Pedofilia, lewactwo, KGB, wyzwiska, seanse spirytystyczne, nazistowska przeszłość i Grupa Bilderberg: Elity UE.

Pedofilia, lewactwo, KGB, wyzwiska, seanse spirytystyczne, nazistowska przeszłość i Grupa Bilderberg: Elity UE.

„Ponieważ to, co obecnie mamy, to Unia traktująca demokrację z pogardą. Brian Crowley powiedział prezydentowi Klausowi, że Irlandczycy życzą sobie traktatu lizbońskiego. Cóż, przepraszam cię bardzo, ale Oni powiedzieli NIE! Proszę uznać te wyniki. Wcześniej Martin Schulz wstał i powiedział, że głosowanie na NIE prowadził do faszyzmu. I nie można ulegać populizmowi. To jest Unia, która gardzi demokracją. Unia, która nie radzi sobie z każdym innym punktem widzenia. ‘Nie interesują mnie pana poglądy’ powiedział Danny Cohn-Bendit prezydentowi Klausowi. Wcześniej pan Cohn-Bendit powiedział w tej izbie, że oponenci tego traktatu są umysłowo chorzy. To bardzo groźny krok powzięty przez Unię. Unia zachowuje się jak bandyta i tyran. Gdy pan Cohn-Bendit postawił unijną flagę na biurku Klausa, i powiedział, że ma ją zawiesić na zamku, zachował się jak niemieccy urzędnicy 70 lat temu lub jak sowieccy urzędnicy 20 lat temu. Danny libertyn, dzisiaj autorytarny. Człowiek, który przemienił się we wszystko to, przeciwko czemu protestował 40 lat temu.”

Nigel Farage do Nicolasa Sarkozy, http://www.youtube.com/watch?v=URZ0zHwPnY4&feature=related

Na początek kilka słów o szefie komisji europejskiej, członku Grupy Bilderberg, Portugalczyku José Manuel Durão Barroso. Za młodu członek maoistowskiego Rewolucyjnego Ruchu Portugalskiego Proletariatu. Przyjaciel Busha juniora i zwolennik inwazji na Irak.

Od 1 listopada 2004 roku szef komisji UE. Komisji, w której znalazła się grupa superkompetentnych osób opisanych w innym rozdziale. Pod Barroso mógłbym podciągnąć wszystko złe, co tyczy się obecnie Unii, na czele z jego podwładnymi, dlatego, by nie powtarzać się, przejdźmy do reszty eurokratów.

Barroso na czele maoistycznego pochodu.

http://4.bp.blogspot.com/_vIYSzbdzouU/SqjIFtW_d7I/AAAAAAAAB04/H1FagGV2hGA/s320/DuraoBarroso.jpg

Barroso w 2007 roku na swojego doradcę powołał członka Komitetu Sterującego Grupy Bilderberg Petera Sutherlanda. Sutherland ponadto jest szefem rady nadzorczej BP i członkiem Komisji Trójstronnej, a w latach 1985-1989 był członkiem komisji europejskiej.

Zostając na chwilę przy Grupie Bilderberg należy wspomnieć o Étienne Davignon, szefie Komitetu Sterującego Grupy Bilderberg od 1998 roku. Davignon stał na czele grupy, która w 1970 roku w ‘raporcie Davignona’ wzywała do wspólnej polityki zagranicznej ówczesnej EWG. Davignon w latach 1981-1985 (komisja trójstronnego Gastona Thorna) był członkiem i wiceprzewodniczącym komisji europejskiej. Étienne zasiada w radzie nadzorczej Gilead Sciences, której członkiem był i akcjonariuszem jest Donald Rumsfeld. Gilead, autor leku Tamiflu na grypę, zarobiło krocie dzięki szopkom z H5N1 i A/H1N1.

W 2009 roku w wywiadzie dla UEObserver powiedział, że Bilderbergowie:

„Pomogli w latach 90’ w stworzeniu euro”

http://euobserver.com/9/27778

W czasie wyborów na przewodniczącego parlamentu europejskiego w 2009 roku Europejska Partia Ludowa (EPP) i Partia Europejskich Socjalistów (PES; obecnie Progressive Alliance of Socialists and Democrats, S&D) dogadały się w sprawie obsadzenia stołka – pierwsze pół 5 letniej kadencji bierze ta pierwsza (poszedł Buzek), drugie pół socjaliści, wskutek czego od 2012 szefem PE będzie niemiecki lewak, szef PES/ S&D, Martin Schulz. Swoją drogą, zamiast demokracji i kompetencji, mamy pozakulisowe układy. Zachowanie typowe dla nowego porządku świata.

Schulz to fanatyczny zwolennik federalizacji za wszelką cenę. Gdy w Holandii padło NIE dla eurokonstytucji, holenderski premier tłumaczył się z tego (w demokracji szanuje się wyniki wyborów. W unijnej post-demokracji, jeśli są niepożądane, trzeba się z nich tłumaczyć) przed europarlamentem. Wsparł go holenderski europarlamentarzysta Erik Meijer twierdząc, że gdyby przeprowadzić referenda we wszystkich europejskich państwach, w większości padłoby NIE. Schulz odparł na to:

Wygaduje pan teoretyczne bzdury. Czy to holenderski narodowy socjalizm?

http://www.worldlingo.com/ma/enwiki/en/Martin_Schulz#Martin_Schulz_accuses_Dutch_MEP_of_National_Socialism

http://weblogs.nrc.nl/europa/2007/06/13/du-verkaufst-reintheoretischer-quatsch-herr-meijer/

Schulz. http://www.n24.de/media/_fotos/bildergalerien/2008_4/berlusconi_sprueche/martin_schulz_afp.jpg

Schulz przejął ‘demokratyczne’ tradycje z socjalistycznego raju robotników i chłopów – NRD, gdzie parlament nazywany był ‘maszynką do głosowania’. Pomylił Europejczyków z ową maszynką, i gdy zgrzytnęło nie po jego myśli, a ponad 60% Holendrów powiedziało NIE dla eurokonstytucji, jak na czerwonego przystało – wszystko co dla niego było ‘be’, nazwał faszyzmem. To również przypomina retorykę komunistów, którzy po II wojnie światowej każde oddolne pragnienie wolności i demokracji nazywali faszyzmem, każdy sprzeciw był dla nich narodowym socjalizmem – że wspomnę tylko o nazywaniu bohaterów Armii Krajowej faszystami. Dla moskiewskich dygnitarzy Armia Krajowa to faszyści, a dla brukselskich dygnitarzy pokroju Schulza – każdy sprzeciw to odruch faszyzmu. Ten czerwony, zdegenerowany typ tak ma – i nie potrafi inaczej.

Również po NIE dla traktatu lizbońskiego w Irlandii Schulz wrzeszczał, że głosowanie na NIE prowadzi do faszyzmu. Czerwoni lubią się zacinać, mieliśmy już ‘kontrrewolucję’, ‘reakcję’ i ‘faszyzm’, na co najwyraźniej powróciła moda.

Pozostając przy faszyzmie, drobna anegdotka. Gdy 2 maja 2003 roku Schulz warczał na przebywającego w europarlamencie Berlusconiego, ten odparł mu:

„Panie Schulz, znam we Włoszech producenta filmowego, który kręci film o nazistowskich obozach koncentracyjnych. Sugerowałbym panu zagrać rolę Kapo. Jest pan do tego perfekcyjny.”

http://www.repubblica.it/online/esteri/semestredue/litigio/litigio.html

Zastanów się Drogi Czytelniku, czy ktoś szczekający ‘faszyzm’, ‘faszyzm’, obrażający się na wyniki demokratycznego referendum, jednocześnie obrażający w okrutny sposób każdego, kto się z nim nie zgadza, może pełnić rolę swoistego marszałka europarlamentu, osoby, która ponad wszystko powinna być bezstronna, obiektywna i sprawiedliwa? NIE. Tylko gardząca wolnością słowa, swobodą opinii, pluralizmem i demokratyczną wolą ludzi Unia Europejska mogła do czegoś takiego doprowadzić.

Schulz (prawa) i Cohn-Bendit (lewa). http://sauraplesio.blogspot.com/2009/06/cohn-bendit-e-schulz-attenti-quei-due.html

Kolej na szefa frakcji Zielonych i Wolnego Sojuszu Europejskiego w europarlamencie, Daniela Cohn-Bendit. ‘Danny’ Cohn-Bendit to barwna postać. Pochodzi z niemiecko-żydowskiej rodziny, która zwiała przed holocaustem, notabene na pewnym etapie życia przebiegł mu przez głowę syjonizm, i jak sam twierdzi, gotowość do zamachu terrorystycznego na rzecz Izraela. Z prawicowego syjonizmu szybko odskoczył w nurty lewicy, stając się jednym z liderów paryskiego Maja 1968. Następnie redaktor lewicowego Pflasterstrand. W między czasie pracował jako opiekunka dla dzieci i przyjaźnił się z Joschką Fisherem – tym, który sypiał z terrorystką i był przesłuchiwany w sprawie związków z lewicową grupą terrorystyczną RAF. W latach 80’ z ikony Nowej Lewicy stał się ikoną szeroko rozumianej eko-lewicy, na czele której znajduje się obecnie. Jeden z najtwardszych federalistów, współtworzy Grupę Spinellego, organizację dążącą do całkowitej federalizacji Europy (m.in. wraz z Fisherem, autorem ‘Stanów Zjednoczonych Europy’ Guy’em Verhofstadtem, czy byłym szefem komisji europejskiej, członkiem Klubu Rzymskiego i Grupy Bilderberg, Jacquesem Delorsem).

Wielokrotnie pojawiały się oskarżenia w sprawie jego pedofilii. W 1976 roku, próbując uciszyć te głosy, wydał autobiografię Wieli Bazar, w której pisał:

„Długo miałem ochotę pracować z dziećmi. W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym [państwowym] przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem. Wtedy oskarżono mnie o perwersję (…) Pytałem się ich: „Dlaczego wybrałyście mnie i nie bawicie się z innymi dziećmi?”

Wielki Bazar (Le Grand Bazar), 1976. http://pl.wikiquote.org/wiki/Daniel_Cohn-Bendit

Kto normalny pozwala 4-, 5-letnim dzieciom na rozpięcie sobie rozporka? Tylko ten, kto tego pragnie. Kto pozwala tam się ‘głaskać” (można sobie wyobrazić, jak wyglądało to ‘głaskanie’)? Ten, komu sprawia te przyjemność. I, jak pisał, „mimo wszystko i ja je głaskałem”.

Cohn-Bendit był zagorzałym przeciwnikiem referendów w sprawie traktatu lizbońskiego. Gdy w połowie I dekady XXI wieku przeprowadzono referenda w sprawie eurokonstytucji, Francuzi i Holendrzy odrzucili ją. Następnie przepisano eurokonstytucję w zbiór poprawek do poprzednich traktatów, nazywając ten twór ‘traktatem lizbońskim’ (każdy traktat to zbiór poprawek do poprzednich traktatów). Pamiętając sprzeciw dla eurokonstytucji, postanowiono zorganizować jak najmniejszą liczbę referendów. Ostatecznie urządzono je tylko w jednym państwie – w Irlandii – gdzie padło oczywiście ‘nie’. Po naciskach i zastraszaniu narodu irlandzkiego, w kolejnym referendum padło ‘tak’.

W reakcji na odmowę przeprowadzenia referendów w Państwach Członkowskich, 12 grudnia 2007 roku 80 europarlamentarzystów przeprowadziła w siedzibie PE protest przeciwko zignorowaniu woli 500 milionów Europejczyków, żądając tym samym przeprowadzenia demokratycznych i wolnych referendów we wszystkich państwach UE. Celem protestu było również przekonanie wszystkich europarlamentarzystów i rządzących do przeczytania skonsolidowanej wersji traktatu (czyli poprawek wprowadzonych przez Lizbonę zestawionych z poprzednimi traktatami). Niestety większość polityków przeczytała sam traktat lizboński, co można przyrównać do przeczytania przypisów do książki, nie czytając samej książki.

Oczywiście twarde nowo-porządkowe elity UE naskoczyły na protestujących. Protestujący, którzy chcieli tylko referendów, przejrzystości i nuty zdrowego rozsądku, zostali obrażeni przez takich ludzi, jak Schulz czy Cohn-Bendit. Nagranie z tamtych wydarzeń znajduje się w Internecie, ja ograniczę się tutaj do najostrzejszych słów, jakie padły w tamtych dniach. Były to słowa Daniela Cohn-Bendita:

„W tej izbie może sobie być 50 wariatów, ale jest też 700 posłów, którzy są im przeciwni. Nie wyolbrzymiajmy więc tego, że 50 osób niespełna rozumu zakłóciło ceremonię podpisania i nie róbmy z tego sprawy wagi oficjalnej.”

http://www.youtube.com/watch?v=HjivSRBVhTc&feature=related

Jakiż to parlamentaryzm, jaka to klasa polityczna, gdzie w odpowiedzi na wołanie o referendum – czyli zwyczajne zapytanie ludzi, ludzi którym wszystko ma służyć i którzy płacą podatki na utrzymanie UE – jest się nazywanym „wariatem” i „osobą niespełna rozumu”?

Danny Cohn-Bendit słynie z niewyparzonego języka. Obrażanie polityków, ‘głaskanie’ dzieci – widać biedak ma nadmiar testosteronu i niekonwencjonalne sposoby na wyładowanie go.

Kolejnym przykładem chamstwa i niepohamowanej bezczelności było zachowanie Cohn-Bendita w czasie spotkania przywódców frakcji europarlamentu z prezydentem Czech Vaclavem Klausem, gdy jego kraj obejmował przewodnictwo w UE. Na wstępie zaznaczam, że wszystkiemu obojętnie przyglądał się Hans-Gert Pöttering. Ówczesny szef europarlamentu.

Na początku Cohn-Bendit przyniósł Klausowi flagę Unii, którą ten odmawia powiesić przy swoim pałacu prezydenckim. Danny powiedział:

„Traktat lizboński. Pana pogląd mnie nie interesuje, chcę wiedzieć, co pan zrobi, aby zatwierdził go czeski sejm i senat. Będzie Pan respektował demokratyczną wolę przedstawicieli narodu? Będzie Pan musiał to podpisać.”

http://www.rp.pl/artykul/9133,231588_Awantura__na_Hradczanach_.html

Buta i brak szacunku dla prezydenta, u którego jest się gościem. Ironią są słowa o „demokratycznej woli narodu” w ustach człowieka, który sprzeciwił się referendom w sprawie traktatu lizbońskiego. Brak kultury i orwellowska retoryka są esencją władz UE i całego nowego porządku świata.

Klaus odparł na słowa Cohn-Bendita:

„Muszę powiedzieć, że tym tonem nikt jeszcze ze mną tutaj nie mówił przez sześć lat mojej prezydentury. Nie jest pan tutaj na paryskich barykadach. Sądziłem, że taki styl komunikacji wobec nas skończył się 19 lat temu. Widzę, że się myliłem. Ja bym sobie nie pozwolił pytać pana, z czego jest finansowana działalność Zielonych. Jeśli zależy panu na racjonalnej dyskusji przez te pół godziny, które mamy na negocjacje, proszę, panie przewodniczący, oddać słowo dalszym osobom.”

http://www.rp.pl/artykul/9133,231588_Awantura__na_Hradczanach_.html

Niestety pan przewodniczący Pöttering odparł

„Nie, my mamy dosyć czasu. Mój kolega będzie kontynuował, ponieważ każdy z członków będzie pytał pana, o co tylko chce. (Do Cohn-Bendita) Proszę kontynuować.”

http://www.rp.pl/artykul/9133,231588_Awantura__na_Hradczanach_.html

Cohn-Bendit popaplał jeszcze o CO2.

Po wszystkim Klaus powiedział:

„Nie przypuszczałem, że coś takiego jest możliwe, i w ciągu ostatnich 19 lat nic podobnego nie przeżyłem. Myślałem, że to należy już do przeszłości, że żyjemy w demokracji, ale w UE doprawdy działa postdemokracja. Mówili państwo o wartościach europejskich. Wartością europejską jest przede wszystkim wolność i demokracja, zwłaszcza poszanowanie dla obywateli państw członkowskich UE. To jest dziś w UE szczególnie istotne. Trzeba tego bronić i starać się o to.”

http://www.rp.pl/artykul/9133,231588_Awantura__na_Hradczanach_.html

Kretyńskie zachowanie Dannego spotkało się ze sprzeciwem co inteligentniejszych polityków Europy.

Protektor Czech i Moraw Reinhard Heydrich mówił takim tonem do czeskiego prezydenta protektoratu Emila Hachy

– słusznie skomentował akt chamstwa Cohn-Bendita czeski eurodeputowany Vladimír Železný. Reinhard Heydrich działał wtedy w imię głoszonego przez Hitlera Nowego Porządku. Dziś jego Neue Ordnung zostało zastąpione przez New World Order, a Bruksela i Strasburg – czego potwierdzeniem jest zachowanie Cohn-Bendita, Pötteringa i Schultza – traktują Europę tak samo, jak wtedy Europę traktował Berlin.

„ To, że ma się odmienne poglądy, to jeszcze nie powód, by obrażać swoich adwersarzy. Lewicowo-liberalne środowisko, które reprezentuje Cohn-Bendit, niestety uważa, że jest właścielem Europy” – zauważył Bogusław Sonik z PO. (za http://www.rp.pl/artykul/13,232222_Burza-wokol-Vaclava-Klausa.html)

Nie wiem, czy podczas wizyty na Hradczanach był na rauszu, co by wiele tłumaczyło, ale w Parlamencie Europejskim jest na rauszu właściwe bez przerwy” – mówił o Cohn-Bendicie Ryszard Czarnecki z PiS. (za http://www.rp.pl/artykul/13,232222_Burza-wokol-Vaclava-Klausa.html)

Z przykrością trzeba zauważyć, że europejską machiną kieruje chamstwo, hołota, hałastra i alkoholizm, które to przez układy, korupcję i znajomości trafiły na najwyższe salony tego kontynentu.

Jak zauważa obecna przy rozmowie europarlamentarzystka Hanne Dahl,

„Nie mam żadnej wątpliwości, że wina leży po stronie Cohn-Bendita. Od początku zachowywał się idiotycznie. Gdy tylko weszliśmy do sali, nie wiadomo po co wręczył Klausowi flagę Unii. Potem zaczął go ostro pouczać.”

http://www.rp.pl/artykul/13,232223_Cohn-Bendit-byl-bardzo-arogancki-i-napastliwy—-.html

„Klaus był pouczany i traktowany z góry, tak jakby spotkanie odbywało się w jednej z praskich knajp, a nie na Hradczanach. Gdybyż tylko chodziło o samego Daniela Cohn-Bendita, znanego z bezgranicznego prostactwa; niestety, Klaus przyjmował oficjalną delegację Parlamentu Europejskiego – pisał Marek Magierowski w Rzeczpospolitej 10 grudnia 2008 roku – Nie chodzi zatem o brak kindersztuby Cohn-Bendita, lecz o mozolnie i skrupulatnie realizowaną strategię „zacieśniania” procesu demokratycznego. Eurokonstytucja została odrzucona w referendum przez Francuzów i Holendrów, zatem jej poprawioną wersję poddano pod głosowanie jedynie w parlamentach. Irlandczycy nie chcą traktatu lizbońskiego? To będą głosować raz jeszcze. A może i trzeci raz, aż do skutku. Czesi się ociągają? No to się nakrzyczy na Klausa. Nic to nie kosztuje, bo opinia publiczna na Zachodzie i tak jest już od lat urabiana przez media, które na skinięcie palcem są gotowe zrobić z Vaclava Klausa wariata, z Declana Ganleya agenta CIA, a z Lecha Kaczyńskiego faszystę.”

http://www.rp.pl/artykul/9158,232081_Marek-Magierowski–Demokracja-P-tteringowska.html

Poprzednikiem Barroso w latach 1999-2004 był Romano Prodi, włoski socjalista i jeden z czołowych Bilderbergów. Ba! Na oficjalnej stronie Bildebergów http://www.bilderbergmeetings.org/former-steering-committee-members.html wymieniony jest jako były Członek Komitetu Sterującego Grupą, którego był członkiem w latach 80’.

Prodi zasłynął z ujawnienia 2 kwietnia 1978 roku miejsca pobytu porwanego przez Czerwone Brygady premiera Aldo Moro. Pytanie brzmi: skąd mógł to wiedzieć? Badająca komunistyczne zbrodnie Komisja Mitrochina oraz Litwinienko ujawnili, iż Prodi był agentem KGB pod kryptonimem UCHITEL. Co może być bardziej przerażającego? Oficjalna wersja samego Prodiego. Twierdzi on bowiem, że informację o położeniu Moro dali mu… założyciele jego partii na seansie spirytystycznym! Tak polityk, przyszły premier i szef komisji UE twierdzi, że rozmawiał z duchami założycieli partii Aldo Moro (Chrześcijańska Demokracja) na seansie spirytystycznym. Czy agent KGB, czy okultysta, idealnie nadawał się na szefa komisji europejskiej!

Na koniec kuriozum, szef pierwszej komisji europejskiej z lat 1958-1967, Walter Hallstein. Twardy zwolennik federalizacji Europy, jeden z prezydentów Ruchu Europejskiego, pro-federacyjnego think tanku, którego pierwszym sekretarzem był Józef Retinger, twórca Grupy Bilderberg.

W czasie II wojny członek nazistowskiej organizacji Nationalsozialistische Volkswohlfahrt (NSV) oraz narodowosocjalistycznego związku prawników i sędziów. Od 1942 roku Oberleutant w wermachcie, służył w północnej Francji. Po II wojnie obrońca nazistowskich zbrodniarzy w Norymberdze.

W przemowie wygłoszonej 23 stycznia 1939 roku Hallstein mówił:

„Jednym z najważniejszych praw jest ustawa o ochronie krwi niemieckiej i niemieckiej czci”

http://www.eu-facts.org/en/whoiswho/walter_hallstein.html

Ustawa ta jest kluczową z trzech Ustaw Norymberskich, które umożliwiły pozbawienie Żydów, Romów i Czarnych obywatelstwa, własności i ochrony prawnej, zakazywały małżeństw mieszanych, karały kontakty seksualne między Żydami a Aryjczykami, prowadząc ostatecznie do holocaustu.

W 1964 Hallstein powołał do komisji Guido’ego Colonna di Paliano, który zasiadał w niej do 1970 roku. Paliano później stał się prominentnym członkiem Komisji Trójstronnej. Wcześniej, w latach 30’, robił karierę dyplomatyczną we faszystowskich Włoszech Mussoliniego.

Copyright by Tergiwersacja 2011

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

 

„Bilderberg Van Rompuy the New EU President”, http://www.infowars.com/bilderberg-van-rompuy-the-new-eu-president/

Premier Steekt nek uit op Bilderberg-diner, De Tijd, http://www.tijd.be/nieuws/binnenland/Van_Rompuy_steekt_nek_uit_op_Bilderberg-diner.8259003-438.art?ckc=1

Jacek Pawlicki, „Belgia się rozpada i rozpaść nie może”, http://wyborcza.pl/dziennikarze/1,84228,4496917.html

„Miażdżąca krytyka: Pan i pani Nikt na czele Unii”, http://fakty.interia.pl/swiat/news/miazdzaca-krytyka-pan-i-pani-nikt-na-czele-unii,1399758,4

„”Corriere della Sera” o trudnym przesłuchaniu Catherine Ashton”, http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/corriere;della;sera;o;trudnym;przesluchaniu;catherine;ashton,133,0,575877.html

Iga Czerny, „Ashton pewna siebie, ale słabo przygotowana”, http://news.money.pl/artykul/ashton;pewna;siebie;ale;slabo;przygotowana,84,0,563028.html

Tomasz Bielecki, „Marna dyplomacja Catherine Ashton”, http://wyborcza.pl/1,76842,7324713,Marna_dyplomacja_Catherine_Ashton.html

Krzysztof Nieczypor, „Unia Europejska: Catherine Ashton – studium “przypadku””, http://eastbook.eu/2010/05/uncategorized/unia-europejska-catherine-ashton-studium-przypadku/

„Tusk: Wybór mało ambitny, ale dla nas bezpieczny”, http://fakty.interia.pl/swiat/news/tusk-wybor-malo-ambitny-ale-dla-nas-bezpieczny,1399573

„Kompromitacja nowej szefowej unijnej dyplomacji?”, http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/kompromitacja-nowej-szefowej-unijnej-dyplomacji,1423298

Jon Ungoed-Thomas, „Baroness Ashton’s husband Peter Kellner wooed by KGB”, http://www.timesonline.co.uk/tol/news/politics/article6945940.ece

Ian Gallagher, Daniel Boffey, „EU’s new ‚Foreign Minister’ Cathy Ashton was Treasurer of CND”, http://www.dailymail.co.uk/news/article-1229940/Cathy-Ashton-EUs-new-Foreign-Minister-Treasurer-CND.html

Christopher Leake, „Baroness Ashton, her communist lover and a riddle of Moscow gold”, http://www.dailymail.co.uk/news/article-1233545/Baroness-Ashton-communist-lover-riddle-Moscow-gold.html

Nigel Farage w europarlamencie o gabinecie Barroso, http://www.youtube.com/watch?v=O3d9fe5xCFc&feature=related

„Former Steering Committee Members”, http://www.bilderbergmeetings.org/former-steering-committee-members.html

„Profile: Jacques Barrot:, http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4032113.stm

“Barrot survives call to quit”, http://www.guardian.co.uk/world/2004/nov/26/france.eu

„UK Politics Double resignation rocks government”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/politics/241464.stm

Benedict Brogan, „Mandelson ‚lied over home loan’”, http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/1370559/Mandelson-lied-over-home-loan.html

“Mandelson ‚lied’ over loan”, http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/mandelson-lied-over-loan-634660.html

Nikolaus von Twickel, „U.K. Conservatives Linked to Deripaska”, http://www.themoscowtimes.com/news/article/uk-conservatives-linked-to-deripaska/371829.html

David Robertson, “Lord Mandelson and Oleg Deripaska dined together ‚a year before they met’”, http://www.timesonline.co.uk/tol/news/politics/article4982163.ece

David Robertson, David Charter, “Peter Mandelson dogged by his links to Russian oligarch”, http://www.timesonline.co.uk/tol/news/politics/article4932191.ece

Tom Parfitt, “Mandelson hails thaw in relations with Moscow”, http://www.guardian.co.uk/politics/2008/oct/29/russia-mandelson

Keith Dovkants, „Veteran KGB spy revealed as Deripaska’s right-hand Man”, http://www.thisislondon.co.uk/standard/article-23579423-veteran-kgb-spy-revealed-as-deripaskas-right-hand-man.do

Richard Owen, “Buttiglione ‚outs’ his EU successor as a Freemason”, http://www.timesonline.co.uk/tol/news/world/article389300.ece

Joanna Hydle, “Dalia Grybauskaite zwycięzcą w wyborach prezydenckich na Litwie”, http://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/best/2009-05-20/dalia-grybauskaite-zwyciezca-w-wyborach-prezydenckich-na-litwie

„Secretive Bilderberg over but was world domination discussed?”, http://www.canada.com/topics/news/national/story.html?id=358df7bd-7a54-41e4-9366-df1733597c30&k=96354

Philip Wilan, “Seance points to problem for Prodi”, http://www.guardian.co.uk/world/1999/aug/03/eu.politics

„‘Ist das holländischer Nationalsozialismus, Herr Meijer?’”, http://weblogs.nrc.nl/europa/2007/06/13/du-verkaufst-reintheoretischer-quatsch-herr-meijer/

„Il duello verbale Schulz-Berlusconi”, http://www.repubblica.it/online/esteri/semestredue/litigio/litigio.html

Nigel Farage vs Nicolas Sarkozy, europarlament, http://www.youtube.com/watch?v=URZ0zHwPnY4&feature=related

Nigel Farage, Daniel Hannan, Hanne Dahl, Tobias Pfluger, Martin Schulz, Margot Wallstrom, Philip Bushill Matthews, Jose Manuel Barroso ‘Irlandia mówi NIE! Eurofederaści w szoku! Europa się cieszy’, europarlament, http://www.youtube.com/watch?v=dBelU68edRs&feature=related

Piotr Zychowicz , k.z. , ma.s , ryb, Burza wokół Vaclava Klausa, Rzeczpospolita 11-12-2008, http://www.rp.pl/artykul/2,232222.html

Marcin Szymaniak, Jak wywierano naciski na eurosceptyków, Rzeczpospolita, 11-12-2008 http://www.rp.pl/artykul/13,232225_Jak_wywierano_naciski__na_eurosceptykow.html

Marek Magierowski, Demokracja Pötteringowska, Rzeczpospolita 10-12-2008, http://www.rp.pl/artykul/9158,232081_Marek_Magierowski__Demokracja_P_tteringowska.html,

Awantura na Hradczanach, Rzeczpospolita  09-12-2008, http://www.rp.pl/artykul/9133,231588_Awantura__na_Hradczanach_.html

Nigel Farage, Jens-Peter Bonde, Daniel Hannan, Graham Watson, Daniel Cohn-Bendit,  ‘Totalitaryzm w Unii Europejskiej’, europarlament, http://www.youtube.com/watch?v=HjivSRBVhTc&NR=1

„Proces Chiraca odroczony. Grozi mu do 10 lat”, http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/proces;chiraca;odroczony;grozi;mu;do;10;lat,42,0,790570.html#Scene_1

Aleksandra Rybińska, „Europejska prasa o incydencie”,

http://www.rp.pl/artykul/181712,232224_Europejska-prasa-o-incydencie.html

„Reaction to Bloom comments proof of the double standards in the European parlament”, http://www.efdgroup.eu/news/191-reaction-to-bloom-comments-proof-of-the-double-standards-in-the-european-parliament.html

„Proof of double standards in the European Parliament”, http://www.ukipmeps.org/news_223_Proof-of-double-standards-in-the-European-Parliament.html

„The Founding Father of the “Brussels EU”: Professor Dr. jur. Walter Hallstein”, http://www.eu-facts.org/en/whoiswho/walter_hallstein.html

„Who is Who in the “Brussels EU”: Meet the financiers of the “Brussels EU””, http://www.eu-facts.org/en/whoiswho/architects.html

„Who is Who in the “Brussels EU”: The “founding fathers” of the “Brussels EU””, http://www.eu-facts.org/en/whoiswho/foundingfathers.html

Andrew Rettman, „’Jury’s out’ on future of Europe, EU doyen says”, http://euobserver.com/9/27778

Reklamy
  1. Sierpień 25, 2011 o 12:00 am

    Lebkowski, Korcyl idealnie pasuja do tej zbieraniny pedofili.

  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: