Eksterminacji rok 2005.

Eksterminacji rok 2005.

Rzecz o Palestyńczykach ratujących Izraelczyków; izraelskich terrorystach; palestyńskich dzieciach branych przez Izraelczyków jako żywe tarcze; izraelskich żołnierzach bijących, molestujących seksualnie i okradających palestyńskie kobiety włącznie z kobietami w ciąży; oraz oczywiście o mordowanych dzieciach i staruszkach.

11 grudnia 2005 roku 17-letni Bilal Waqid Ibrahim al-Shaer został zastrzelony przez izraelskich żołnierzy, gdy szedł do pracy w Izraelu.

2 grudnia 2005 roku Izraelczycy zabili 15-letniego chłopca imieniem Sayed Abdul-Hadi Hamdan abu-Lebdeh, który w tym czasie pracował na własnej ziemi niedaleko granicy Strefy Gazy i Izraela.

8 listopada 2005 roku Izraelczycy strzałem w głowę zabili 15-latka imieniem Muhammad Hamdi Muhammad abu-Salha.

7 listopada 2005 roku w Izraelu miała miejsce niezwykła operacja. Małej izraelskiej dziewczynce imieniem Samah Gadban przeszczepiono serce 12-letniego palestyńskiego chłopca imieniem Ahmad Ismael Muhammad al-Khatib, którego Izraelczycy zamordowali w czasie protestu przeciw murowi apartheidu. Chłopak został postrzelony w głowę i klatkę piersiową. Jego ojciec, Ismail al-Khatib w wielkim darze miłosierdzia przeznaczył jego narządy dla potrzebujących izraelskich dzieci. Dzięki chłopczykowi i jego ojcu uratowano życie łącznie trzem izraelskim dzieciom i jednej 54-letniej Izraelce. A ktoś mi kiedyś powiedział, że islam nie szanuje życia. Oto zdjęcia zastrzelonego chłopca i jednej z uratowanych dziewczynek:

REUTERS/Abed Omar Qusini http://viva-palestyna.pl/news/news.php?news=vivanews/2005/B/32073.php

REUTERS/Gil Cohen Magen. http://viva-palestyna.pl/news/news.php?news=vivanews/2005/B/32073.php

27 października 2005 roku w Dżabli w Gazie w wyniku izraelskiego ostrzału zginęło dwóch 15-letnich kuzynów, Saleh Said Muhammad abu-Naji i Karam Muhammad Muhammad abu-Naji, oraz 17-letni Rami Riyad Ayman Assai.

22 października 17-letni Abdallah Faraj Muhammad Yehya al-Tamimi rzucał kamieniami w samochody nielegalnych żydowskich osadników. Za karę został zabity.

20 października 17-letni Akram Tayseer Mahmoud Zaoul został zabity za rzucanie kamieniami.

17 października 2005 roku zginęła jedna szósta izraelskich strat w dzieciach w 2005 roku. 15-letni Oz Ben-Meir został zabity przez Palestyńczyków w okolicach nielegalnego osiedla Gush Etzion.

9 października Izraelczycy zabnili strzałem w szyję 15-latka imieniem Bassam Muhammad Suleiman abu-Gharaba.

30 września 13-letni Odai Khaled Said Tantali został zabity przez izraelskich żołnierzy w czasie, gdy się bawił.

24 września 17-letni Rawad Fathi Rabah Farahat zginął w czasie izraelskiego ostrzał rakietowego.

6 września Izraelczycy zabili 17-latka imieniem Nimer Riyad Abdul-Hamid al-Sadoni.

24 sierpnia 2005 roku troje 16-latków, Mahmoud Muhammad Ismael Hudaib, Muhammad Tariq Abdul-Latif Othman oraz Anas Marouf Assaf abu-Zaina zginęli w gradzie izraelskich kul.

17 sierpnia w wyniku wybuchu izraelskiego niewypału, jakich w wyniku ich dzikiej wojny pełno jest w Palestynie, ranny został 14-letni Fadel Khalid abu-Aram, który wskutek tego zginął 22 września.

Kolejna ofiara Izraelskich bombardowań w Palestynie.

http://www.imemc.org/article/52380

8 sierpnia izraelski snajper zabił strzałem w głowę 17-latka imieniem Tamer Asad Khader Jaber Zanik, gdy ten spokojnie siedział przed domem.

4 sierpnia 2005 roku były izraelski żołnierz otworzył w autobusie ogień do Arabów, mordując na miejscu 4 osoby i raniąc 13. Terrorystą był 19-letni ortodoksyjny Żyd Eden Tsuberi, dezerter i zwolennik izraelskiego ekstremizmu. Po dokonaniu przez niego rzezi, rozjuszony tłum ukamienował go. Nawet Sharon określił czyn Izraelczyk jako „nikczemny akt żądnego krwi terrorysty”. Niestety później izraelskie władze stwierdziły, że morderca nie był terrorystą. Wedle izraelskiego ministra obrony, skoro morderca był Żydem, to zamordowani nie są ofiarami terroru i nie mogą ubiegać się o odszkodowania. Ten sam minister uważa, że terroryzmem są tylko te akty, które zostały dokonane przez organizacje wrogie Izraelowi. Rasizm i apartheid.

Wcześniej takie przypadki również się zdarzały, w 1990 roku izraelski żołnierz rozstrzelał 7 palestyńskich pracowników.

18 lipca 2005 roku 14-letni Ragheb Abdul-Rahman Ahmad al-Masri pomagał Palestyńczykom stojącym w kolejce na checkpoincie abu-Houli. Nie spodobało się to izraelskim żołnierzom, którzy zastrzelili go strzałem w plecy.

15 lipca 2005 roku 16-letni Math Jamal Mustafa al-Salima rzucał kamieniami w izraelskich żołnierzy w czasie ich ataku. Za karę zabili go strzałem w głowę.

12 lipca 2005 roku zabito jedną trzecią izraelskich strat w dzieciach w 2005 roku. Dwoje 16-latków, Rachel Ben Abu i Nofar Horowitz, zginęło w wyniku detonacji samobójcy. Biorąc pod uwagę, że dokładnie takie same, tyle, że palestyńskie dzieci giną masowo, był to odwet desperata.

8 lipca 2005 roku izraelscy żołnierze otwarli ogień przeciw demonstrantom demonstrującym przeciw murowi apartheidu, co skończyło się śmiercią m.in. 15-latka imieniem Muheeb Ahmad Nimer Asi.

7 lipca 2005 roku izraelskie siły okupacyjne wkroczyły do wioski Salfit na Zachodnim Brzegu. O drugiej w nocy wkroczyli do domów, niszcząc drzwi i okna. Izraelskie wojsko w czasie tej akcji użyło dwóch żywych tarcz, w tym 16-latka. Żołnierze pobili kobietę w 8 miesiącu ciąży. Inną kobietę zmusili do rozebrania się, oficjalnie w celu przeszukania. Po tym jak odmówiła, zagrożono jej zabiciem. Przy okazji Żydzi ukradli jej pierścień ze złota warty 1,000 jordańskich dinarów. Tego typu przypadki zdarzały się częściej, a w sierpniu 2002 izraelska armia otwarcie przyznała, że żołnierze kradną palestyńskie pieniądze, biżuterię i sprzęt elektroniczny.

Tego samego dnia 16-letni Nur Faris Njem rzucał kamieniami w atakujących izraelskich żołnierzy i osadników, za co postrzelili go w głowę. Wskutek ran zmarł trzy dni później.

W dniach 24-26 czerwca zginęła jedna trzecia izraelskich strat w dzieciach, mianowicie 24 czerwca w okolicach nielegalnego żydowskiego osiedla Beit Haggai Palestyńczycy zabili 17-letniego Aviad Mansour i ranili 17-letniego Avihai Levy, który zmarł dwa dni później.

Jak widać Izraelczycy rzadko, ale zazwyczaj, giną przy nielegalnych osiedlach. Często mieszkańcy tych osiedli kamienują palestyńskich rolników i dzieci idące do szkoły, powtarzam rolników i dzieci, a nie samochody czy uzbrojonych ludzi; oraz podpalają palestyńskie plantacje oliwek. Listę tych zbrodni, zniszczeń, zabójstw i pobić wypisuję w rozdziale o osiedlach.

20 czerwca izraelscy żołnierze w okolicach… nielegalnego osiedla zastrzelili 17-latka imieniem Ihab Salah Salim al-Nabahin, który w tym czasie polował na ptaki.

23 maja 2005 roku w czasie obrzucania kamieniami izraelskiego budynku wojskowego, Izraelczycy wystawili 17-letniego Palestyńczyka jako żywą tarczę.

4 maja 2005 roku w okolicach Jerozolimy odbywała się demonstracja przeciw murowi apartheidu. Izraelskie wojsko, jak to u nas za PRL, otwarło ogień, zabijając m.in. dwóch kuzynów: 14-letniego chłopca imieniem Odai Mufid Mahmoud Asi oraz 15-latka imieniem Jamal Jaber Ibrahim Asi.

9 kwietnia 2005 roku izraelscy żołnierze zabili w Gazie troje chłopców grających w piłkę niedaleko granicy z Egiptem: 15-latka imieniem Khaled Fuad Shakr Ghannam, kolejnego 15-latka imieniem Ashraf Samir Ahmad Musa, oraz 16-latka imieniem Hasan Ahmad Khalil abu-Zayd.

2 marca 2005 roku zmarł 17-letni Fadi Hassan Raja Krewni. Śmierć nastąpiła wskutek ran otrzymanych od izraelskich żołnierzy 28 stycznia 2003 roku. Wskazuje to na upadek palestyńskiego systemu opieki medycznej, co jest efektem działań Izraela zmierzających do powolnej eksterminacji Palestyńczyków.

25 lutego 2005 roku 16-letni Mazen Ahmad Awad Ben-Hasan szedł szukać pracy Izraelu. Został zabity przez izraelskich żołnierzy w okolicach granicy.

21 lutego izraelscy żołnierze ranili 16-latka imieniem Muhammad Abdul-Halem Basha. Chłopiec zmarł pięć dni później.

15 lutego w okolicach muru apartheidu niedaleko Jerozolimy izraelscy żołnierze zabili 15-latka imieniem Ala Hani Muhammad Dar-Khalil.

14 lutego izraelscy żołnierze pobili 17-latka imieniem Sabri Fayez Younis al-Rjoub. Po pobiciu zabili go strzelając mu w pierś, brzuch, miednicę i prawą nogę. Sam fakt, iż tyle razy strzelili mu w różne miejsca, i to po pobiciu, świadczy o zezwierzęceniu i sadyzmie izraelskich żołnierzy.

31 stycznia 2005 roku izraelski czołg ostrzelał palestyńską szkołę w Rafah, wybudowaną i prowadzoną przez ONZ. Zginęła 11-letnia dziewczynka, Nuran Iyad Deeb. Jej zdjęcie (Ibraheem Abu Mustafa/Reuters):

http://viva-palestyna.pl/news/news.php?news=vivanews/2005/01/32312.php

30 stycznia Izraelczycy zabili 67-letniego Palestyńczyka imieniem ‚Eid ‚Odeh Salem Abu Jrabe’a.

27 stycznia 2005 roku w okolicach Ramallah 13-letni Marwan Ghaleb abu-Alawi znalazł izraelski niewypał. Zginął.

26 stycznia 2005 roku izraelscy żołnierze zamordowali strzałem w głowę 3-letnią (!!!) dziewczynkę o imieniu Rahma Ibrahim Musa abu-Shams. W momencie morderstwa dziewczynka spokojnie jadła swoje śniadanie w rodzinnym domku niedaleko nielegalnego żydowskiego osiedla Tal Kalif. Właśnie przy nielegalnych osiedlach często dochodzi do morderstw z rąk żydowskich ekstremistów czy rozjuszonego izraelskiego wojska.

24 stycznia izraelscy żołnierze zastrzelili w Strefie Gazy 15-latka imieniem Ahmad Amr Ahmad al-Masri.

21 stycznia 17-letnia Ayala-Haya Ella abu-Kasis umiera w wyniku ran z 15 stycznia otrzymanych w wyniku palestyńskiej rakiety.

20 stycznia 13-letni Salahaldeen Akab Nimer abu-Musin rzucał kamieniami w izraelskich żołnierzy w czasie ich inwazji na Zachodnim Brzegu. Jak można się domyślić, zastrzelili go.

Tego samego dnia w Strefie Gazy Izraelscy żołnierze zabili strzałami w plecy i szyję 14-latka imieniem Salahaldeen Abdul-Fattah Abdul-Rahman abul-Eish.

15 stycznia 2005 roku 15-letni Hazem Talat Mahmoud al-Hout został zabity strzałem w szyję przez izraelskich żołnierzy w czasie, gdy wspinał się na garnizon wojskowy Termit celem wciągnięcia flagi..

Tego samego dnia izraelski czołg odpalił pocisk w stronę domu dwóch cywili, 45-letniej Fada Aram i jej syna Abdullaha. Oboje zginęli, a mąż kobiety został ranny.

15 stycznia raniono jedną szóstą izraelskich strat w dzieciach. 17-letni Ayala-Haya Ella abu-Kasis został ranny w wyniku upadku palestyńskiej rakiety domowej roboty. Umarł 21 stycznia. Palestyńskie rakiety domowej roboty Qassam i inne tego typu są częstym powodem izraelskich ataków. Jednak różnice w stratach powodowanych przez izraelskie pociski i bomby, a palestyńskie rakiety są zatrważające. Jako ciekawostkę mogę podać, że w 2008 roku takie rakiety wyprodukowali również żydowscy nielegalni osadnicy.

14 stycznia 2005 rok izraelscy żołnierze zastrzelili 17-latka imieniem Muhanad Muhammad Abdul-Rahman al-Mansi. Do zdarzenia doszło w czasie walk na checkpoincie Karni.

13 stycznia w wyniku izraelskiego dzikiego i ślepego ostrzału czołgowego w czasie walk w obozie uchodźców Bureij w Gazie ranny został 6-letni (!!!) Omar Ramadan Muhammad al-Qrenawi.

12 stycznia izraelscy żołnierze zabili 17-latka imieniem Ala Hamdi Hassan al-Shaer. Doszło do tego w czasie walk, do których doprowadził rzekomy wybuch izraelskiego jeepa w okolicach nielegalnego osiedla żydowskiego Morag.

6 stycznia 2005 roku izraelski jeep wojskowy rozjechał 9-latka (!) imieniem Hamzah Abdul-Minem Jaber. Do zdarzenia doszło na autostradzie niedaleko jego domu.

4 stycznia 2005 roku palestyńska rodzina na czele z dziećmi poszła na truskawki. Niestety załoga izraelskiego czołgu, czy to z nudów, czy z nienawiści, stwierdziła, iż oto idą „palestyńscy bojownicy”. I 7-ioro małych Palestyńczyków już nie wróciło do domów. Zabici to: 10-letni Rajeh Ghassan Kamal Ghaben (kuzyn pozostałych), 12-letni Mahmoud Kamel Muhammad Ghaben (jeden z braci, kuzyn pozostałych), 14-letni Bassam Kamal Muhammad Ghaben (jeden z braci, kuzyn pozostałych), 14-letni Jaber Abdallah Muhammad Ghaben (kuzyn pozostałych), 15-letni Hani Kamal Muhammad Ghaben (jeden z braci, kuzyn pozostałych), 17-letni Muhammad Hasan Musa Ghaben (kuzyn pozostałych), a 17-letni Muhammad Kamal Muhammad Ghaben (jeden z braci, kuzyn pozostałych), odniósł ciężkie rany i zmarł 3 lutego.10 innych osób zostało rannych, w tym trzy w stanie krytycznym. Dwóm osobom trzeba było amputować nogi.

Tego samego dnia 16-letni Jibril Abdul-Fattah Ibrahim al-Kaseeh zginął w wyniku izraelskiego ostrzału Beit Lahya w Gazie.

Po lewej premier Izraela Ehud Olmert z premierem Wielkiej Brytanie Gordonem Brownem (AP http://www.haaretz.com/hasen/spages/916218.html), po prawej Olmert i były premier UK Tony Blair (Photo by Amos BenGershom/GPO via Getty Image; http://www.daylife.com/photo/05Npg2edzWbNq).

Copyright by Tergiwersacja 2011

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: