Wesoły Donek i sprytny Barack, czyli kto zarabiał na H1N1 ’76, wągliku i H5N1.

Wesoły Donek i sprytny Barack, czyli kto zarabiał na H1N1 ’76, wągliku i H5N1.

Wśród kryształowych koncernów z błogosławieństwem WHO i EPA na produkcję szczepionek znalazł się Baxter. Ten sam koncern, który próbował zalać Europę ptasią grypą, w swoich notach prasowych pieje z dumy o tajnych spotkaniach z WHO. Skorumpowane, finansowane przez i obsadzone przez ludzi koncernów farmaceutycznych WHO i unijna EPA ogłosiły pandemię i rekomendowały szczepionki tak przejrzystych firm jak Baxter. Już w dzień po 11 czerwca koncerny ogłosiły, iż mają szczepionki na H1N1.

Jak pisałem wcześniej, na kilka miesięcy przed pandemią, w styczniu 2009 roku przygotowywano się na nią, a jeden z czołowych koncernów chciał rozprowadził H5N1 po całej Europie. Kto za tym stał i jakie były powody?

By szerzej odpowiedzieć na te pytania, trzeba skupić się na pewnym człowieku. Tym kimś jest… Donald Rumsfeld. Uczciwy, wiarygodny człowiek. Prawdziwy kryształ.

Po grypie hiszpance w 1918 roku H1N1 pojawiał się jeszcze do lat 50’, po czym znikł. Aż tu w roku 1975 roku sekretarzem obrony w gabinecie Geralda Forda zostaje Donald Rumsfeld. Rok później, w lutym 1976 roku, ni stąd ni zowąd pewien amerykański żołnierz David Lewis z Fortu Dix w New Jersey, po jednym ze szczepień zachorował na H1N1. Żołnierz zmarł, stając się jedyną ofiarą tego wirusa. Jedynymi pozostałymi chorymi byli jego koledzy, również zaszczepieni.

Wtedy do akcji wkroczył Donald Rumsfeld wrzeszcząc, że każdy powinien zostać poddany szczepieniu. Z jego pomysłu przeprowadzono masowe szczepienia Amerykanów. Z powodu śmierci jednego człowieka. Okazało się, że szczepionka na H1N1 była skażona. 500 osób zachorowało na zespół Guillaina-Barrégo. 25 zmarło…

CDC doskonale wiedziała o możliwych komplikacjach, w tym de facto zabójstwach, paraliżach i zespole Guillaina-Barrégo. Oto wywiad z dr Michaelem Hattwickiem z grupy nadzorczej świńskiej grypy w CDC w 1976 roku:

„-Czy wiedział pan przed czasem, doktorze Hattwick, że zgłaszano przypadki zaburzeń neurologicznych, chorób neurologicznych najwyraźniej związanych ze wstrzyknięciem szczepionek przeciwko grypie?

-Absolutnie.

-Wiedział pan?

-Tak.

-Skąd pan to wiedział?

-Dzięki przeglądowi literatury.

-Co, gdybym panu powiedział, że pańscy zwierzchnicy twierdzą, że nigdy im pan nie powiedział o możliwości komplikacji neurologicznych?

-Że to nonsens. Nie mogę uwierzyć, że powiedzieli, że nie wiedzieli, że istnieją schorzenia neurologiczne związane z szczepieniami na grypę. To po prostu nie prawda i wiedzieliśmy o tym.”

http://www.youtube.com/watch?v=S6aE-5DMeR0

Przy okazji warto zaznaczyć, że w 2009 roku w czasie propagandy na temat szczepionki A/H1N1 brytyjscy naukowcy rozesłali list do swoich kolegów po fachu ostrzegając, że szczepionka na obecną pandemię również może powodować zespół Guillaina-Barrégo. W Virginii w USA 14-letni chłopiec Jordan McFarlan zachorował na zespół Guillaina-Barrégo w 18 godzin po otrzymaniu szczepionki na H1N1.

Rok później Donald Rumsfeld odchodzi ze stanowiska. Od 1995 roku amerykańscy wojskowi naukowcy rozpoczynają badania nad H5N1. W 1997 roku Rumsfeld zostaje szefem kalifornijskiego koncernu farmaceutycznego Gilead Sciences. Stanowisko sprawuje do 2001 roku, kiedy obejmuje departament obrony. Mimo odejścia, Rumsfeld zatrzymuje akcje Gilead Sciences. Ba! Zdaniem wielu źródeł, jest największym akcjonariuszem tej firmy.

Rumsfeld dostaje tekę obrony w styczniu, a 4 września 2001 roku New York Times ujawnił, że rząd zamierzał produkować silną odmianę wąglika w wojskowym laboratorium w stanie Ohio. Battelle Memorial Institute w Ohio od 1997 roku prowadziło dla CIA badania nad sproszkowanymi zarazkami, a w maju 2001 roku dostało wąglik typu Ames z Fort Detrick.

We wrześniu mamy 9/11, a potem listy z wąglikiem. Listy dostali tylko ci politycy (demokraci Daschle i Leahy), którzy sprzeciwiali się dyktatorskiej ustawie Patriot Act. Wąglik użyty w listach mógł być wyprodukowany tylko i wyłącznie przez najlepszych ekspertów w wojskowym laboratorium. Richard O. Spertzela, biologiczny inspektora ONZ w latach 1994 – 1998 opisał siebie jako jedną z „czterech lub pięciu osób w całym kraju”, które byłyby w stanie przygotować ataki za pomocą listów z wąglikiem:

„Utrzymuję od pierwszego opisu materiału zawartego w liście do Daschle’ego, że jakość wydaje się być taka, że to mogło być wyprodukowane tylko przez grupę zamieszaną w obecny lub były program państwowy w ostatnich latach.”

Jeden z najlepszych ekspertów w tej sprawie twierdzi, tylko 4 – 5 ludzi było by w stanie stworzyć coś takiego. Spertzel zalicza się do tych ludzi, ale jak sam mówi

„nawet z dobrym laboratorium i sztabem ludzi do pomocy, mogłoby zająć mi rok do stworzenia dobrego produktu”.

Ktokolwiek stworzył wąglika, wiemy kto na nim zarobił – twórca leku przenoszącego HIV, koncern Bayer, który forsował lek na wąglika – Cipro. W 1997 roku Pentagon na bazie własnych doświadczeń oświadcza, iż Cipro jest słabsze od innych podobnych lekarstw.

14 maja 2000 roku wychodzi na jaw, że Cipro bardzo źle reaguje na kontakt z innymi lekarstwami czego efektem jest słabość w zwalczaniu zakażenia. Wyniki te utajniono.

Mimo tego wszystkiego 27 lipca FDA zezwala na używanie tego lekarstwa. Jak nietrudno się domyślić, Bayer był uwikłany w finansowanie republikanów oraz w inny lobbing, w tym związany z FDA.

Jak podała Associated Press, 11 września 2001 roku Dick Cheney i wiele innych ludzi Białego Domu dostaje Cipro, a dzień później są informowani o tym, iż powinni zażywać to regularnie.

18 października, czyli zaraz po wąglikowym liście do Daschle’ego, Kanada mimo patentów należących do Bayeru zamawia milion tego typu tabletek od innej firmy. Choć USA zostało wezwane do podobnego kroku, pozostało wierne Bayerowi, o czym dzień później pisał New York Times.

Trzy dni później Bayer obniża cenę Cipro z 1.83 dolara do 95 centów, ale mimo to w innych krajach, nie dorównujących USA pod względem korupcji i potęgi lobby farmaceutycznego, cena Cipro stanowi 1/30 (tak, jedną trzydziestą) ceny amerykańskiej. Dlatego też, gdy w Indiach można było dostać opakowanie Cipro za 20 dolarów, w USA kosztowało ono 690 USD.

Tego samego dnia Bush zażądał od kongresu 1,5 miliarda dolarów na zapasy lekarstw, co niosło za sobą zyski dla lobby farmaceutycznego.

23 października New York Times informuje, iż jest cała masa lekarstw lepszych od Cipro. Mimo to ten dalej jest rekomendowany przez FDA.

16 listopada New York Times podał, że senatorzy szukają 3,2 miliardów dolarów na walkę z zarazkami.

Pod koniec grudnia FBI badało sprawę wąglika pod katem profitów koncernów farmaceutycznych zarabiających na lekarstwach zwalczających tę chorobę. Badano tu m.in. firmę Battelle związaną z CIA.

Kolejna kwestia to szczepionki. Jedną z firm produkujących szczepionki na wąglika jest BioPort związane z Carlyle Group Bushów i bin Ladenów.

W 2004 i 2005 roku rozprzestrzenia się ptasia grypa H5N1, nad którą, podobnie jak nad wąglikiem Ames, pracowali amerykańscy naukowcy. Wtedy do akcji wkracza Tamilu – dzieło Gilead Sciences produkowane przez Roche. Od każdego sprzedanego preparatu Tamiflu Gilead Sciences dostaje 10% zysków. Rząd zamawia ogromne ilości Tamiflu na… 3,1 miliarda dolarów (!), wydaje blisko miliard na inne cele związane z grypą, a wartość akcji w kieszeni Rumsfelda w ciągu tygodniu wywindowała o ponad 700%!

Poza firmami związanymi z Rumsfeldem, wielkim dostawcą leków przeciwgrypowych był wtedy Bioport, część Carlyle Group z Bushem seniorem w radzie nadzorczej i Bushem juniorem jako byłym dyrektorem.

Do akcji wkracza wtedy kolejna postać – młody senator ze stanu Illinois, Barack Obama. Barack zostaje zaprzysiężony na senatora 4 stycznia 2005 roku, a w następnym miesiącu kupuje za ponad 50,000 USD akcje dwóch koncernów. Jednym z nich jest Baxter pracujący nad szczepionką na H5N1.

W kwietniu 2005 roku prominentny polityk przedstawia w kongresie Avian Act, ustawę ustanawiającą walkę z ptasia grypą. Oznacza to zarobek dla Rumsfelda i Obamy, szczęśliwych posiadaczy odpowiednich akcji.

Obama nie poprzestaje i razem z senatorem Tomem Harkinem we wrześniu wywalczyli 3,8 miliarda USD na walkę z H5N1.

Kilka miesięcy później amerykańscy naukowcy wyciągają kod genetyczny z wirusa Hiszpanki.

Latem 2008 roku chodzą słuchy na temat amerykańskich naukowców, którzy zmieszali H5N1 i H3N2. W styczniu europejscy naukowcy rozpoczynają przygotowania do walki z pandemią, w lutym Japończycy wiedzą o przyszłej pandemii H5N1, a w marcu Baxter – kiedy szczepionka tej firmy na H5N1 przechodzi przez Komisję Europejską – posyła do laboratoriów mieszankę właśnie H5N1 ze szczepionką na H3N2.

W kwietniu, 91 lat po hiszpance, wybucha obecna pandemia H1N1, który ma w sobie geny H5N1 – wirusa, na którym zarobił Rumsfeld i nad którym pracowali amerykańscy naukowcy. Podobnie jak Rumsfeld w 1976 roku, zaleca się stosowanie szczepionek na H1N1. Prezydent Obama wykupuje Tamiflu dla 25% populacji USA. Nad szczepionkami na tę chorobę pracuje firma Baxter, na której czele stoi członek Rady Stosunków Zagranicznych Gail D. Fosler. Inni ludzie Baxtera, to członek Skull&Bones Vernon R. Loucks junior oraz dyrektor Baxtera James R. Gavin III, członek eugenicznej Robert Wood Johnson Foundation, której przewodniczącym był Thomas Kean, szef Komisji 9/11…

Copyright by Tergiwersacja 2011

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

 

 

„Austria: skandal związany z firmami farmaceutycznymi”, http://waluty.onet.pl/austria-skandal-zwiazany-z-firmami-farmaceutycznym,18573,3171108,1,news-detal

”Pandemia A/H1N1 pod naciskiem koncernów?”, http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/news/pandemia-ah1n1-pod-naciskiem-koncernow,1430055,6065?fs=m

„A/H1N1 „światową zmową koncernów farmaceutycznych”?”, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,AH1N1-swiatowa-zmowa-koncernow-farmaceutycznych,wid,11837042,wiadomosc.html?ticaid=196c0

Sylwia Wysocka, „”Przez rekiny farmaceutyczne wydaliśmy miliony euro””, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Przez-rekiny-farmaceutyczne-wydalismy-miliony-euro,wid,11821614,wiadomosc.html

„Włochy: nowa grypa to blef”, http://wiadomosci.onet.pl/2104314,12,wlochy_nowa_grypa_to_blef,item.html

„„Immunitet prawny” dla producentów szczepionek?”, http://www.rmf.fm/fakty,164308,Immunitet,prawny,dla,producentow,szczepionek.html

Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska, wywiad dla kampanii ‘Natura Bez Granic’, http://www.youtube.com/watch?v=Ny7hixjWRds&NR=1 http://www.youtube.com/watch?v=PnrNmJoSEv4

Kazimierz Sikorski, „Pandemia świńskiej grypy to fałsz? „Chodziło o to, żeby zarobić””, http://wiadomosci.onet.pl/2109527,12,pandemia_swinskiej_grypy_to_falsz_chodzilo_o_to__zeby_zarobic,item.html

„Precedens? „Oddajcie pieniądze za bezsensowne szczepienia przeciw świńskiej grypie””, http://fakty.interia.pl/swiat/news/szczepienia-na-ah1n1-bzdura-oddajcie-kase,1448567

Iga Czerny, „”Polacy nie szczepili na A/H1N1 i wyszli na tym lepiej, niż my””, http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/panika-ah1n1polacy-nie-ulegli-jak-my-i-dobrze,1449782

„”Wszyscy panikowali, tylko Polska zachowała spokój””, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wszyscy-panikowali-tylko-Polska-zachowala-spokoj,wid,12059153,wiadomosc.html?ticaid=19c7a

Mariusz Zawadzki, „Wikileaks: Jak Pfizer dogadał się z Nigerią”, http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8806382,Wikileaks__Jak_Pfizer_dogadal_sie_z_Nigeria.html

Janusz Palikot, „Nabici w szczepionkę”, http://palikot.blog.onet.pl/2,ID393906803,index.html

„Koncerny Farmaceutyczne: liczba skandali rośnie”, http://www.globalnaswiadomosc.com/lekiwiecejskandali.htm

Jane Burgermeister, „Bioterrorism Evidence”, http://wakenews.net/Evidence_of_the_use_of_pandemic_flu_to_depopulate_USA.pdf

Nick Triggle, „Swine flu less lethal than feared”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/8406723.stm

„Flu pandemic has reached critical proportions in Ukraine”,

http://www.newswire.ca/en/releases/archive/November2009/08/c7130.html

„Widespread rumors of Ukraine bioterrorism 11/10/09 3:00pm”, http://ukraineplague.blogspot.com/2009/11/update-111009-300pm-est-widespread.html

”Swine Flu Wars: Baxter’s Ukraine Bio-Weapon”, http://www.consciousape.com/news/swine-flu-wars-baxters-ukraine-bio-weapon-exposed/

http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=700%3Amicrobiologist-alleges-baxter-qswine-fluq-vaccine-is-a-bioweapon&Itemid=64

Wywiad z Jane Burgermeister http://www.youtube.com/watch?v=78o1tbaph1U

„Niebezpieczne szczepionki, dr Piotr Bein, część 5. Jane Burgermeister”, http://www.youtube.com/watch?v=2VLS8fA_tpk&feature=related

„Piotr Bein 6. Niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa.”, http://www.youtube.com/watch?v=LPs9DnMP0RU&feature=related

„Niebezpieczne szczepionki – Piotr Bein cz. 7”, http://www.youtube.com/watch?v=DibVQMbNABk&feature=related

Kurt Nimmo, „German Chancellor, Ministers Get Special Vaccine Without Soft Kill Ingredients”, http://www.prisonplanet.com/german-chancellor-ministers-get-special-vaccine-without-soft-kill-ingredients.html

„Chancellor and Ministers are to receive special vaccine”, http://babelfish.yahoo.com/translate_url?doit=done&tt=url&intl=1&fr=bf-home&trurl=http%3A%2F%2Fwww.spiegel.de%2Fwissenschaft%2Fmedizin%2F0%2C1518%2C655764%2C00.html&lp=de_en&btnTrUrl=Translate

„Young patients susceptibly to pig flu particularly”, http://66.196.80.202/babelfish/translate_url_content?.intl=us&lp=de_en&trurl=http%3a%2f%2fwww.spiegel.de%2fwissenschaft%2fmedizin%2f0,1518,654684,00.html

„Dr. Russell Blaylock: Vaccine May Be More Dangerous Than Swine Flu”, http://www.physorg.com/news172252051.html

 

Socio-Economics History Blog”, http://socioecohistory.wordpress.com/2009/07/15/dr-russell-blaylock-vaccine-may-be-more-dangerous-than-swine-flu/

“1976 Swine Flu Vaccination Propaganda and The Side Effects”, http://socioecohistory.wordpress.com/2009/06/25/1976-swine-flu-vaccination-propaganda-and-the-side-effects/

„The Swine Flu Conspiracy (PL)”, http://www.youtube.com/watch?v=S6aE-5DMeR0

Ron Paul, „Ron Paul about the Swine Flu People die from the Vaccines not from The Flu”, http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QJiTStZtrlE

Dr Leonard Horowitz, „Mexican Flu Outbreak 2009: SPECIAL REPORT”, http://www.youtube.com/watch?v=NHIHVtmZBGY&hl=pl

MSNBC, „Bayer Exposed (HIV Contaminated Vaccine)!”, http://socioecohistory.wordpress.com/2009/03/09/bayer-exposed-hiv-contaminated-vaccine/

Steve Watson, „Deaths From Swine Flu Vaccine Reported In Europe”, http://www.prisonplanet.com/deaths-from-swine-flu-vaccine-reported-in-europe.html

http://wiadomosci.onet.pl/2072390,11,nie_bede_rekomendowac_niebezpiecznego_leku,item.html

„6 osób zmarło po podaniu szczepionki na nową grypę”, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,5-osob-zmarlo-po-podaniu-szczepionki-na-nowa-grype-w-UE,wid,11661855,wiadomosc.html?ticaid=190d1

http://wiadomosci.onet.pl/2073029,11,szczepionka_na_grype_zabija_w_jednym_z_krajow_4_osoby_zmarly,item.html

 

Kurt Nimmo, „Obama’s H1N1 Emergency Declaration: Is Martial Law Unfolding?”,  http://www.prisonplanet.com/obama%e2%80%99s-h1n1-emergency-declaration-is-martial-law-unfolding.html

Michel Chossudovsky, „The „Use of the Armed Forces” in America under a National Emergency”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=6169

 

Patricia Zengerle, „Obama declares swine flu a national emergency”, http://www.reuters.com/article/2009/10/24/us-flu-usa-obama-idUSTRE59N19E20091024

 

Mike Adams, „President Obama declares national emergency over swine flu pandemic, but why?”, http://www.prisonplanet.com/president-obama-declares-national-emergency-over-swine-flu-pandemic-but-why.html

Zbigniew Jankowski, „Świńska grypa – śmiertelny wirus totalitaryzmu”, http://liberalis.pl/2009/10/03/zbigniew-jankowski-swinska-grypa-%e2%80%93-smiertelny-wirus-totalitaryzmu/

 

http://www.infowars.com/whats-behind-the-false-flag-flu-emergency/

Paul Joseph Watson, “Ron Paul Questions Why Obama Daughters Haven’t Taken Swine Flu Vaccine”, http://www.infowars.com/ron-paul-questions-why-obama-daughters-havent-taken-swine-flu-vaccine/

 

Maria Cheng, „Officials say drug caused Nigeria polio”, http://news.yahoo.com/s/ap/20071005/ap_on_he_me/nigeria_polio_paradox

 

Naturopathic Foundation, „Vaccinations from a Naturopathic Perspective”, http://www.docstoc.com/docs/14573431/Vaccinations-from-a-Naturopathic-Perspective

 

Kurt Nimmo, „German Chancellor, Ministers Get Special Vaccine Without Soft Kill Ingredients”, http://www.prisonplanet.com/german-chancellor-ministers-get-special-vaccine-without-soft-kill-ingredients.html

David Brown, „Flu Vaccine Panel Creates Priority List”, http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/07/29/AR2009072903607.html?wpisrc=newsletter&wpisrc=newsletter&wpisrc=newsletter&sid=ST2009072903827

Paul Joseh Watson, „German Soldiers Get Additive Free Swine Flu Shot”, http://www.prisonplanet.com/german-soldiers-get-additive-free-swine-flu-shot.html

„The Swine Flu Vaccine Contains 25,000 Times The Amount Of Mercury That Is Considered Safe”, http://thebirdflupandemic.com/archives/the-swine-flu-vaccine-contains-25000-times-the-amount-of-mercury-that-is-considered-safe

„Isn’t The H1N1 Vaccine Supposed To Be Safe? Then Why Are So Many Who Take It Becoming Seriously Ill?”, http://thebirdflupandemic.com/archives/isnt-the-h1n1-vaccine-supposed-to-be-safe-then-why-are-so-many-who-take-it-becoming-seriously-ill

http://www.theflucase.com/images/chip_schweinegrippe_the_sun1989-large.jpg

„H1N1 Vaccine Dangers”, http://thebirdflupandemic.com/archives/h1n1-vaccine-dangers

 

Fox News, „Mr. Siebel – Doctor says H1N1 vaccine is Dangerous”, http://thebirdflupandemic.com/archives/h1n1-vaccine-dangers

MSNBC, „Wirus HIV w leku firmy Bayer?”, http://www.youtube.com/watch?v=0cJpMMdKo1M&feature=related

In Case You Were Wondering Why We Don’t Want To Take Your Swine Flu Vaccines, http://thebirdflupandemic.com/archives/in-case-you-were-wondering-why-we-dont-want-to-take-your-swine-flu-vaccines

Sherri Tenpenny, „The Truth About the Flu Shot”, http://drtenpenny.com/the_truth_about_the_flu_Shot.aspx

„Does virus vaccine increase the risk of cancer?”, http://www.bild.de/BILD/news/bild-english/world-news/2009/08/07/swine-flu-health-expert-warning/does-virus-vaccine-increase-risk-of-cancer.html

Dr Mae-Wan Ho, Prof. Joe Cummins, „Fast-tracked Swine Flu Vaccine under Fire”, http://www.i-sis.org.uk/fastTrackSwineFluVaccineUnderFire.php

Peter Duveen, „Virologist to make his case for lab origin of swine flu”, http://www.opednews.com/articles/Virologist-to-make-his-cas-by-Peter-Duveen-090630-103.html

Nikolai Petrovsky, Susanne Heinzel, Yoshikazu Honda, A. Bruce Lyons „New-Age Vaccine Adjuvants: Friend or Foe?”, http://biopharminternational.findpharma.com/biopharm/article/articleDetail.jsp?id=444996&sk=&date=&pageID=5

Dokument ministerstw zdrowia i MSW Francji w sprawie szczepień, http://www.sante.gouv.fr/IMG/pdf/Circulaire_vaccination_090824.pdf

„Is The H1N1 Vaccine Safe? Shocking Stories From Pregnant Women Who Have Had Miscarriages After Taking The Swine Flu Vaccine”, http://organichealthadviser.com/archives/shocking-h1n1-swine-flu-vaccine-miscarriage-stores-from-pregnant-women-tell-your-doctors-that-vaccines-and-pregnancy-do-not-mix

Michel Chossudovsky, „The A H1N1 Pandemic: Pig to Human Transmission of the Swine Flu?”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13622

„The Mutated Influenza Pig Virus Story” http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13590

David Kirby, „Swine Flu 1999: We Were Warned”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13491

F. William Engdahl, „Flying Pigs and the WHO. Flying Pigs, Tamiflu and Factory Farms Part II”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13480

F. William Engdahl, „Flying Pigs, Tamiflu and Factory Farms”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13408

Anthony Wile, „Rummy, Aspartame & Swine Flu”, http://www.prisonplanet.com/articles/november2005/161105rummyflu.htm

Michael Werbowski, „Swine Flu: State of Emergency, Mexican-Style”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13406

Michael Werbowski, „H1N1- Swine Flu: A Post Mortem”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=17537

Michel Chossudovsky, „Swine Flu Scare: Stock Market Bonanza for „Politically Connected” BioTech Companies”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13392

Paul Joseph Watson, „Medical Director: Swine Flu Was “Cultured In A Laboratory””, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13353

Stephanie Nebehay, „WHO ready with antivirals to combat swine flu”, http://www.reuters.com/article/2009/04/24/us-flu-who-measures-sb-idUSTRE53N5ZZ20090424?feedType=RSS&feedName=healthNews&rpc=22&sp=true

Bohdana Jarošová, „Rakouská ptačí chřipka šla do Česka i Německa”, http://zpravy.idnes.cz/rakouska-ptaci-chripka-sla-do-ceska-i-nemecka-fmn-/domaci.asp?c=A090303_214331_domaci_abr

Bohdana Jarošová, „Je to obchodní tajemství, odmítá firma komentovat únik smrtelné vakcíny”, http://zpravy.idnes.cz/unik-viru-je-obchodni-tajemstvi-odmita-firma-komentovat-unik-smrtelne-vakciny-19i-/domaci.asp?c=A090217_224441_domaci_anv

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/kontaminovana-vakcina-se-testovala-nejen-v-cr/363674

“Baxter admits flu product contained live bird flu virus”, http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/20090227/Bird_Flu_090227/20090227?hub=Health

Michelle Fay Cortez, Jason Gale, „Baxter Sent Bird Flu Virus to European Labs by Error”, http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=aTo3LbhcA75I

TVN „Teraz My”, 9 Listopada 2009 roku, http://www.youtube.com/watch?v=KIrj8-2oqPQ

„Celvapan”, http://leki-informacje.pl/lek/epar/186,celvapan.html

Mike Adams, „Vaccines as Biological Weapons? Live Avian Flu Virus Placed in Baxter Vaccine Materials Sent to 18 Countries”, http://www.naturalnews.com/025760.html

Paul Joseph Watson, ‘Accidental’ Contamination Of Vaccine With Live Avian Flu Virus Virtually Impossible”, http://www.prisonplanet.com/accidental-contamination-of-vaccine-with-live-avian-flu-virus-virtually-impossible.html

Paul Joseph Watson, „Foot and Mouth Virus Released From Government Lab”, http://www.prisonplanet.com/articles/august2007/050807_foot_and_mouth.htm

„Stolen foot-and-mouth virus ‚released deliberately’”, http://www.breakingnews.ie/archives/2001/0408/world/sncwojql/

 

Simon Walters, “Foot and mouth came from American research centre three miles from farm outbreak”, http://www.dailymail.co.uk/news/article-473227/Foot-mouth-came-American-research-centre-miles-farm-outbreak.html

„Foot-and-mouth strain identified”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/6931639.stm

Patricia Doyle, „Foot And Mouth Released In Agraterrorism Attack On UK?”, http://www.rense.com/general9/fttd.htm

„Panamax 2009: A U.S. Military Exercise to Train Soldiers to Impose Pandemic Martial Law”, http://www.prisonplanet.com/panamax-2009-a-u-s-military-exercise-to-train-soldiers-to-impose-pandemic-martial-law.html

Paweł Jóźwik, „Ameryka i Francja w sprawie szczepień. Nowe pojęcie demokracji.”, http://futureblog.pl/index.php/2009/09/ameryka-i-francja-w-sprawie-szczepien-nowe-pojecie-demokracji/

Paweł Jóźwik, „WHO i masowe przymusowe szczepienia?”, http://futureblog.pl/index.php/2009/08/who-i-masowe-przymusowe-szczepienia/

Doctor Admits Vaccine is more Deadly Than Swine Flu Itself & Will Not Give It To His Kids”, http://www.prisonplanet.com/doctor-admits-vaccine-is-more-deadly-than-swine-flu-itself-will-not-give-it-to-his-kids.html

„An american pharma Baxter vaccine against flu found contaminated by H5N1 virus in several European countries”, http://www.911blogger.com/node/19517

Mike Adams, „Vaccines as Biological Weapons? Live Avian Flu Virus Placed in Baxter Vaccine Materials Sent to 18 Countries”, http://www.naturalnews.com/025760.html

Vallery Brown, „Oklahoma kids to get shot at swine flu vaccine”,  http://newsok.com/state-kids-to-get-shot-at-swine-flu-vaccine/article/3387609

http://www.rollingstone.com/politics/story/7395411/deadly_immunity/

Stephen Lendman, „Vaccination Myths and Truths” http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=14618

„USA: kara 1000 $ dziennie za odmowę szczepienia !”, http://www.globalnaswiadomosc.com/usakarazaodmoweszcze.htm

Paul Joseph Watson, „French Government Plans Mass Swine Flu Vaccination Program”, http://www.prisonplanet.com/french-government-plans-to-forcibly-mass-vaccinate-population.html

“Swine flu a bigger threat to Britain than terrorism, says Alan Johnson”, http://www.prisonplanet.com/swine-flu-a-bigger-threat-to-britain-than-terrorism-says-alan-johnson.html

Nick Britten, “Swine flu: British government draws up contingency plans”, http://www.telegraph.co.uk/health/swine-flu/5865621/Swine-flu-British-government-draws-up-contingency-plans.html

F. William Engdahl, „Now legal immunity for swine flu vaccine makers.”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=14487

F. William Engdahl, „Sarkozy’s Secret Plan for Mandatory Swine Flu Vaccination”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13835

 

Richard Gale, Dr Gary Null, „Vaccines’ Dark Inferno. What is not on insert labels?”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=15452

Steve Watson, “British Medical Journal: Half Of Health Workers Reject H1N1 Vaccine”, http://www.prisonplanet.com/british-medical-journal-half-of-health-workers-reject-h1n1-vaccine.html

„The Truth about the Flu Shot”, http://www.pandemicfluonline.com/wp-content/uploads/2009/07/truth-about-flu-shot.pdf

Viera Scheibner Ph.D., „Adverse Effects Of Adjuvants In Vaccines”, http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2001/05/12/vaccines3.aspx

„Vaccines and Neurological Damage”, http://www.mercola.com/article/vaccines/neurological_damage.htm

Sheryl Walters, „Six Good Reasons to Avoid the Flu Shot”, http://www.naturalnews.com/024624.html

JoNel Aleccia, „Va. teen suffers rare illness after swine flu shot”, http://www.msnbc.msn.com/id/33845867/ns/health-cold_and_flu/#storyContinued

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. Marzec 3, 2011 o 4:42 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: