Faith Zone”, zamieszanego w „skandal Boforsa”. 24 stycznia 2001 roku, po już drugiej aferze, Mandelson stracił stanowiska.

Gdy nie było dla niego miejsca w Wielkiej Brytanii, w listopadzie 2004 roku Barroso mianował go Komisarzem ds. Handlu. W październiku 2008 roku wyszło na jaw, iż Mandelson kolejny raz wdepnął w aferę… Okazało się, że od lat miał bliskie związki z rosyjskim oligarchą Olegiem Deripaską, o czym 28 i 29 października 2008 roku mówił The Guardian, a 13 i 21 The Times, a dzień później nawet The Moscow Times. To jeszcze nic. W sierpniu 2008 roku Mandelson spędzał wraz z Deripaską wakacje na jego jachcie w Korfu w Grecji. Towarzyszył im… Bilderberg Nathaniel Rothschild, jak najbardziej z tych Rothschildów! Z jednej strony mieliśmy euro-komisarza i Bilderberga po 2 i w trakcie 3 afery; z drugiej Deripaskę, bogatego oligarchę, bliskiego przyjaciela Putina (prawa ręka Deripaski, były agent KGB Walery Peczenkin to człowiek związany z chronionym przez Kreml Andrjejem Ługowojem, poszukiwanym przez Scotland Yard w sprawie morderstwa Litwinienki), związanego nawet z Muammarem Kadafim; z trzeciej kolejnego Bilderberga, członka słynnej rodziny Rothschildów, podobnie jak Deripaska związany z Kadafim (dokładniej z jego synem Saifem al-Islamem, zarówno Deripaska jak i Rothschild byli na jego urodzinach w 2009 roku). Co ich wszystkich połączyło? Deripaska to właściciel i prezes firmy inwestycyjnej Basic Element, oraz prezes United Company RusAl, rosyjskiego pro-kremlowskiego imperium aluminiowego, największego producenta aluminium na świecie. Najwięcej udziałów w UC RusAl mają właśnie BE Deripaski i Nathaniel Rothschild. Rothschild ma też największe udziały w Glencore, której aluminiowy sektor wraz z RusAl dały początek UC RusAl. Glencore Rothschilda z kolei znana jest z łamania praw człowieka w Kolumbii, oraz robienia interesów z Irakiem Saddama Husajna, Iranem, Związkiem Radzieckim i RPA czasu apartheidu.

Wracając do Mandelsona, jako Komisarz Handlu w Komisji Barroso podjął dwie decyzje zmniejszające taryfy na import rosyjskiego aluminium (de facto UC RusAl) przez państwa UE, co oznaczało miliony zysku dla Deripaski i Rothschilda.

Nim zrobiło się zbyt głośno, Mandelson wyfrunął z Komisji Europejskiej, a wakacje w 2009 roku znów spędzał na Korfu, tym razem w willi Rothschilda. Następnie ponownie wrócił do brytyjskiej polityki. Czekamy zatem, na czwartą aferę.

Neelie Kroes http://www.forbes.com/lists/2006/11/06women_Neelie-Kroes_41C2.html

Kolejna na liście to holenderka Neelie Kroes, wiceprzewodnicząca komisji Barroso, w latach 2004-2010 komisarz ds. konkurencji, a od 2010 roku komisarz ds. agendy cyfrowej. W 2005, 2006 i 2010 uczestniczyła na spotkaniach Grupy Bilderberg.

Jak zauważył Nigel Farage, Paul van Buitenen, były audytor komisji UE, oskarżył ją o okłamywanie PE na podstawie raportu nt. korupcji i nepotyzmu w UE. Przed karierą w strukturach UE zdążyła być członkiem rad nadzorczych i menadżerem wielu korporacji, że wspomnę o McDonalds, NIP, Ballast Nedam, ABP czy Lucent Technologies. Jako komisarz ds. konkurencji często podejmowała decyzję w sprawie swoich były pracodawców. W takich sytuacjach oficjalnie jej stanowisko przejmował tymczasowo Irlandczyk Charlie McCreevy. Większość osób dawała się nabrać na tę szopkę.

Czas na Danię, z której pochodzi Connie Hedegaard, od 2010 roku komisarz ds. działań w dziedzinie klimatu.

Connie ma bzika na punkcie CO2 – w 2009 roku to właśnie ona zorganizowała Konferencję Klimatyczną w Kopenhadze, gdzie miano podpisać porozumienie zastępujące Kioto. Nad nowym ‘porozumieniem’ – niczym jak nad eurokonstytucją – pracowała wąska grupa za zamkniętymi drzwiami. Jak pisał The Guardian, jednym z celów był „Zakaz emisji przez biedne państwa więcej niż 1,44 tony CO2 na osobę do 2050 roku w czasie, gdy bogate państwa będą mogły emitować 2,65 tony [CO2 na osobę].” Jakim prawem gruby Amerykanin i bogaty Europejczyk mają emitować dwa razy więcej od Afrykańczyka czy Latynosa?! Dodatkowo, projekt miał tyle luk, że w rzeczywistości sprytni kombinatorzy emitowaliby więcej CO2 niż planowano. Porozumienie przewidywało również krótkotrwałe dotacje od państw bogatych (Polski czy Rumuński stan w UE) dla państw biednych, często dyktatur (komunistyczne Chiny, Tajwan), co było przykrywką dla limitów CO2; ponadto rozwinięto by handel CO2, na czym zarabiałyby elity, jednocześnie olewając wycinkę lasów i inne realne problemy – Polska i inne państwa UE, nawet przy swoim sprzeciwie czy sprzeciwie ich społeczeństw, stałyby się tego częścią. Poza tym, proponowano ustanowienie światowego ciała, które miałoby tym zarządzać – zalążka światowego rządu.

W czasie walki z CO2 w rządzie duńskim Connie podniosła podatek od CO2, następnie na jej Konferencji Klimatycznej omalże zamordowano by afrykańską i latynoamerykańską gospodarkę, cofając III świat w rozwoju.

Kolejny na liście to László Kovács, komunistyczny dygnitarz i bliski przyjaciel węgierskiego dyktatora Kadara. Początki jego kariery to Wydział Spraw Zagranicznych Komitetu Centralnego Węgierskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej, a w latach 1986 – 1990 był wiceministrem spraw zagranicznych. Po upadku komunizmu pozostał w postkomunistycznej Węgierskiej Partii Socjalistycznej, gdzie pełnił stanowiska kierownicze. W latach 2004-2010 był komisarzem ds. podatków i unii celnej w komisji Barroso. Kto jak kto, ale komuchy na podatkach znają się najlepiej.

Franco Frattini, http://www.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_www.pap.pl&_PageID=1&s=infopakiet&dz=swiat&idNewsComp=93757&filename=&idnews=56993&data=infopakietinfopakietinfopakietinfopakiet&_CheckSum=-1526143303

Kolejna porcja lewactwa, o zgrozo wymieszana ze skrajną prawicą, to Franco Frattini, następny wzorowy wiceprzewodniczący i komisarz ds. sprawiedliwości w latach 2004-2010, kiedy postanowił powrócić do polityki krajowej. Politykę zaczynał od marksistowskiej Włoskiej Partii Socjalistycznej.

Jego poprzednik na stanowisku w komisji Rocco Buttiglione ujawnił, iż Frattini był członkiem słynnej loży masońskiej P2. Tej samej, która planowała zamach stanu, związana była z kampanią terrorystyczną Gladio i mafią, która wspierała prawicowe grupy terrorystyczne i maczała palce w praniu brudnych pieniędzy.

Nim przejdę do kolejnych komunistów, warto wspomnieć o wątku nazistowskim. Günther Hermann Oettinger, który w 2010 roku został komisarzem ds. energii, wcześniej był premierem Badenii Wirtembergii. W 2007 roku przemawiał na pogrzebie poprzednika, Hansa Filbingera, twierdząc, że sprzeciwiał się nazistom i nie był narodowym socjalistą. W rzeczywistości Filbinger współpracował z hitlerowską machiną śmierci, w 1933 roku wstąpił do Sturmabteilung i nazistowskiej federacji studenckiej. W czasie wojny jako prokurator Kriegsmarine zażądał kary śmierci dla przywódcy kilku marynarzy, którzy okradli aptekę. Następnie zażądał kary śmierci dla marynarza Waltera Grögera, tylko dlatego, iż próbował zdezerterować i zwiać do Szwecji.

Europejski komisarz Oettinger nazwał bezczelnie tego bezwzględnego nazistę „antynazistą”

Kolej na obecną prezydent Litwy, Dalię Grybauskaite, która nim została prezydentem, w latach 2004-2009 była komisarzem ds. budżetu i programowania finansowego. W 1988 roku uzyskała stopień kandydata nauk (doktora) w Akademii Nauk Społecznych przy Komitecie Centralnym KPZR. W latach 1979-1988 była członkiem tej partii.

Maria Damanaki, która od 2010 roku jest komisarzem ds. gospodarki morskiej i rybołówstwa, to kolejna osoba z komunistyczną przeszłością. W latach młodzieńczych należała do Związku Młodzieży Komunistycznej, w latach 1977 – 1993 była członkiem parlamentu z Partii Komunistycznej, oraz nowej skrajnie lewackiej partii Synaspismós, której została przewodniczącym w 1989 roku. Po upadku komunizmu w Europie wschodniej związała się z lewicową partią PASOK.

Następny komuch to Štefan Füle, w latach 1982-1989 członek Komunistycznej Partii Czechosłowacji. Od 2010 roku komisarz ds. rozszerzenia i polityki sąsiedztwa.

Na koniec szwedzka liberał Anna Cecilia Malmström, od 2010 roku komisarz do spraw wewnętrznych. Przez europejskich internautów nazwana ‚Censilia’ (cecilia+censorship), gdyż dniami i nocami kombinuje, jak, oczywiście pod pretekstem walki z pornografią, wprowadzić cenzurę w Internecie.

Copyright by Tergiwersacja 2011

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

 

„Bilderberg Van Rompuy the New EU President”, http://www.infowars.com/bilderberg-van-rompuy-the-new-eu-president/

Premier Steekt nek uit op Bilderberg-diner, De Tijd, http://www.tijd.be/nieuws/binnenland/Van_Rompuy_steekt_nek_uit_op_Bilderberg-diner.8259003-438.art?ckc=1

Jacek Pawlicki, „Belgia się rozpada i rozpaść nie może”, http://wyborcza.pl/dziennikarze/1,84228,4496917.html

„Miażdżąca krytyka: Pan i pani Nikt na czele Unii”, http://fakty.interia.pl/swiat/news/miazdzaca-krytyka-pan-i-pani-nikt-na-czele-unii,1399758,4

„”Corriere della Sera” o trudnym przesłuchaniu Catherine Ashton”, http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/corriere;della;sera;o;trudnym;przesluchaniu;catherine;ashton,133,0,575877.html

Iga Czerny, „Ashton pewna siebie, ale słabo przygotowana”, http://news.money.pl/artykul/ashton;pewna;siebie;ale;slabo;przygotowana,84,0,563028.html

Tomasz Bielecki, „Marna dyplomacja Catherine Ashton”, http://wyborcza.pl/1,76842,7324713,Marna_dyplomacja_Catherine_Ashton.html

Krzysztof Nieczypor, „Unia Europejska: Catherine Ashton – studium “przypadku””, http://eastbook.eu/2010/05/uncategorized/unia-europejska-catherine-ashton-studium-przypadku/

„Tusk: Wybór mało ambitny, ale dla nas bezpieczny”, http://fakty.interia.pl/swiat/news/tusk-wybor-malo-ambitny-ale-dla-nas-bezpieczny,1399573

„Kompromitacja nowej szefowej unijnej dyplomacji?”, http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/kompromitacja-nowej-szefowej-unijnej-dyplomacji,1423298

Jon Ungoed-Thomas, „Baroness Ashton’s husband Peter Kellner wooed by KGB”, http://www.timesonline.co.uk/tol/news/politics/article6945940.ece

Ian Gallagher, Daniel Boffey, „EU’s new ‚Foreign Minister’ Cathy Ashton was Treasurer of CND”, http://www.dailymail.co.uk/news/article-1229940/Cathy-Ashton-EUs-new-Foreign-Minister-Treasurer-CND.html

Christopher Leake, „Baroness Ashton, her communist lover and a riddle of Moscow gold”, http://www.dailymail.co.uk/news/article-1233545/Baroness-Ashton-communist-lover-riddle-Moscow-gold.html

Nigel Farage w europarlamencie o gabinecie Barroso, http://www.youtube.com/watch?v=O3d9fe5xCFc&feature=related

„Former Steering Committee Members”, http://www.bilderbergmeetings.org/former-steering-committee-members.html

„Profile: Jacques Barrot:, http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4032113.stm

“Barrot survives call to quit”, http://www.guardian.co.uk/world/2004/nov/26/france.eu

„UK Politics Double resignation rocks government”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/politics/241464.stm

Benedict Brogan, „Mandelson ‚lied over home loan’”, http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/1370559/Mandelson-lied-over-home-loan.html

“Mandelson ‚lied’ over loan”, http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/mandelson-lied-over-loan-634660.html

Nikolaus von Twickel, „U.K. Conservatives Linked to Deripaska”, http://www.themoscowtimes.com/news/article/uk-conservatives-linked-to-deripaska/371829.html

David Robertson, “Lord Mandelson and Oleg Deripaska dined together ‚a year before they met’”, http://www.timesonline.co.uk/tol/news/politics/article4982163.ece

David Robertson, David Charter, “Peter Mandelson dogged by his links to Russian oligarch”, http://www.timesonline.co.uk/tol/news/politics/article4932191.ece

Tom Parfitt, “Mandelson hails thaw in relations with Moscow”, http://www.guardian.co.uk/politics/2008/oct/29/russia-mandelson

Keith Dovkants, „Veteran KGB spy revealed as Deripaska’s right-hand Man”, http://www.thisislondon.co.uk/standard/article-23579423-veteran-kgb-spy-revealed-as-deripaskas-right-hand-man.do

Richard Owen, “Buttiglione ‚outs’ his EU successor as a Freemason”, http://www.timesonline.co.uk/tol/news/world/article389300.ece

Joanna Hydle, “Dalia Grybauskaite zwycięzcą w wyborach prezydenckich na Litwie”, http://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/best/2009-05-20/dalia-grybauskaite-zwyciezca-w-wyborach-prezydenckich-na-litwie

„Secretive Bilderberg over but was world domination discussed?”, http://www.canada.com/topics/news/national/story.html?id=358df7bd-7a54-41e4-9366-df1733597c30&k=96354

Philip Wilan, “Seance points to problem for Prodi”, http://www.guardian.co.uk/world/1999/aug/03/eu.politics

„‘Ist das holländischer Nationalsozialismus, Herr Meijer?’”, http://weblogs.nrc.nl/europa/2007/06/13/du-verkaufst-reintheoretischer-quatsch-herr-meijer/

„Il duello verbale Schulz-Berlusconi”, http://www.repubblica.it/online/esteri/semestredue/litigio/litigio.html

Nigel Farage vs Nicolas Sarkozy, europarlament, http://www.youtube.com/watch?v=URZ0zHwPnY4&feature=related

Nigel Farage, Daniel Hannan, Hanne Dahl, Tobias Pfluger, Martin Schulz, Margot Wallstrom, Philip Bushill Matthews, Jose Manuel Barroso ‘Irlandia mówi NIE! Eurofederaści w szoku! Europa się cieszy’, europarlament, http://www.youtube.com/watch?v=dBelU68edRs&feature=related

Piotr Zychowicz , k.z. , ma.s , ryb, Burza wokół Vaclava Klausa, Rzeczpospolita 11-12-2008, http://www.rp.pl/artykul/2,232222.html

Marcin Szymaniak, Jak wywierano naciski na eurosceptyków, Rzeczpospolita, 11-12-2008 http://www.rp.pl/artykul/13,232225_Jak_wywierano_naciski__na_eurosceptykow.html

Marek Magierowski, Demokracja Pötteringowska, Rzeczpospolita 10-12-2008, http://www.rp.pl/artykul/9158,232081_Marek_Magierowski__Demokracja_P_tteringowska.html,

Awantura na Hradczanach, Rzeczpospolita  09-12-2008, http://www.rp.pl/artykul/9133,231588_Awantura__na_Hradczanach_.html

Nigel Farage, Jens-Peter Bonde, Daniel Hannan, Graham Watson, Daniel Cohn-Bendit,  ‘Totalitaryzm w Unii Europejskiej’, europarlament, http://www.youtube.com/watch?v=HjivSRBVhTc&NR=1

„Proces Chiraca odroczony. Grozi mu do 10 lat”, http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/proces;chiraca;odroczony;grozi;mu;do;10;lat,42,0,790570.html#Scene_1

Aleksandra Rybińska, „Europejska prasa o incydencie”,

http://www.rp.pl/artykul/181712,232224_Europejska-prasa-o-incydencie.html

„Reaction to Bloom comments proof of the double standards in the European parlament”, http://www.efdgroup.eu/news/191-reaction-to-bloom-comments-proof-of-the-double-standards-in-the-european-parliament.html

„Proof of double standards in the European Parliament”, http://www.ukipmeps.org/news_223_Proof-of-double-standards-in-the-European-Parliament.html

„The Founding Father of the “Brussels EU”: Professor Dr. jur. Walter Hallstein”, http://www.eu-facts.org/en/whoiswho/walter_hallstein.html

„Who is Who in the “Brussels EU”: Meet the financiers of the “Brussels EU””, http://www.eu-facts.org/en/whoiswho/architects.html

„Who is Who in the “Brussels EU”: The “founding fathers” of the “Brussels EU””, http://www.eu-facts.org/en/whoiswho/foundingfathers.html

Andrew Rettman, „’Jury’s out’ on future of Europe, EU doyen says”, http://euobserver.com/9/27778

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: