Belgijska fałszywa inwazja Obcych.

Belgijska fałszywa inwazja Obcych.

W tej perspektywie warto napisać o tym, co działo się w Belgii w 1989 roku. Miało tam miejsce coś, co przypominało Foo Fighters i wyglądało na testowanie pojazdów antygrawitacyjnych. Nie mówi się o tym za wiele, gdyż sprawa została przykryta przez upadek komunizmu, apartheidu, Wojnę w Zatoce, Tiananmen i wyjście na jaw Operacji Gladio.

Latający trójkąt znad Belgii. Zdjęcie zrobione 15 czerwca 1990 roku w Walonii przez J. S. Henrardiego. Czyż te światła nie przypominają Foo Fighters? http://www.abduct-anon.com/AUTHENTIC%20PHOTOS.htm

We wrześniu 1989 roku ludzie zaczęli zgłaszać na policję dziwne doniesienia o jakichś czarnych trójkątach z światłami przypominającymi Foo Fighters. Wyglądało to jak inwazja UFO. Z góry informuje, że Europejski Parlament obiecywał wtedy pełne śledztwo, a sprawą zajęło się belgijskie ministerstwo obrony. Pisała o tym prasa, że wspomnę o Sunday Expres 17 września 1995 roku, czego przedruk jest na http://www.ufoevidence.org/documents/doc418.htm. Obecnie rzadko się do tego wraca, choć 8 września 2004 roku informowało o tym MS NBC http://www.msnbc.msn.com/id/5897539.

Po szczegółowym śledztwie belgijski minister obrony Leo Delcroix przyznał, że nie ma żadnego wytłumaczenia w sprawie latających trójkątów. Belgijska armia nie wydając wyjaśnienia odrzuciła z wszelką pewnością takie możliwości, jak wszelkie samoloty włącznie z technologią Stealth; samoloty bezzałogowe UAV; samoloty ultralekkie ULM; balony; projekcje laserowe; oraz wszelkiego rodzaju zjawiska i fenomeny meteorologiczne.

Zgłoszeń na temat latających trójkątów było multum, a policja zawsze odpowiadała tak samo: „Pewnie Amerykanie testują jakąś nową broń”. Wśród 10,000 świadków, znalazło się 200 oficerów, wojskowych, policjantów, żandarmów, pilotów wojskowych i cywilnych, kontrolerów lotu, inżynierów, fizyków i meteorologów:

„Moja córka była ze mną w aucie. Spojrzałem w górę i zobaczyłem obiekt na bardzo niskiej wysokości, 100 – 150 metrów nad ziemią. Moją uwagę zwróciły niebieskie i czerwone światła wokół obiektu. Gdy było to ponad nami, zobaczyliśmy trzy wielkie ‚reflektory’ skierowane na dół.”

Wojskowy meteorolog, pułkownik Valenzano Francesco; za wspominanym Sunday Express.

„Na niebie, nad drzewami zobaczyłem serię trzech czy czterech paneli światła zmierzających z północy na południe. Moja żona zażądała, abym przyspieszył, gdy obiekt zaczął wydawać się agresywny. Był całkowicie cichy – silnik był bezdźwięczny. Gdy podjechałem, białe światło znikło i pojawiły się trzy słabsze, białe światła. Sformułowały trójkąt, który był prawie równoboczny, a w środku jego masy było większe, czerwone światło. Wyglądało to strasznie, a pomimo światła księżyca, nie potrafiłem określić kształtu tego obiektu na zewnątrz tych świateł.”

Podpułkownik Andre Amond, świadek wydarzenia niedaleko Gembloux obok Brukseli; za Sunday Express.

Zdjęcie Petita Rechaina, Belgia 1990. http://www.ufocasebook.com/ufooddshapes.html

Choć świadków były tysiące, sprawę zazwyczaj ignorowano. I zapewne tak by pozostało, gdyby nie jeden incydent.

5 listopada na belgijskich wojskowych radarach w miejscowościach Bertom, Glons i Bierset pojawiły się niezidentyfikowane trójkąty. Co bardzo ważne, pojawiły się również na niemieckich radarach w bazie w Dusseldorfie oraz na holenderskich z bazy w Maastricht.  Jest to jeden z głównych i pierwszych dowodów w tej sprawie – do tamtej pory relacje świadków ignorowano, a od tamtego momentu miano do czynienia z czymś udokumentowanym i potwierdzonym przez wojskowych trzech różnych państw.

Swego czasu na jednym z radarów zauważono, iż Trójkąt obniżył wysokość z 10,000 stóp na 500 stóp w ciągu 5 sekund…

 

Zdjęcia Petita Rechaina, kwiecień 1990. http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ufo_briefingdocument/1990.htm

29 listopada 1989 roku około godziny 17:00 dwóch belgijskich żandarmów o nazwiskach Montigni i Nicole patroluje prowincję Liege. Nagle, na wysokości 120 metrów zauważają 30 metrowy trójkąt. Jego spód lśni niczym lustro, a reflektory na wierzchołkach smagają białym światłem powierzchnie ziemi. Nagle trójkąt lekko ruszył. O 17.24 zawraca i udaje się w kierunku miejscowości Eupen. Nad Eupen oglądają go mieszkańcy, którzy zauważają lekki szum wydawany przez pojazd, niczym odgłos suszarki. O 18.45 latający trójkąt wciąż znajduje się nad Eupen. Mieszkańcy spokojnie podziwiają to cudo antygrawitacyjnej techniki, a wielu z nich robi zdjęcia. Wojsko już dawno poinformowane, jak zawsze mówi tylko tyle, że w tym miejscu nie przeprowadza żadnych ćwiczeń.

Nagle do trójkąta dołącza inny, identyczny trójkąt. Wzbudziło to większe zaciekawienie wśród mieszkańców, lecz po godzinie jeden z trójkątów po prostu… zniknął, a drugi odleciał. Wszystko zakończyło się o 20.29, ale wielu mieszkańców wciąż wpatrywało się w niebo. Tego dnia wniesiono 70 zgłoszeń na policję, co jest pokaźną sumą, gdyż większość założyła, iż inni zgłoszą tę sprawę. Wszyscy świadkowie mówili jak jeden mąż o czarnych trójkątach wiszących lub latających nad ziemią i o ich reflektorach.

  

Trójkąty. Trzeci to fragment nagrania Marcela Alfarano z nocy z 30 na 31 marca. http://www.ufologie.net/htm/vidbel.htm

O wydarzeniu mówił również Auguste Meessen, profesor fizyki na Uniwersytecie Katolickim w Louvain:

„29 listopada 1989 roku ogromny pojazd trójkątnego kształtu wleciał nad miasto Eupen. Żandarmi Montigny i Nicol odkryli to niedaleko drogi łączącej Aix-la-Chapelle i Eupen. Wisiało to w powietrzu, ponad gruntem oświetlanym przez pojazd trzema wiązkami światła. Strumienie emanowały z ogromnych kolistych tafli obok rogów trójkąta. W centrum ciemnej i płaskiej struktury na spodzie znajdowało się coś w stylu ‚czerwonej wirującej latarni’. Obiekt nie wydawał żadnego głosu. Gdy zaczął się przemieszczać, żandarmi poszli za nim w kierunku małej drogi na miejsce, gdzie jak myśleli, leci obiekt. Zamiast tego, wykonał pół-zakręt i kontynuował powoli [lot] w kierunku Eupen, lecąc nad drogą na małej wysokości. Był widziany przez różnych świadków gdy leciał nad domami i niedaleko Miejskiego Ratusza.”

http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ufo_briefingdocument/1990.htm

 

Rysunki świadków latających trójkątów. http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ufo_briefingdocument/1990.htm

Trzydziestego marca o 23.00 kontroler stacji nasłuchu radarowego w Glons pod Brukselą otrzymuje wiadomość: „światła tworzące trójkąt, widoczne na niebie nad Ramillies”. Oczywiście zaraz poprosił miejscową żandarmerię o wysłanie patrolu w celu potwierdzenia. Informacje potwierdziła się, a kapral Pinson był zachwycony światłami tego pojazdu. Dyżurny kontroler stacji nasłuchowej otrzymuje następną wiadomość: „Do formacji świateł dołączyła kolejna”. W tej samej chwili obiekt pojawił się na radarze. Poruszał się z prędkością 46 km/h. Wojsko postanawia wysłać myśliwce, a kolejny pojazd pojawia się na radarze w Glons. Radar w Semmerzake pokazuje 2 pojazdy nad Ramillies. Kiedy eksperci potwierdzają, że radar pokazuje obiekty fizyczne, pada rozkaz wysłania myśliwców. Piętnaście minut po północy startują myśliwce. Aż 9 razy próbowały przechwycić te pojazdy i oczywiście żadna z tych prób się nie powiodła. Pojazdy były kilkakrotnie widoczne na radarach myśliwców. Piloci widzieli na własne oczy, co potrafi ta super technologia, o czym świadczą taśmy magnetofonowe z zapisem meldunków: „Cel błyskawicznie zmienił prędkość z 278 km/godz. do 1797 km!”, „Spadł w ułamku sekundy o ponad 1000 metrów!”, „Mam go, dogoniłem go, jestem już blisko”, „Zniknął, nigdzie go nie ma!”. Po 45 minutach pościgu samoloty wróciły do baz. W ciągu tej nocy trójkąty jeszcze kilkakrotnie pojawiały się na radarach.

„Piloci nie mieli nawet czasu rozpocząć procedury, która wymaga by radar myśliwca pozostawał unieruchomiony przez 6 sekund. Obiekt przyspieszył z początkowej prędkości 280 km/h do 1800 km/h, schodząc z 3000 metrów na 1700… w jedną sekundę! To fantastyczne przyspieszenie odpowiada 40 G. Spowodowałoby to natychmiastową śmierć ludzi na pokładzie. Limit, z jakim do czynienia może mieć pilot to około 8G. Trajektoria obiektu ekstremalnie niepokoiła. Pojazd leciał na wysokości 1700 metrów, gdy spadł nagle w  kierunku ziemi na wysokość poniżej 200 metrów, uciekając z radarów myśliwców i radarów naziemnych w Glons i Semmerzake.

(…)

Fantastyczna gra ucieczki i ukrycia była obserwowana przez wielu świadków, w tym 20 policjantów, którzy widzieli zarówno obiekt, jak i samoloty F-16. Spotkanie trwało 75 minut, ale nikt nie słyszał bomb supersonicznych, które powinny być obecne, gdy obiekt przekraczał barierę dźwięku. Nie zanotowano żadnych zniszczeń fizycznych. Biorąc pod uwagę niski pułap i prędkość obiektu, wiele szyb powinno zostać wybitych.”

Marie-Thérèse De Brosses, Paris Match 5 lipca 1990 roku, http://www.ufologie.net/htm/belpre01.htm

Niektóre z wojskowych raportów z tamtego dnia można znaleźć na http://www.ufocasebook.com/belgianreport.html i http://users.telenet.be/aura.oasis/BelgUFO.htm.

 

Radar z F-16 ścigających Trójkąty nocą z 30 na 31 marca. Zaznaczony obiekt po prostu znikł z radaru, http://www.ufologie.net/htm/belpics.htm; w dolnym prawym rogu W. De Brouwer.

Ze względu na to, jakim szokiem może wydawać się skala wydarzeń, o to szeroki fragment artykułu z francuskiego magazynu Figaro z 13 kwietnia 1991 roku:

„UFO: WSZYSCY TO WIDZIELI!

Osiemnaście miesięcy obserwacji i nieprzerwanych zeznań. Fenomen stał się tak intensywny, że belgijscy naukowcy, żołnierze i cywile zdecydowali się połączyć siły. By zbadać milenijną enigmę wszechświata: UFO.

‚Boss’ belgijskich sił powietrznych:

„-Nawet jeśli, do teraz, nie było zagrożenia, trzeba przyznać, że obecnie na belgijskim niebie od szesnastu miesięcy miejsce ma nadzwyczajny fenomen. Wyjątkowy.”

Fizyk Uniwersytetu Louvain, ekspert w dziedzinie:

„- Mam pewność, że jest to problem wyjątkowy i sporego znaczenia. Prawdopodobnie mamy styczność z technologią pozaziemską. Jakkolwiek, nieziemską.

Sekretarz Generalny Société belge d’étude des phénome`nes spatiaux:

„- Mamy obecność maszyn, pojazdów. Które są dziełem technologicznym. Które wykazują inteligentne zachowanie. Jednakże których charakterystyka jest nie kompatybilna ze wszystkim, co znamy.”

Jednomyślność! Panika obserwacji UFO, które latają nad Belgią od prawie osiemnastu miesięcy łączy się w ich konkluzji: Pan De Brouwer, Meessen i Clerebaut. Dziwna historia. Ponieważ Wilfried De Brouwer jest generałem sił powietrznych, osobą nr 3 w hierarchii belgijskiej armii. Auguste Meessen to prominentny wykładowca z uniwersytetu katolickiego Louvain-la-Neuve. Lucien Clerebaut jest sekretarzem Sobeps, które świętuje 20-lecie. To poważne, dla nie mniej poważnego problemu.

Pamiętaj: W zeszłym roku, w tym samym czasie, braliśmy udział  w trwającym cztery dni i trzy noce (Figaro – magazyn z 23 kwietnia 1990 roku) ‚polowaniu na UFO’ zorganizowanym razem przez wojsko, naukowców i wolontariat z Sobeps. Operacja mediów i zmedializowana operacja (‚za bardzo’, zwracają uwagę organizatorzy), dzięki której czasem pojawiał się uśmiech na twarzy. Jednakże, połączenie ‚armia-nauka-cywile’ pojawiło się po raz pierwszy na świecie. A rok później, UFO ciągle tutaj jest! Nawet jeszcze bardziej.

Przez osiemnaście miesięcy, nie było tygodnia bez obserwacji (od jednego do pięciu, sześciu, nawet dziesięciu świadków). Z trzema ważniejszymi datami od początku 1991 roku. 21 stycznia, kiedy świadkiem była Martine Matagne, świetnie znana w Belgii dziennikarz radiowa. Następnie 23 luty. Przed apoteozą 12 marca.

ŚWIATŁO JAKIEGO NIGDY NIE WIDZIANO.

Tamtej nocy blisko dwieście ludzi było świadkami, w różnych miejscach i o różnych godzinach, tej samej obserwacji. Lepiej, dwukrotnie w Brame-le-Comte na zachodzie i na wschodzie, między Haillot a Marchin niedaleko Huy, gdzie amatorzy nagrali to na kamerę wideo. Dokumentuje znaczenie, trwa blisko pięć minut. Dla Richarda Rodberga, właściciela garażu w Haillot, była to szansa zobaczenia tego. Jest blisko 9 popołudniu, żona prosi go o zakupy w Namur.

Richard wychodzi, by zatankował samochód:

„- Nocą, w odległości blisko dwóch kilometrów w kierunku wojskowego radaru, widzę silne światło. Tam, gdzie nigdy nie ma światła. Wołam żonę, szwagra, syna i jego kolegę (dwójka nastolatków). Żona proponuje, by pojechać tam samochodem. Znaleźliśmy to. W odległości trzech kilometrów. Unosiło się około trzydziestu metrów nad ziemią, w całkowitej ciszy, około trzysta metrów od nas. Nagle, przyleciało do nas i unieruchomiło się na środku pola, z którym graniczyła droga. To tam, gdzie filmowałem. To było niesamowite: całe pole było skąpane w białym świetle, jakiego nie widziałem. Znalazłbyś igłę w trawie. Wtedy… bez skręcania czy obracania się, odleciało na lewo w kierunku elektrowni atomowej Tihange.

NA DWA PIĘTRA!

W czasie rekonstrukcji, zmierzyliśmy odległości: obiekt znajdował się mniej niż sześćdziesiąt metrów od pięciu świadków. Wielu świadków potwierdziło obecność obiektu niedaleko elektrowni. Od tamtego czasu szwagier Richarda Rodberga każdą nocą wygląda zza okna. „By zobaczyć to ponownie. By wiedzieć, co to było”.

„- Sprawy takie jak ta, mamy ich setki. Z wiarygodnymi świadkami, którzy w ponad 90% spraw opisują, bez znania się nawzajem ani planowania, te same trójkątne obiekty z ogromnymi reflektorami w każdym kącie.”

(…) Wszystkie opisy mówią, że obiekt ma od 50 do 100 metrów rozpiętości.

Grubość trójkąta? Blisko dwa piętra! I niewytłumaczalne przemieszczanie czy wznoszenie. Tajemnica musi zostać wytłumaczona. Gdyby tylko, dodaje Clerebaut, wiedzieć „co te prawie codzienne naruszenie naszej przestrzeni powietrznej oznacza”.

Problem, który ‚podnosi brwi’ ministrów obrony i spraw wewnętrznych. Oficjalne noty, z dala od bycia sekretnymi, potwierdzają to. Tym bardziej, że dowody armii pozostają niewytłumaczonym fenomenem, filmy z kamer w F-16, które wzniosły się w powietrze i miały przechwycić [obiekt] zauważony na radarach w Beauvechain.

F-16 podjęło dziewięć prób uchwycenia tego w obiektywie. Tylko trzy powiodły się, my publikujemy zdjęcia. Za każdym razem próby tropicieli [trójkątów] powodowały nagłą zmianę zachowania obiektu.

Analiza generała De Brouwera:

„- pozostają dwa założenia, jeśli chodzi o analizę finałową [radarów]: fenomen elektromagnetycznej interferencji lub prawdziwy obiekt. Technicznie, interferencja jest możliwa. Na radarze samolotu w czasie lotu. Ale nie na dwóch radarach. Było tam więcej F-16 kilka kilometrów stamtąd. Tego fenomenu nie można symulować: jest niewytłumaczalny, ponieważ w tym samym czasie, na ziemi, na radarze NATO w Glons, również były te same znaki; jest to kompletnie niemożliwe, że trzy radary są ofiarami takiej samej interferencji, a [do tego] fenomen zarejestrowano dwukrotnie”.”

Pierre Fliecx, Figaro 13 kwietnia 1991 roku, http://www.ufologie.net/htm/figmag13apr1991.htm

Od września 1989 do marca 1990 pojawiło się 2000 obserwacji pojazdów, a z ostatniego dnia mamy aż 3000 meldunków. Najżałośniejsze przy tym wszystkim były próby tłumaczenia tego balonami meteorologicznymi, co wręcz oburzało wszystkich, z wojskowymi na czele, o czym świadczą wypowiedzi oficerów: „Balony nie latają pod wiatr, nie przyspieszają do zawrotnych prędkości i nie uciekają przed samolotami”.

Trójkąty te pojawiały się w Belgii w latach 1989-1991. W tym czasie pojawiały się również na terenie Zjednoczonego Królestwa. Tylko od 28 do 31 stycznia 1989 roku widziano je tam 70 razy. Często widywano je w Hudson Valley w stanach Nowy York i Connecticut, szczególnie w okresie od 1983 do 1986 roku. 19 lutego 1997 roku pojawiły się nad Sankt Petersburgiem.

Zawsze z bezruchu przyspieszały do kilku tysięcy km/h. Z kilkudziesięciu metrów nad ziemią potrafiły w sekundę wznieść się na wysokość kilku tysięcy metrów. Wykonywały zwroty całkowicie łamiące prawa fizyki. Miały trzy światła w kątach, zazwyczaj białe i jedno centralne, czerwone, ale pojazd często zmieniał barwy na zieloną, żółtą lub niebieską. Jak Foo Fighters. Potrafiły poruszać się bezszelestnie, choć czasem wydawały cichy buczący dźwięk.

Zeznania świadków, opisy wojskowych, opinie ekspertów, zdjęcia, cudowne manewry widziane przez świadków i na radarach, zakręty, przyspieszenia, łamanie praw fizyki, tajemnicze światła, niesamowite prędkości na niskich pułapach, brak bomb supersonicznych przy przekraczaniu prędkości dźwięku,  etc. etc. etc. Przypominają Foo Fighters i mówią nam jedno:  mamy do czynienia z technologią antygrawitacyjną.

Copyright by Tergiwersacja 2011

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

 

Bibliografia.

Gordon Thomas, ‘Zarzewie Ognia. Chiny i kulisy ataku na Amerykę’, przekład Jerzy Kozłowski, wydawnictwo Magnum, Warszawa 2001.

Jonathan Vankin, John Whallen, „The 80 Greatest Conspiracies of all Time”, Amber, przekład Jacek Złotnicki, Warszawa 2004.

‘CIA: OPERATION MONGOOSE – The Plot To Assassinate Fidel Castro – Part 2 of Trilogy’, http://tabacco.blog-city.com/cia_operation_mongoose__the_plot_to_assassinate_fidel_castro.htm

‘Edward Lansdale: The Unquiet American’, http://www.thefreelibrary.com/Edward+Lansdale%3A+The+Unquiet+American-a07675543

Tadeusz Oszubski, „Wampiry Pentagonu”, http://extremalne.interia.pl/ziemia/news/news/wampiry-pentagonu,1563742,4823

‘Vampires in the Philippines’, http://www.answers.com/topic/vampires-in-the-philippines

„Wampiry pomogły armii w walce z komunizmem”, http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Wampiry-pomogly-armii-w-walce-z-komunizmem,wid,12698327,wiadomosc.html?ticaid=6c0e5

Clarence Henderson, ‘Hearts and Minds, Folk Songs, and Psyops’, http://www.apmforum.com/columns/orientseas36.htm

‘HAUNEBU – Tajemnice III Rzeszy’, http://haunebu.hotnews.pl/haunebu1.html

Rob Arndt, ‘HAUNEBU’, http://discaircraft.greyfalcon.us/HAUNEBU.htm

http://www.ufoartwork.com/slideshow_start.php?p=pre_1947_ufo_photographs

‘Foo Fighters’, http://sped2work.tripod.com/foo_fighters.html

‘The Foo Fighters’, http://www.satorws.com/foo-fighters-eng.htm

Frank Warren, ‘Historic UFOs Anti-Aircraft Guns Blast LA Mystery Invader’, http://rense.com/general28/histla.htm

C. Scott Littleton, ‘Eyewitness to History: The Battle of Los Angeles’, http://www.sott.net/articles/show/132795-Eyewitness+to+History:+The+Battle+of+Los+Angeles

Paul T. Collins, Fate Magazine, ‘World War II UFO Scare’, http://www.sott.net/articles/show/132795-Eyewitness+to+History:+The+Battle+of+Los+Angeles

Joseph Trainor, ‘Army Gunners Fire At UFOs Over Los Angeles’, http://www.sott.net/articles/show/132795-Eyewitness+to+History:+The+Battle+of+Los+Angeles

Richard M. Dolan, ‘UFOs and the National Security State’, http://www.sott.net/articles/show/132795-Eyewitness+to+History:+The+Battle+of+Los+Angeles

Jeff Rense, ‘1942 ‘Battle Of Los Angeles’ Biggest Mass Sighting In History? New Photo Analysis!’, http://rense.com/ufo/battleofLA.htm

‘Saturday Night Uforia: The Battle of Los Angeles’, http://www.dailykos.com/story/2008/8/2/195720/2680/923/561488

Marvin Miles, ‘Chilly Throng Watches Shells Bursting In Sky’, http://rense.com/ufo/battleofLA.htm

‘Saturday Night Uforia: The ‘Foo Fighters’ of World War II’, http://www.dailykos.com/story/2008/8/9/135819/7401/55/565399

„Saturday Night Uforia: The Mysterious Mr. Rhodes (heavy graphics)”, http://www.dailykos.com/story/2009/3/14/707771/-Saturday-Night-Uforia:-The-Mysterious-Mr.-Rhodes-%28heavy-graphics%29

Paul T. Collins, ‘World War II Ufo Scare’, http://rense.com/ufo/battleofLA.htm

Joseph Trainor, ‘Army Gunners Fire At UFOs Over Los Angeles’, http://rense.com/ufo/battleofLA.htm

‘UFO, Churchill i Eisenhower’, http://facet.interia.pl/ciekawostki/groza-i-kryminaly/news/ufo-churchill-i-eisenhower,1537897,4824

‘Huge Saucer Over Nuclear Reactor – Radar/Visual’, http://www.nicap.org/45XXXXhanforddir.htm

‘R/V of UFO by Navy Fleet’, http://www.nicap.org/421019guadalcanaldir.htm

Skrypty CNN, http://transcripts.cnn.com/TRANSCRIPTS/0711/12/acd.01.html

Henrz S. Shields, US Air Force, http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tehran_ufo_1976_1.jpg http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tehran_ufo_1976_2.jpg http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tehran_ufo_1976_3.jpg

„Tehran Dogfight Incident”, http://www.iiaf.net/stories/warstories/s8.html

„F-4 Jet Chase over Iran 1976”, http://www.ufoevidence.org/cases/case200.htm

„Iranian Air Force Jets Scrambled”, http://www.ufoevidence.org/Cases/CaseSubarticle.asp?ID=202

„Former pilots and officials call for new U.S. UFO probe”, http://web.archive.org/web/20071226121458/http://uk.reuters.com/article/worldNews/idUKN1248419720071112?pageNumber=2&sp=true

„Transcipt of Witness Declarations From NPC UFO Conference Held in Washington D.C.”, http://www.theufochronicles.com/2007/11/transcipt-of-witness-declarations-from.html

Will Grant, „Call for US to re-open UFO file”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7091922.stm

Fife Symington, „Symington: I saw a UFO in the Arizona sky”, http://articles.cnn.com/2007-11-09/tech/simington.ufocommentary_1_ufos-flares-aviation-safety?_s=PM:TECH

„INTERNATIONAL PRESS CONFERENCE, NATIONAL PRESS CLUB, WASHINGTON D.C. November 12, 2007”, http://www.freedomofinfo.org/national_press.htm

Robert D. Morningstar, „The National Press Club Conference on UFOs”, http://www.ufodigest.com/news/1107/ufoconference.html

Nagranie Konferencji National Press Club dot. UFO, http://video.google.com/videoplay?docid=2836950493012369855#

Nick Pope, ‘Rendlesham Forest’, http://www.nickpope.net/rendlesham-forest.htm

Daniel Wilson, http://www.nicap.org/tokyo450525dir.htm

Daniel Wilson, http://www.nicap.org/450502trukdir.htm

‘Are UFOs real? Famous people who believed’, http://www.telegraph.co.uk/technology/5201410/Are-UFOs-real-Famous-people-who-believed.html

‘Moon landing anniversary: UFOs photographed by Apollo’, http://www.telegraph.co.uk/science/space/5832435/Moon-landing-anniversary-UFOs-photographed-by-Apollo.html?image=1

‘140 years of UFO sightings – Part I’, http://www.telegraph.co.uk/news/picturegalleries/howaboutthat/3447508/UFO-sightings-140-years-of-UFO-pictures.html?image=2

‘140 years of UFO sightings – Part II’, http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/3452381/UFO-sightings-140-years-of-UFO-pictures.html?image=1

‘Quotes from Prominent World Government and Military Officials’, http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ufo_briefingdocument/quogov.htm

Robert Hastings, ‘Recent Russian Newspaper Article Discusses UFO Incidents at Soviet and American Nuclear Weapons Sites’, http://www.theufochronicles.com/2010/06/recent-russian-newspaper-article.html

Robert Leśniakiewicz, ‘INCYDENT GDYNIA ’59: koniec Legendy?’, http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/historia-spotka-z-ufo/733-katastrofa-ufo-w-gdyni-legenda-z-ubiegego-wieku

Mariusz Fryckowski, ‘Katastrofa UFO w Gdyni: Legenda z ubiegłego wieku’, http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/historia-spotka-z-ufo/733-katastrofa-ufo-w-gdyni-legenda-z-ubiegego-wieku

Don Berliner, Marie Galbraith, Antonio Huneeus,’1958: Brazilian Navy Photographic Case’, http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ufo_briefingdocument/1958.htm

Glenn Beck, „Are We Ready for Another Attack?; 2008 Elections Gearing Up”, http://transcripts.cnn.com/TRANSCRIPTS/0701/03/gb.01.html

Jon Hilkevitch, „In the sky! A bird? A plane? A … UFO?”, http://web.archive.org/web/20071117073414/www.chicagotribune.com/classified/automotive/columnists/chi-0701010141jan01,0,5874175.column?page=1&coll=chi-newsnationworldiraq-hed

Sean Alfano, „UFO At O’Hare? Officials Say Weird Weather, http://www.cbsnews.com/stories/2007/01/02/tech/main2323918.shtml

Sunday Expres 17 września 1995 roku, http://www.ufoevidence.org/documents/doc418.htm.

MS NBC 8 września 2004 roku http://www.msnbc.msn.com/id/5897539.

W. De Brouwer, Kol Vl SBH, Siły Powietrzne Belgii, ‘Summary Report on Observations 30-31 March 1990’ http://www.ufocasebook.com/belgianreport.html

‘Report On The Observation Of UFOs During The Night Of March 30-31, 1990’, http://users.telenet.be/aura.oasis/BelgUFO.htm

Don Berliner, Marie Galbraith, Antonio Huneeus, ‘1989-1990: UFO Sighting Wave In Belgium’, http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ufo_briefingdocument/1990.htm

Marie-Thérèse De Brosses, Paris Match 5 lipca 1990 roku, http://www.ufologie.net/htm/belpre01.htm

Billy Booth, ‘1989-The Belgium UFO Wave’, http://ufos.about.com/od/trianglecasefiles/p/belgium.htm

‘The Belgium UFO Wave’, http://www.ufocasebook.com/Belgium.html

‘More Than 30 Years of Triangle Sightnings’, http://www.mufon.com/bob_pratt/triangles.html

Billy Cooper, fragment wypowiedzi z filmu ‘Maskarada z UFO’ na http://www.youtube.com/watch?v=NnaK3bJWr8w&feature=player_detailpage#t=297s

Johany DeMarco, ‘Do Presidents Believe In Aliens?’, http://www.ufodigest.com/news/0110/presidents3.php

‘Testimony of Dr. Carol Rosin’, http://www.hiddenmysteries.org/mysteries/reports/rosinreport.html

John Holdren, List do Komisji Nauki i Technologii oraz senackiej Komisji Handlu, Nauki i Transportu, http://www.scribd.com/doc/40067765/Ostp-Letter-Neos-House-1

Lee Speigel, ‘White House Adviser: US Must Prepare for Asteroid’, http://www.aolnews.com/weird-news/article/white-house-adviser-us-must-prepare-for-asteroid/19687765

‘Social Engineering For A False Flag Alien Attack’, http://www.roguegovernment.com/news.php?id=10838

‘Meteor sparks fears of UFO, Iranian missiles in Israel’, http://www.israeltoday.co.il/default.aspx?tabid=178&nid=16560

James Randerson, ‘The truth is out there: National Archives lifts lid on UFO files’, http://www.guardian.co.uk/science/2008/may/14/spaceexploration.military

‘Vatican: It’s OK to believe in aliens’, http://www.msnbc.msn.com/id/24598508/

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: