UFO szopka

Kontrolowana Apokalipsa cz.2: Osama i A/H1N1 w wersji pozaziemskiej, czyli jak powalić ludzkość na kolana.

„Nie mogłem jednak powiedzieć Gorbaczowowi, jak ułatwiło by mu i mi zadanie, jeśliby nagle pojawiło się zagrożenie dla tego świata, od innych gatunków z innej planety i spoza wszechświata. Zapomnielibyśmy o małych, lokalnych różnicach i uświadomilibyśmy sobie raz na zawsze, że tak na prawdę wszyscy jesteśmy [jednymi] ludźmi na [wspólnej] Ziemi. Cóż, nie sądzę, że możemy czekać, nas jakieś obce rasy, aby zstąpiły i groziły nam. Ale myślę, że między nami możemy doprowadzić do realizacji tego.”

Ronald Reagan 4 grudnia 1985 roku na wystąpieniu w Fallston High School. http://www.ufodigest.com/news/0110/presidents3.php

„Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia, abyśmy poznali tę wspólną więź. Czasem myślę, jak szybko znikłyby różnice między nami, gdybyśmy się znaleźli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata. A teraz pytam was, czy nie mamy tej obcej siły wśród nas? Co mogłoby być bardziej obce niż wojna i zagrożenie wojną?”

Ronald Reagan 21 września 1987 roku na przemówieniu przez Zgromadzeniem Ogólnym ONZ. http://www.ufodigest.com/news/0110/presidents3.php; nagranie na http://www.youtube.com/watch?v=22dyb_bvt_0

30 października 1938 roku dla wielu Amerykanów rozpoczęła się inwazja Marsjan. Stacja radiowa CBS nadaje adaptację ‘Wojny Światów’ H. G. Wellsa. Choć była to fikcja, z 6 milionów słuchaczy 1,7 miliona było przekonanych o pozaziemskich ataku. Efektem tej przypadkowej szopki, poza paniką oczywiście, był wzrost zainteresowania mediami jako narzędziem manipulacji mas. Silnie związana z Radą Stosunków Zagranicznych Fundacja Rockefellera rozpoczyna wtedy ‘Projekt Radio’ badający wpływ mediów na masy.

 

NYT donosi o panice. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/4a/WOTW-NYT-headline.jpg

11 lat później, w lutym 1949 roku Leonardo Paez i Eduardo Alcaraz tłumaczą to słynne słuchowisko na hiszpański i puszczają je w Radiu Quito w stolicy Ekwadoru. Kilka dni wcześniej, w ramach współpracy z radiem, gazeta El Comercio publikuje artykuł o niezidentyfikowanych obiektach latających nad Ekwadorem. Efekt słuchowiska był dokładnie taki sam – tłumy wybiegły w panice na miasto, a policjanci i strażacy (!) będący na służbie byli przekonani, że lada moment będą bronić nie tyle ojczyzny, co planety. Gdy wszystko wyszło na jaw, tłum splądrował siedzibę radia, gazety i posterunek policji. Zginęło sześć osób.

Ludzie uwierzą we wszystko. Dwukrotnie puszczona audycja dwukrotnie nabrała ludzi na inwazję obcych. Wystarczy niewiedza społeczeństw i ślepa wiara w media. W tej sprawie nic się nie zmieniło.

Kolejną dekadę później USA toczyły terrorystyczną wojnę z Kubą, zwaną Operacją Mangusta. Jak mówił Samuel Halpern z CIA,

„CIA i U.S. Army i siły wojskowe i Departament Handlu, i Imigracyjny, i Finansów i Bóg wie kto jeszcze – wszyscy byli w Manguście. To była rządowa operacja prowadzona z biura Bobby’ego Kennedy’ego [ówczesnego Prokuratora Generalnego, brata JFK – przyp. W.M.], z Edem Lansdale jako inicjatorem.”

Agenci CIA dokonali wtedy wielu zamachów terrorystycznych na cywilne cele. Pierwszym zamachem z 4 marca 1960 roku był atak bombowy na pływający pod belgijską banderą, zacumowany w Zatoce Hawańskiej statek La Coubre. Gdy wielu cywili odważyło się nieść pomoc rannym, wybuchła druga bomba, skierowana właśnie w bohaterskich cywili. CIA zależało na jak największej liczbie zabitych. Jak pisał historyk z Harvardu Jorge Domínguez, następne było zniszczenie „mostu kolejowego, składnicy ropy naftowej i składnicy melasy. Akcje później prowadzono przeciw rafinerii naftowej, elektrowni, tartakowi czy pływającemu żurawiu w kubańskiej Zatoce.” Jak pisze Domínguez, „tylko raz w tysiącach stron dokumentacji amerykański urzędnik podniósł coś, co było nieśmiałą moralną obiekcją do sponsorowania terroryzmu przez rząd USA”.

 
Zamach na statek La Coubre. http://pologne.indymedia.org/pl/2007/07/30614.shtml.

Niektóre plany Mangusty na szczęście nie zostały zrealizowane. Najsłynniejszy to Operacja Northwoods, w ramach której amerykańscy agenci kubańskiego pochodzenia przebrani za komunistów wylądowaliby w USA. Zaatakowano by Guantanamo oraz przeprowadzono by zamachy terrorystyczne w Miami i Waszyngtonie. Rozważano nawet inscenizację ataku powietrznego czy kubańskiej inwazji na państwo sojusznicze jak Jamajka. Swoją drogą, użycie skrajnie anty-castrowskich Kubańczyków dalej pozostaje możliwe w perspektywie propagandowego oskarżania Chaveza o współpracę z FARC, Hamasem i Hezbollahem.

Innym pomysłem w ramach Operacji Mangusta była koncepcja generała Edwarda Lansdale. Wpadł on na tak szalony, chory, ale i niebezpieczny pomysł, jak operacja fałszywej flagi w której podszyto by się pod… Jezusa Chrystusa. Brzmi to jak szaleństwo i głupota, ale wpadł na to sam Lansdale – dowodzący Mangustą z ramienia Departamentu Obrony. Wedle planu najpierw miano puścić na Kubie plotkę, iż zbliża się nadejście Chrystusa, a Castro to antychryst. Później miało nadejść sfingowane przyjście Chrystusa – wynurzyłby się u wybrzeży Kuby na pokładzie amerykańskiego okrętu podwodnego, a w między czasie na niebie byłoby rakietowe show. Wtedy Kubańczycy w apokaliptycznym podnieceniu powstaliby i zniszczyli antychrysta Fidela Castro. Ten szalony plan oficjalnie odrzucono, ale pokazuje on, na co stać amerykańskich dowódców.

Oficjalnie, ponieważ z biegiem czasu przekształcił się w plan zwany Projektem Błękitnej Wiązki [Project Blue Beam] zakładający właśnie fałszywe przyjście Chrystusa przy użyciu hologramu oraz HAARP i temu podobnych. Szopkę z fałszywym Chrystusem można łatwo połączyć z inwazją UFO.

Lansdale był mistrzem wojny psychologicznej i tego typu akcji. W latach 50’ zajmował się walką z bojówkami komunistycznymi na Filipinach. Wybrano go na prośbę tamtejszego prezydenta. Jednym z zadań było wykopanie komunistów z pewnego obszaru Filipin. Zamiast bawić się w naloty i regularną wojnę, rozpuścił wśród miejscowych plotkę o szalejącym w dżungli… wampirze Asuang! Gdy Przerażające historie dotarły do komunistów, plan przeszedł w drugą fazę. Kilku amerykańskich agentów porwało ostatniego partyzanta idącego w patrolu. Zabili go i wydrążyli mu dwa otwory przypominające ugryzienie wampira, po czym wypompowali jego krew. Gdy komuniści znaleźli podrzucone ciało ‘ofiary wampira’, natychmiast stamtąd się wynieśli. Jak mówił badający historię Asuangów Nick Redfern,

„Partyzanci byli głównie wieśniakami, ludźmi przesądnymi, wychowanymi na lokalnych wierzeniach. Gdy ich towarzysze zaczęli znikać w tajemniczych okolicznościach, rozpoczęli poszukiwania zaginionych. Zwłoki leżały w widocznych miejscach, a stan ciał wskazywał, że to ofiary Asuangów. Nic dziwnego, że po wielu takich odkryciach partyzanci wpadli w panikę.”

http://extremalne.interia.pl/ziemia/news/news/wampiry-pentagonu,1563742,4823

 

Edward Lansdale. http://alongthemalecon.blogspot.com/2010_02_01_archive.html  

Lansdale to tajemniczy Generał Y z filmu JFK Olivera Stone’a. Były kolega i długoletni współpracownik Lansdale’a L. Fletcher Prouty oraz generał Victor H. Krulak twierdzą, że Lansdale został uchwycony (poniżej, wskazany strzałką) na słynnej fotografii trzech włóczęgów aresztowanych na Dealey Plaza 22 listopada 1963 roku. Idiotyzmem byłoby nie wciągnięcie go w planowanie zamachu na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 

http://www.prouty.org/tramps1.jpg

Co by było, gdyby władcy tego świata mieli drugiego Lansdale’a? Kogoś o takiej pomysłowości, z taką odwagą i takim szaleństwem?

Teraz, w dobie apokaliptycznych pogłosek (często związanych z 2012 rokiem), z technologią zaawansowaną o pół wieku, można przeprowadzić ogólnoświatową szopkę właśnie z nadejściem Chrystusa w roli głównej.

Jest jednak coś, co wzbudziłoby jeszcze większy szok i doprowadziłoby do totalnego przetasowania kart na geopolitycznym stole gry.

Od lat 40’ nieoficjalnie wmawia się populacji, iż gdzieś tam, daleko w otchłani kosmosu czyha na nas zagrożenie, że w każdej chwili może dojść do inwazji obcej cywilizacji. Nie czyni się tego oficjalnie, jak z globalnym ociepleniem, Alkaidą i różnymi odmianami grypy. Jednakże straszenie inwazją UFO na forum ONZ przez Reagana pod koniec lat 80’, jego i prezydenta Cartera widzenia pojazdów UFO, straszenie nas widmem – jako to powiedział Generał Douglas MacArthur – „wojny międzyplanetarnej” zrobiły swoje. Najzwyklejsze, najbardziej ziemskie pojazdy szpiegowskie i inne wojskowe brane są za pojazdy jakichś tam ufoludków, ofiary eksperymentów MKUltra odesłano z kwitkiem, gdyż ktoś wmówił im, że to nie ludzie na nich eksperymentowali, a ufoludki. Ba! Najzwyklejsze katastrofy samolotów i satelitów również były nazywane katastrofami UFO, że wspomnę o Roswell i naszej Gdyni.

Od lat 40’ najtajniejsze i najbardziej zaawansowane technologie chowane są za szopką o UFO, by w razie potrzeby wyciągnąć asa z rękawa i odegrać szopkę, przy której 9/11, H1N1 i wojna w Afganistanie to przedszkolny teatrzyk. Oto kilka najcenniejszych wycinków z tematu rzeki, jakim jest UFO, od Foo Fighters i początków w czasie II wojny światowej, przez najbardziej spektakularne przypadki, Mossad, lądowanie na księżycu, Chiny i biochipy, na koncepcji fałszywej inwazji UFO kończąc.

Serdecznie zapraszam w głąb chyba jednej z najstarszych i zorganizowanych z największym rozmachem szopek:

Antygrawitacja i Foo Fighters.

UFO-szopka, czyli zwalmy wszystko na kosmitów.

Niektóre incydenty.

Zeznania wojskowych – konferencja NPC z listopada 2007 roku.

Belgijska fałszywa inwazja Obcych.

Tam, gdzie stykają się antygrawitacja, MKUltra, biochipy, Mossad i ChRL.

Fałszywa inwazja UFO.

Copyright by Tergiwersacja 2011

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

 

Bibliografia.

Gordon Thomas, ‘Zarzewie Ognia. Chiny i kulisy ataku na Amerykę’, przekład Jerzy Kozłowski, wydawnictwo Magnum, Warszawa 2001.

Jonathan Vankin, John Whallen, „The 80 Greatest Conspiracies of all Time”, Amber, przekład Jacek Złotnicki, Warszawa 2004.

‘CIA: OPERATION MONGOOSE – The Plot To Assassinate Fidel Castro – Part 2 of Trilogy’, http://tabacco.blog-city.com/cia_operation_mongoose__the_plot_to_assassinate_fidel_castro.htm

‘Edward Lansdale: The Unquiet American’, http://www.thefreelibrary.com/Edward+Lansdale%3A+The+Unquiet+American-a07675543

Tadeusz Oszubski, „Wampiry Pentagonu”, http://extremalne.interia.pl/ziemia/news/news/wampiry-pentagonu,1563742,4823

‘Vampires in the Philippines’, http://www.answers.com/topic/vampires-in-the-philippines

„Wampiry pomogły armii w walce z komunizmem”, http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Wampiry-pomogly-armii-w-walce-z-komunizmem,wid,12698327,wiadomosc.html?ticaid=6c0e5

Clarence Henderson, ‘Hearts and Minds, Folk Songs, and Psyops’, http://www.apmforum.com/columns/orientseas36.htm

‘HAUNEBU – Tajemnice III Rzeszy’, http://haunebu.hotnews.pl/haunebu1.html

Rob Arndt, ‘HAUNEBU’, http://discaircraft.greyfalcon.us/HAUNEBU.htm

http://www.ufoartwork.com/slideshow_start.php?p=pre_1947_ufo_photographs

‘Foo Fighters’, http://sped2work.tripod.com/foo_fighters.html

‘The Foo Fighters’, http://www.satorws.com/foo-fighters-eng.htm

Frank Warren, ‘Historic UFOs Anti-Aircraft Guns Blast LA Mystery Invader’, http://rense.com/general28/histla.htm

C. Scott Littleton, ‘Eyewitness to History: The Battle of Los Angeles’, http://www.sott.net/articles/show/132795-Eyewitness+to+History:+The+Battle+of+Los+Angeles

Paul T. Collins, Fate Magazine, ‘World War II UFO Scare’, http://www.sott.net/articles/show/132795-Eyewitness+to+History:+The+Battle+of+Los+Angeles

Joseph Trainor, ‘Army Gunners Fire At UFOs Over Los Angeles’, http://www.sott.net/articles/show/132795-Eyewitness+to+History:+The+Battle+of+Los+Angeles

Richard M. Dolan, ‘UFOs and the National Security State’, http://www.sott.net/articles/show/132795-Eyewitness+to+History:+The+Battle+of+Los+Angeles

Jeff Rense, ‘1942 ‚Battle Of Los Angeles’ Biggest Mass Sighting In History? New Photo Analysis!’, http://rense.com/ufo/battleofLA.htm

‘Saturday Night Uforia: The Battle of Los Angeles’, http://www.dailykos.com/story/2008/8/2/195720/2680/923/561488

Marvin Miles, ‘Chilly Throng Watches Shells Bursting In Sky’, http://rense.com/ufo/battleofLA.htm

‘Saturday Night Uforia: The ‚Foo Fighters’ of World War II’, http://www.dailykos.com/story/2008/8/9/135819/7401/55/565399

„Saturday Night Uforia: The Mysterious Mr. Rhodes (heavy graphics)”, http://www.dailykos.com/story/2009/3/14/707771/-Saturday-Night-Uforia:-The-Mysterious-Mr.-Rhodes-%28heavy-graphics%29

Paul T. Collins, ‘World War II Ufo Scare’, http://rense.com/ufo/battleofLA.htm

Joseph Trainor, ‘Army Gunners Fire At UFOs Over Los Angeles’, http://rense.com/ufo/battleofLA.htm

‘UFO, Churchill i Eisenhower’, http://facet.interia.pl/ciekawostki/groza-i-kryminaly/news/ufo-churchill-i-eisenhower,1537897,4824

‘Huge Saucer Over Nuclear Reactor – Radar/Visual’, http://www.nicap.org/45XXXXhanforddir.htm

‘R/V of UFO by Navy Fleet’, http://www.nicap.org/421019guadalcanaldir.htm

Skrypty CNN, http://transcripts.cnn.com/TRANSCRIPTS/0711/12/acd.01.html

Henrz S. Shields, US Air Force, http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tehran_ufo_1976_1.jpg http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tehran_ufo_1976_2.jpg http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tehran_ufo_1976_3.jpg

„Tehran Dogfight Incident”, http://www.iiaf.net/stories/warstories/s8.html

„F-4 Jet Chase over Iran 1976”, http://www.ufoevidence.org/cases/case200.htm

„Iranian Air Force Jets Scrambled”, http://www.ufoevidence.org/Cases/CaseSubarticle.asp?ID=202

„Former pilots and officials call for new U.S. UFO probe”, http://web.archive.org/web/20071226121458/http://uk.reuters.com/article/worldNews/idUKN1248419720071112?pageNumber=2&sp=true

„Transcipt of Witness Declarations From NPC UFO Conference Held in Washington D.C.”, http://www.theufochronicles.com/2007/11/transcipt-of-witness-declarations-from.html

Will Grant, „Call for US to re-open UFO file”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7091922.stm

Fife Symington, „Symington: I saw a UFO in the Arizona sky”, http://articles.cnn.com/2007-11-09/tech/simington.ufocommentary_1_ufos-flares-aviation-safety?_s=PM:TECH

„INTERNATIONAL PRESS CONFERENCE, NATIONAL PRESS CLUB, WASHINGTON D.C. November 12, 2007”, http://www.freedomofinfo.org/national_press.htm

Robert D. Morningstar, „The National Press Club Conference on UFOs”, http://www.ufodigest.com/news/1107/ufoconference.html

Nagranie Konferencji National Press Club dot. UFO, http://video.google.com/videoplay?docid=2836950493012369855#

Nick Pope, ‘Rendlesham Forest’, http://www.nickpope.net/rendlesham-forest.htm

Daniel Wilson, http://www.nicap.org/tokyo450525dir.htm

Daniel Wilson, http://www.nicap.org/450502trukdir.htm

‘Are UFOs real? Famous people who believed’, http://www.telegraph.co.uk/technology/5201410/Are-UFOs-real-Famous-people-who-believed.html

‘Moon landing anniversary: UFOs photographed by Apollo’, http://www.telegraph.co.uk/science/space/5832435/Moon-landing-anniversary-UFOs-photographed-by-Apollo.html?image=1

‘140 years of UFO sightings – Part I’, http://www.telegraph.co.uk/news/picturegalleries/howaboutthat/3447508/UFO-sightings-140-years-of-UFO-pictures.html?image=2

‘140 years of UFO sightings – Part II’, http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/3452381/UFO-sightings-140-years-of-UFO-pictures.html?image=1

‘Quotes from Prominent World Government and Military Officials’, http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ufo_briefingdocument/quogov.htm

Robert Hastings, ‘Recent Russian Newspaper Article Discusses UFO Incidents at Soviet and American Nuclear Weapons Sites’, http://www.theufochronicles.com/2010/06/recent-russian-newspaper-article.html

Robert Leśniakiewicz, ‘INCYDENT GDYNIA ’59: koniec Legendy?’, http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/historia-spotka-z-ufo/733-katastrofa-ufo-w-gdyni-legenda-z-ubiegego-wieku

Mariusz Fryckowski, ‘Katastrofa UFO w Gdyni: Legenda z ubiegłego wieku’, http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/historia-spotka-z-ufo/733-katastrofa-ufo-w-gdyni-legenda-z-ubiegego-wieku

Don Berliner, Marie Galbraith, Antonio Huneeus,’1958: Brazilian Navy Photographic Case’, http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ufo_briefingdocument/1958.htm

Glenn Beck, „Are We Ready for Another Attack?; 2008 Elections Gearing Up”, http://transcripts.cnn.com/TRANSCRIPTS/0701/03/gb.01.html

Jon Hilkevitch, „In the sky! A bird? A plane? A … UFO?”, http://web.archive.org/web/20071117073414/www.chicagotribune.com/classified/automotive/columnists/chi-0701010141jan01,0,5874175.column?page=1&coll=chi-newsnationworldiraq-hed

Sean Alfano, „UFO At O’Hare? Officials Say Weird Weather, http://www.cbsnews.com/stories/2007/01/02/tech/main2323918.shtml

Sunday Expres 17 września 1995 roku, http://www.ufoevidence.org/documents/doc418.htm.

MS NBC 8 września 2004 roku http://www.msnbc.msn.com/id/5897539.

W. De Brouwer, Kol Vl SBH, Siły Powietrzne Belgii, ‘Summary Report on Observations 30-31 March 1990’ http://www.ufocasebook.com/belgianreport.html

‘Report On The Observation Of UFOs During The Night Of March 30-31, 1990’, http://users.telenet.be/aura.oasis/BelgUFO.htm

Don Berliner, Marie Galbraith, Antonio Huneeus, ‘1989-1990: UFO Sighting Wave In Belgium’, http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ufo_briefingdocument/1990.htm

Marie-Thérèse De Brosses, Paris Match 5 lipca 1990 roku, http://www.ufologie.net/htm/belpre01.htm

Billy Booth, ‘1989-The Belgium UFO Wave’, http://ufos.about.com/od/trianglecasefiles/p/belgium.htm

‘The Belgium UFO Wave’, http://www.ufocasebook.com/Belgium.html

‘More Than 30 Years of Triangle Sightnings’, http://www.mufon.com/bob_pratt/triangles.html

Billy Cooper, fragment wypowiedzi z filmu ‘Maskarada z UFO’ na http://www.youtube.com/watch?v=NnaK3bJWr8w&feature=player_detailpage#t=297s

Johany DeMarco, ‘Do Presidents Believe In Aliens?’, http://www.ufodigest.com/news/0110/presidents3.php

‘Testimony of Dr. Carol Rosin’, http://www.hiddenmysteries.org/mysteries/reports/rosinreport.html

John Holdren, List do Komisji Nauki i Technologii oraz senackiej Komisji Handlu, Nauki i Transportu, http://www.scribd.com/doc/40067765/Ostp-Letter-Neos-House-1

Lee Speigel, ‘White House Adviser: US Must Prepare for Asteroid’, http://www.aolnews.com/weird-news/article/white-house-adviser-us-must-prepare-for-asteroid/19687765

‘Social Engineering For A False Flag Alien Attack’, http://www.roguegovernment.com/news.php?id=10838

‘Meteor sparks fears of UFO, Iranian missiles in Israel’, http://www.israeltoday.co.il/default.aspx?tabid=178&nid=16560

James Randerson, ‘The truth is out there: National Archives lifts lid on UFO files’, http://www.guardian.co.uk/science/2008/may/14/spaceexploration.military

‘Vatican: It’s OK to believe in aliens’, http://www.msnbc.msn.com/id/24598508/

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: