Tam, gdzie stykają się antygrawitacja, MKUltra, biochipy, Mossad i ChRL.

Tam, gdzie stykają się antygrawitacja, MKUltra, biochipy, Mossad i ChRL.

Wiarę mas w kosmitów wykorzystano nie tylko przy szpiegowaniu ZSRR i testowaniu tych technologii. W latach 50’ i 60’ Amerykanie (we współpracy z Kanadą) przeprowadzali program MKUltra, którego celem była kontrola ludzkiego umysłu. Większość danych zniszczono, a władza nie ukrywały, iż ma miejsce wielka przykrywka, czego dowodem było postawienie… Nelsona Rockefellera na czele prezydenckiej komisji badającej MKUltra. Komisja przyznała, iż MKUltra manipulowała umysłami, ale najważniejsze szczegóły nie ujrzały światła dziennego.

Do kontroli ludzkiego umysłu wykorzystywano głównie narkotyki (z LSD na czele), ale również elektrowstrząsy, hipnozę i różnego rodzaju sprzęt, jak interfejs mózg-komputer czy biochipy, które dały początek czipom RFID – ale to długa historia, o której piszę gdzie indziej. Jednym ze sposobów na przejęcie władzy nad ludzkim umysłem było szpikowanie LSD na zmianę z elektrowstrząsami. Nie ma wątpliwości, że obiekty badawcze Imperium Dobra były torturowane w gorszy sposób, niż ofiary nazistowskiego, rosyjskiego czy chińskiego aparatu zagłady. Kolejna metoda, to testowany na pacjentach Instytutu Allana w Montrealu mikroukład instalowany w samym mózgu. To tylko wierzchołek góry lodowej – większość danych ukryto bądź spopielono. Pozostałościami zajął się sam Rockefeller (ten sam, który zmarł później na zawał w czasie stosunku z kochanką).

Doprawdy kosmicznym zbiegiem okoliczności wielu ludzi z tamtego okresu donosiło o… obcych, którzy porywali ich celem wszelakich badań, a niektórym wszczepiano chipy. Nie mam wątpliwości, że były to badania MKUltra odbywające się pod przykrywką UFO i badań nad postnazistowską, ziemską technologią.

O MKUltra pisał również w „Chiny i Kulisy Ataku na Amerykę” brytyjski ekspert od Chin, Mossadu, MI6 i innych agencji wywiadowczych, reporter BBC i producent filmowy Gordon Thomas.

Thomas pisał również o Wen Ho Lee – chińskim naukowcu pracującym w laboratoriach w Los Alamos, który szpiegował na rzecz Chin i pod koniec 1999 roku przekazał im niektóre amerykańskie tajemnice atomowe. Lee nie był wysłanym tam szpiegiem, ale stał się chińskim informatorem przekazując im masę danych. Naukowcy z Los Alamos są ściśle związani z amerykańską bazą, gdzie stworzono masę samolotów szpiegowskich i bomb atomowych – Areną 51.

Do przykrycia prawdy o Arenie 51 również wykorzystano plotki o ufoludkach – baza ta zamiast kojarzyć się z Zimną Wojną, samolotami szpiegowskimi jak U2 etc., kojarzy się właśnie z miejscem trzymania zwłok kosmitów i ich pojazdów.

Wśród zadań pracującego w najtajniejszym i najpilniej strzeżonym obiekcie Los Alamos – Departamencie X – Wena Ho Lee miał znaleźć się Projekt HP, czyli – cokolwiek ma to znaczyć – Portal Holograficzny. Pracowali nad tym naukowcy z laboratoriów Sandia i Lawrence Livermore. Doktor Richard Boylan, wykładowca Uniwersytetu Stanu Kalifornia, ekspert od behawiorystyki współpracujący z NSA (Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego, CIA przy niej to pikuś) twierdzi, że zdobyte przez Lee „tajemnice jądrowe”, to „zaszyfrowane oznaczenie zaawansowanych tajnych technologii związanych z pokonaniem grawitacji i psychotroniką”. Wygląda na to, że spuścizna MKUltra – kontrola umysłu i spuścizna nazistowskich technologii – antygrawitacja, spotkały się w jednym miejscu, a technologia ta, rozwijana przez Amerykanów, częściowo trafiła w chińskie ręce.

Thomas opisywał to wszystko w rozdziale ‘Trzecie Millenium’. Oto jeden z fragmentów:

„Czy portal holograficzny, napęd przeciwprzeciążeniowy i narzędzia oddziaływania psychotronicznego nie stanowiły czasem logicznego rozszerzenia tego, nad czym z miernym skutkiem pracowano w ramach programu MKUltra? Dlaczego doktor Lee został w takim pospiechu zwolniony po dziewięciu miesiącach odosobnienia, chociaż traktowano go z taką samą surowością jak więźnia w celi śmierci? Czy obawiano się, że jeśli dojdzie do procesu, doktor Lee we własnej obronie zostanie największym demaskatorem w historii?”

Wen Ho Lee wychodzi na wolność, 13 września 2000 roku. http://www.wenholee.org/

Lee, który był tylko informatorem, stanowił jedynie drobne ogniwo w chińskiej penetracji Areny 51. Główną rolę odegrała współpraca Chin z… Izraelem. Chiny, o czym pisałem wcześniej, to obok USA największy sojusznik państwa żydowskiego.

George Tenet, stojący na czele CIA Dyrektor Wywiadu w latach 1997-2004 wiedział, że Chińczycy spenetrowali Arenę 51 z pomocą Mossadu. Pisał o tym Gordon Thomas:

„George Tenet wiedział również, że chociaż doktor Lee nie był szpiegiem, chińskie służby wywiadowcze dokonały penetracji Los Alamos – niemal na pewno z pomocą innej zagranicznej organizacji wywiadowczej.  Na papierze organizacja ta wydawała się amerykańskiej wspólnocie wywiadowczej bliższą ze wszystkich zaprzyjaźnionych agencji wywiadowczych. Tą organizacją był Mossad, agencja wywiadowcza Izraela.

(…)

W raporcie dla senackiej komisji do spraw wywiadu inny z poprzedników Teneta, Bobby Ray Inman, wymienił Izrael jako jedno z sześciu państw, które prowadzą „sterowane przez rząd, zorganizowane i tajne działania mające na celu przechwycenie wojskowych i gospodarczych tajemnic USA.

Tenet nie zapomniał, że na tej liście znalazły się również Chiny. Teraz, chociaż wciąż nie dysponował namacalnymi dowodami, był całkiem pewien, że operacja w Los Alamos stanowiła wspólne przedsięwzięcie izraelskich i chińskich służb wywiadowczych. Nietrudno określić korzyści płynące dla Chin z dostępu do tajemnic, którego nie ma żadne inne państwo. Dla Izraela te tajemnice także były bezcenne. Ale dzieląc się nimi z Chinami, zażądał dodatkowej ceny: chciał mieć dostęp do innych, rozwijanych przez Chiny technologii, które pozwolą Izraelowi wyprzedzić arabskich sąsiadów w tak istotnych sferach, jak rolnictwo, odsalanie wody. Izrael liczył też na informacje o najnowszych chińskich technologiach wojskowych, równie zaawansowanych jak amerykańskie”.

Co może przerażać bardziej – MKUltra i antygrawitacja w rękach chińskich, czy izraelskich? Źródło współpracy sino-żydowskiej to lata 90’, kiedy Amerykanie zażądali od Izraela powstrzymania się od zemsty na Saddamie za wystrzelenie w ich kierunku rakiet Scud. Obrażeni Izraelczycy szybko zwrócili się w stronę wzrastającego imperium – Chin. Pierwszymi oznakami współpracy było przekazanie przez Chińczyków Izraelczykom wiedzy na temat broni Saddama. Chińczycy wysłali do sojuszniczego Izraela ekspertów od odsalania wody i agrotechniki, w zamian za co dostali najnowocześniejszą izraelską i amerykańską technologię zbrojeniową. Jak mówił dla Gordona Thomasa Xu Junping, chiński pułkownik, który zdezerterował w 2001 roku, Chińczycy szkolili Izraelczyków w centrum wywiadowczym pod Pekinem w sztuce fałszowania głosu i obrazu, tworząc między innymi całkowicie fałszywe, super realistyczne nagrania Saddama Husajna. Technologia ta jest bardzo rzadko używana, najprawdopodobniej jej amerykański odpowiednik został użyty do fałszowania nagrań ‘terrorystów’ i rozmów telefonicznych z samolotów 11 września 2001 roku (choć nie zdziwiłoby mnie, gdyby – na potrzeby 9/11 – Izraelczycy przekazali kopię chińskiej technologii Amerykanom).

Xu ujawnił również szczegóły współpracy sino-żydowskiej na polu broni masowego rażenia. Ćwiczyli m.in. ‘znaczenie’ inwigilowanych osób promieniotwórczym aerozolem. Szczególnie aktywni byli izraelscy naukowcy z Nes Ziona spod Tel Avivu, którzy skompromitowali się przeciekiem na temat kontynuacji przez nich badań nad broniom pigmentacyjną zapoczątkowanych przez biały reżim w RPA. Broń taka likwiduje członków wybranej populacji – południowi Afrykańczycy chcieli użyć tego przeciwko czarnym, Izraelczycy pracowali nad bakteriami zabijającymi tylko Arabów, Chińczycy mogliby stworzyć coś takiego przeciwko Tybetańczykom czy Ujgurom. Badania tych pierwszych przerwał upadek apartheidu, tych drugich przeciek (doszło nawet do dyskusji w Knessecie), badania tych trzecich oficjalnie nie istnieją.

Kradzież danych z Areny 51 przygotowali wspólnie agenci Mossadu i ich chińscy koledzy. Nad wszystkim czuwał Wu Xingtang, dyrektor Wydziału Łączności Międzynarodowej. Najważniejsze dane Departamentu X znajdowały się w specjalnym skarbcu, do którego hasło zmieniano codziennie. Potrzebne były też magnetyczne karty, w posiadaniu których byli najważniejsi pracownicy. By przejąć informacje całej bazy danych Departamentu X, potrzebny był specjalny program komputerowy – dzieło najlepszych chińskich i izraelskich informatyków, którzy pracowali nad tym w Wydziale Nauki i Techniki chińskiego Ministerstwa Obrony, gdzie zbudowano… replikę skarbca Departamentu X! Hakerzy mieli włamać się do kopii z Szanghaju, a w ramach kolejnej próby – ze statku w Cieśninie Luzońskiej. Następnie podbito Los Alamos – tutaj hakerzy również działali ze statku – cały sprzęt umieścili na kutrze rybackim w meksykańskim Puerto Peñasco, a w czasie włamania oficjalnie łowili ryby. Główne dyski twarde znajdują się w żaroodpornej torbie, z której są wyjmowane raz na tydzień. Chińczycy zaczekali na odpowiedni moment i 5 maja 2000 roku wykradli wszystkie informacje. Wcześniej ktoś musiał odpowiednio ułożyć dyski – tą osobą był oczywiście Lee. W czasie śledztwa w listopadzie 2000 roku Lee twierdził, że zrobił to przypadkowo. W tym samym czasie doszło do potkania szefów CIA, Teneta; FBI, Freeha; MI6, Dearlove i ochrony Los Alamos, Habingera. Wszyscy byli zgodni, co do udziału Izraela.

Copyright by Tergiwersacja 2011

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

 

Bibliografia.

Gordon Thomas, ‘Zarzewie Ognia. Chiny i kulisy ataku na Amerykę’, przekład Jerzy Kozłowski, wydawnictwo Magnum, Warszawa 2001.

Jonathan Vankin, John Whallen, „The 80 Greatest Conspiracies of all Time”, Amber, przekład Jacek Złotnicki, Warszawa 2004.

‘CIA: OPERATION MONGOOSE – The Plot To Assassinate Fidel Castro – Part 2 of Trilogy’, http://tabacco.blog-city.com/cia_operation_mongoose__the_plot_to_assassinate_fidel_castro.htm

‘Edward Lansdale: The Unquiet American’, http://www.thefreelibrary.com/Edward+Lansdale%3A+The+Unquiet+American-a07675543

Tadeusz Oszubski, „Wampiry Pentagonu”, http://extremalne.interia.pl/ziemia/news/news/wampiry-pentagonu,1563742,4823

‘Vampires in the Philippines’, http://www.answers.com/topic/vampires-in-the-philippines

„Wampiry pomogły armii w walce z komunizmem”, http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Wampiry-pomogly-armii-w-walce-z-komunizmem,wid,12698327,wiadomosc.html?ticaid=6c0e5

Clarence Henderson, ‘Hearts and Minds, Folk Songs, and Psyops’, http://www.apmforum.com/columns/orientseas36.htm

‘HAUNEBU – Tajemnice III Rzeszy’, http://haunebu.hotnews.pl/haunebu1.html

Rob Arndt, ‘HAUNEBU’, http://discaircraft.greyfalcon.us/HAUNEBU.htm

http://www.ufoartwork.com/slideshow_start.php?p=pre_1947_ufo_photographs

‘Foo Fighters’, http://sped2work.tripod.com/foo_fighters.html

‘The Foo Fighters’, http://www.satorws.com/foo-fighters-eng.htm

Frank Warren, ‘Historic UFOs Anti-Aircraft Guns Blast LA Mystery Invader’, http://rense.com/general28/histla.htm

C. Scott Littleton, ‘Eyewitness to History: The Battle of Los Angeles’, http://www.sott.net/articles/show/132795-Eyewitness+to+History:+The+Battle+of+Los+Angeles

Paul T. Collins, Fate Magazine, ‘World War II UFO Scare’, http://www.sott.net/articles/show/132795-Eyewitness+to+History:+The+Battle+of+Los+Angeles

Joseph Trainor, ‘Army Gunners Fire At UFOs Over Los Angeles’, http://www.sott.net/articles/show/132795-Eyewitness+to+History:+The+Battle+of+Los+Angeles

Richard M. Dolan, ‘UFOs and the National Security State’, http://www.sott.net/articles/show/132795-Eyewitness+to+History:+The+Battle+of+Los+Angeles

Jeff Rense, ‘1942 ‘Battle Of Los Angeles’ Biggest Mass Sighting In History? New Photo Analysis!’, http://rense.com/ufo/battleofLA.htm

‘Saturday Night Uforia: The Battle of Los Angeles’, http://www.dailykos.com/story/2008/8/2/195720/2680/923/561488

Marvin Miles, ‘Chilly Throng Watches Shells Bursting In Sky’, http://rense.com/ufo/battleofLA.htm

‘Saturday Night Uforia: The ‘Foo Fighters’ of World War II’, http://www.dailykos.com/story/2008/8/9/135819/7401/55/565399

„Saturday Night Uforia: The Mysterious Mr. Rhodes (heavy graphics)”, http://www.dailykos.com/story/2009/3/14/707771/-Saturday-Night-Uforia:-The-Mysterious-Mr.-Rhodes-%28heavy-graphics%29

Paul T. Collins, ‘World War II Ufo Scare’, http://rense.com/ufo/battleofLA.htm

Joseph Trainor, ‘Army Gunners Fire At UFOs Over Los Angeles’, http://rense.com/ufo/battleofLA.htm

‘UFO, Churchill i Eisenhower’, http://facet.interia.pl/ciekawostki/groza-i-kryminaly/news/ufo-churchill-i-eisenhower,1537897,4824

‘Huge Saucer Over Nuclear Reactor – Radar/Visual’, http://www.nicap.org/45XXXXhanforddir.htm

‘R/V of UFO by Navy Fleet’, http://www.nicap.org/421019guadalcanaldir.htm

Skrypty CNN, http://transcripts.cnn.com/TRANSCRIPTS/0711/12/acd.01.html

Henrz S. Shields, US Air Force, http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tehran_ufo_1976_1.jpg http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tehran_ufo_1976_2.jpg http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tehran_ufo_1976_3.jpg

„Tehran Dogfight Incident”, http://www.iiaf.net/stories/warstories/s8.html

„F-4 Jet Chase over Iran 1976”, http://www.ufoevidence.org/cases/case200.htm

„Iranian Air Force Jets Scrambled”, http://www.ufoevidence.org/Cases/CaseSubarticle.asp?ID=202

„Former pilots and officials call for new U.S. UFO probe”, http://web.archive.org/web/20071226121458/http://uk.reuters.com/article/worldNews/idUKN1248419720071112?pageNumber=2&sp=true

„Transcipt of Witness Declarations From NPC UFO Conference Held in Washington D.C.”, http://www.theufochronicles.com/2007/11/transcipt-of-witness-declarations-from.html

Will Grant, „Call for US to re-open UFO file”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7091922.stm

Fife Symington, „Symington: I saw a UFO in the Arizona sky”, http://articles.cnn.com/2007-11-09/tech/simington.ufocommentary_1_ufos-flares-aviation-safety?_s=PM:TECH

„INTERNATIONAL PRESS CONFERENCE, NATIONAL PRESS CLUB, WASHINGTON D.C. November 12, 2007”, http://www.freedomofinfo.org/national_press.htm

Robert D. Morningstar, „The National Press Club Conference on UFOs”, http://www.ufodigest.com/news/1107/ufoconference.html

Nagranie Konferencji National Press Club dot. UFO, http://video.google.com/videoplay?docid=2836950493012369855#

Nick Pope, ‘Rendlesham Forest’, http://www.nickpope.net/rendlesham-forest.htm

Daniel Wilson, http://www.nicap.org/tokyo450525dir.htm

Daniel Wilson, http://www.nicap.org/450502trukdir.htm

‘Are UFOs real? Famous people who believed’, http://www.telegraph.co.uk/technology/5201410/Are-UFOs-real-Famous-people-who-believed.html

‘Moon landing anniversary: UFOs photographed by Apollo’, http://www.telegraph.co.uk/science/space/5832435/Moon-landing-anniversary-UFOs-photographed-by-Apollo.html?image=1

‘140 years of UFO sightings – Part I’, http://www.telegraph.co.uk/news/picturegalleries/howaboutthat/3447508/UFO-sightings-140-years-of-UFO-pictures.html?image=2

‘140 years of UFO sightings – Part II’, http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/3452381/UFO-sightings-140-years-of-UFO-pictures.html?image=1

‘Quotes from Prominent World Government and Military Officials’, http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ufo_briefingdocument/quogov.htm

Robert Hastings, ‘Recent Russian Newspaper Article Discusses UFO Incidents at Soviet and American Nuclear Weapons Sites’, http://www.theufochronicles.com/2010/06/recent-russian-newspaper-article.html

Robert Leśniakiewicz, ‘INCYDENT GDYNIA ’59: koniec Legendy?’, http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/historia-spotka-z-ufo/733-katastrofa-ufo-w-gdyni-legenda-z-ubiegego-wieku

Mariusz Fryckowski, ‘Katastrofa UFO w Gdyni: Legenda z ubiegłego wieku’, http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/historia-spotka-z-ufo/733-katastrofa-ufo-w-gdyni-legenda-z-ubiegego-wieku

Don Berliner, Marie Galbraith, Antonio Huneeus,’1958: Brazilian Navy Photographic Case’, http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ufo_briefingdocument/1958.htm

Glenn Beck, „Are We Ready for Another Attack?; 2008 Elections Gearing Up”, http://transcripts.cnn.com/TRANSCRIPTS/0701/03/gb.01.html

Jon Hilkevitch, „In the sky! A bird? A plane? A … UFO?”, http://web.archive.org/web/20071117073414/www.chicagotribune.com/classified/automotive/columnists/chi-0701010141jan01,0,5874175.column?page=1&coll=chi-newsnationworldiraq-hed

Sean Alfano, „UFO At O’Hare? Officials Say Weird Weather, http://www.cbsnews.com/stories/2007/01/02/tech/main2323918.shtml

Sunday Expres 17 września 1995 roku, http://www.ufoevidence.org/documents/doc418.htm.

MS NBC 8 września 2004 roku http://www.msnbc.msn.com/id/5897539.

W. De Brouwer, Kol Vl SBH, Siły Powietrzne Belgii, ‘Summary Report on Observations 30-31 March 1990’ http://www.ufocasebook.com/belgianreport.html

‘Report On The Observation Of UFOs During The Night Of March 30-31, 1990’, http://users.telenet.be/aura.oasis/BelgUFO.htm

Don Berliner, Marie Galbraith, Antonio Huneeus, ‘1989-1990: UFO Sighting Wave In Belgium’, http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ufo_briefingdocument/1990.htm

Marie-Thérèse De Brosses, Paris Match 5 lipca 1990 roku, http://www.ufologie.net/htm/belpre01.htm

Billy Booth, ‘1989-The Belgium UFO Wave’, http://ufos.about.com/od/trianglecasefiles/p/belgium.htm

‘The Belgium UFO Wave’, http://www.ufocasebook.com/Belgium.html

‘More Than 30 Years of Triangle Sightnings’, http://www.mufon.com/bob_pratt/triangles.html

Billy Cooper, fragment wypowiedzi z filmu ‘Maskarada z UFO’ na http://www.youtube.com/watch?v=NnaK3bJWr8w&feature=player_detailpage#t=297s

Johany DeMarco, ‘Do Presidents Believe In Aliens?’, http://www.ufodigest.com/news/0110/presidents3.php

‘Testimony of Dr. Carol Rosin’, http://www.hiddenmysteries.org/mysteries/reports/rosinreport.html

John Holdren, List do Komisji Nauki i Technologii oraz senackiej Komisji Handlu, Nauki i Transportu, http://www.scribd.com/doc/40067765/Ostp-Letter-Neos-House-1

Lee Speigel, ‘White House Adviser: US Must Prepare for Asteroid’, http://www.aolnews.com/weird-news/article/white-house-adviser-us-must-prepare-for-asteroid/19687765

‘Social Engineering For A False Flag Alien Attack’, http://www.roguegovernment.com/news.php?id=10838

‘Meteor sparks fears of UFO, Iranian missiles in Israel’, http://www.israeltoday.co.il/default.aspx?tabid=178&nid=16560

James Randerson, ‘The truth is out there: National Archives lifts lid on UFO files’, http://www.guardian.co.uk/science/2008/may/14/spaceexploration.military

‘Vatican: It’s OK to believe in aliens’, http://www.msnbc.msn.com/id/24598508/

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: