Grypsko, hiszpanka i pochodzenie A/H1N1/09.

Grypsko, hiszpanka i pochodzenie A/H1N1/09.

H1N1. Widmo światowej zarazy. Ludzie ginący na ulicach. Swąd palonych zwłok zabitych przez chorobę. 379 zabitych w Stanach Zjednoczonych do końca lipca 2009 roku. Co?… Zwykła grypa sezonowa zabija 36,000 Amerykanów i blisko pół miliona ludzi na całym świecie rocznie, a ta tylko tyle? Dlaczego zatem WHO szaleje ze strachu, szpitale przygotowują się na oblężenie a wojsko myśli o swoistym stanie wyjątkowym? A może sytuacja dopiero się zaostrzy?

Skąd wzięła się ta grypa? Początkowo jako źródło grypy podawano Meksyk. Okazało się też, że meksykańska strefa zero wirusa leży 50 mil od placówki koncernu farmaceutycznego Baxter, który kilka razy przewinie się przez ten rozdział.

Dopiero w maju wyszło na jaw, że wszystko zaczęło się w Kalifornii – słonecznym stanie najwspanialszego państwa świata. A co było prawdziwym źródłem A/H1N1?

Dyrektor szpitala w Dallas doktor John Carlo stwierdził, że „wirus mógł powstać w laboratorium”. Dziennikarz śledczy Wayne Madsen uważa, że „świńska grypa powstała w laboratorium” celem zysków dla koncernów farmaceutyczny.

A-H1N1 posiada pewne geny północnoamerykańskiego wirusa grypy świni, wirusów grypy ludzkiej i ptasiej, świńskiej grypy euroazjatyckiej, oraz wirusa… H5N1, starej dobrej ptasiej grypy. O dziwo H5N1 również miała zaskakujące związki z hiszpanką, o czym 5 października 2005 roku napisała BBC i National Geographic. Odnośnie A/H1A1 nawet oficjalne media zwracały uwagę na tajemnicze pochodzenie. AP podała 24 kwietnia 2009 roku, że

„oficjele służbo zdrowia badają nie widzianego wcześniej wirusa łączącego wirusy świni, ptasie i ludzkie. (…) To rosnąca medyczna tajemnica ponieważ nie wiadomo jak [ludzie] złapali tego wirusa. Żaden nie miał kontaktu ze świniami”.

Mówi się też, że amerykańscy naukowcy z Fort Detrick – znanego choćby z wąglika – dokonali ekshumacji zwłok osoby zabitej przez epidemię grypy hiszpanki w 1918 roku. Tamta grypa również należała do typu H1N1. W 1997 roku amerykańscy naukowcy uzyskali H1N1 ze zwłok z cmentarza na Alasce. Wiemy na pewno, że w październiku 2005 roku uzyskano materiał genetyczny hiszpanki. Pisał o tym nasz Przegląd 18 października 2005 roku:

„W październiku amerykańscy naukowcy oznajmili o spektakularnym sukcesie, który prof. John Oxford z Royal London Hospital uznał za najważniejsze wydarzenie w wirusologii od wielu lat. Jeffery Taubenberger wraz z zespołem Instytutu Patologii Sił Zbrojnych USA odczytał kod genetyczny mikroba zabójcy. Dzięki temu Terrence Tumpey, mikrobiolog z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom Zakaźnym w Atlancie, zdołał ożywić śmiercionośnego wirusa z 1918 r. Niektórzy ostrzegają, że gdy reanimowany morderca wydostanie się z laboratorium lub wpadnie w ręce terrorystów, dojdzie do tragedii na niewyobrażalną skalę. Ale naukowcy argumentują, że ułatwi to prace nad antywirusowymi lekarstwami i szczepionką.
Materiał genetyczny sprawcy globalnej pandemii przetrwał w przechowywanych w chłodniach tkankach płucnych dwóch amerykańskich żołnierzy zmarłych na grypę 26 września 1918 r. Z kolei patolog Johan Hultin znalazł fragmenty martwego od lat wirusa w zwłokach pochowanych w wiecznej zmarzlinie Inuitów na Alasce. Do wioski Inuitów zwanej Taller Mission zarazę przyniósł listonosz, jeżdżący psim zaprzęgiem. Spośród 80 mieszkańców tylko ośmiu ocalało. Zmarłych pochowano w masowych grobach za pomocą przysłanych przez wojsko koparek parowych. Po epidemii nazwę miejscowości zmieniono na Brevig Mission. Hultin wyprawiał się tu dwukrotnie – w 1951 i 1997 r. Starszyzna niechętnie zgodziła się na otwarcie grobów – Inuici lękali się że rozgniewają się duchy. W 1997 r. z większości zmarłych pozostały tylko kości. Johan Hultin znalazł jednak dobrze zachowane ciało otyłej kobiety, które tkanka tłuszczowa uchroniła przez rozkładem. Połączone sekwencje materiału genetycznego wirusa naukowcy umieścili w bakteriach. Kiedy te ostatnie zaczęły mnożyć się na pożywce, geny wirusa zreorganizowały się samoistnie. Okazało się, że wirus, należący do typu H1N1, zachował swe potworne właściwości.

(…)

Badania wykazały wszakże, że mikroskopijny morderca z 1918 r. jest wirusem czysto ptasim, który nie połączył się z ludzkim, lecz nabrał swych przerażających właściwości w wyniku mutacji. Jeffery Taubenberger przypuszcza, że wystarczyły zmiany w 25-30 aminokwasach w proteinie wirusa spośród ogółem 4400, aby mikrob groźny tylko dla ptaków stał się wyjątkowo zaraźliwym i zabijającym ludzi potworem.”

Oczywiście, podobnie jak z meksykańskim kongresem’01 sprawę uciszono. Pisała o tym chorwacka javno.com czy amerykański wolnościowy prisonplanet.com. Chorwacja javno zapytała w tej sprawie doktor Renatę Mazuran z Chorwackiego Instytutu Immunologii, która powiedziała, że wirus mógł zwiać z jakiegoś laboratorium. Oczywiście łatwiej powiedzieć, że wirus zwiał z jakiegoś potężnego nowoczesnego laboratorium, niż został wypuszczony umyślnie. Tak samo łatwiej było mówić, iż Bush tylko dopuścił do 9/11, ale nie stał za nim. Poza tym, po co laboratoria tworzyłyby tego typu wirusy? Chyba tylko po to, by ich później użyć.

A/H1N1 zawiera geny gryp świńskiej, ludzkiej i ptasiej. AFP na podstawie New Scientist/WHO. http://www.google.com/hostednews/afp/slideshow/ALeqM5hcBGevPmqosVNKdTS16Vw5DUUPgg?index=1.

Jako ciekawostkę można podać szefa gestapo Heinrich Mueller, którego zdaniem hiszpanka była dziełem Amerykanów. Na przesłuchaniach CIA w 1948 roku twierdził, że hiszpanka została stworzona przez człowieka. Powołał się na generała Waltera Schreibera stojącego na czele korpusu medycznego niemieckiej armii. Schreiber w 1927 roku spędził dwa miesiące na konferencjach w Stanach i miał dowiedzieć się, że grypa to amerykańska broń biologiczna, która miała zabić Niemców, lecz wymsknęła się spod kontroli.

Na podstawie ‘hiszpańskiej’ grypy mogła powstać nowa, ‘świńska’. Miguel Angel Lezana, meksykański rządowy epidemiolog powiedział, iż materiał genetyczny wirusa pochodzi z Europy i Azji, a nie z Ameryki Północnej!

„Tym co nowe w tym wirusie, jest to, że jest to mieszanka DNA wirusów zwierząt, ptaków i ludzi! Normalnie wirusy są gatunkowo specyficzne. Wirusy, które powodują chorobę świni, rzadko przenoszą się na ludzi, ale taki wirus nie może przenieść się z człowieka na człowieka. Choć wielu zastanawia się jak wirus mógł zmutować w taki sposób, że wirus świński i ptasi połączył się z ludzkim i spowodował przenoszenie się z człowieka na człowieka, wiadome jest, że to w laboratoriach łączy się DNA wirusów.”

Dr Jerry Tennant, http://wakenews.net/Evidence_of_the_use_of_pandemic_flu_to_depopulate_USA.pdf

Czyżby powstał w laboratorium? Znany australijski wirusolog – współtwórca słynnego Tamiflu i autor ponad 200 publikacji – profesor Australian National University dr Adrian Gibbs otwarcie mówił o laboratoryjnym pochodzeniu A/H1N1. Krótko po wystąpieniu pierwszych przypadków w Meksyku, Gibbs zanalizował jego strukturę dochodząc do wniosku, że wirus jest wynikiem wypadku bądź błędu w laboratorium. Jego zdaniem, mógł powstać w czasie produkcji szczepionek. Wirus zawarty w testowanej szczepionce nie został wysterylizowany i zmutował w organizmach badanych świń. Oczywiście jest to jedna z wielu możliwości.

Po drugie – skoro jest to świńska grypa – powinny być chore same świnie. Mieliśmy H5N1 – masowo chorowały ptaki. Mieliśmy H1N1 i… no właśnie. Pierwszymi ofiarami byli ludzie. Ciągle mówiono o farmach na pograniczu stanu Kalifornia i Meksyku, aczkolwiek pierwsze przypadki A/H1N1 wśród świń zanotowano – oczywiście kiedy chorowali już ludzie – na farmie w Kanadzie. Długo po epidemii w Kalifornii, gdzie w okolicach laboratoriów nie chorowały świnie, lecz ludzie. Nie ma wątpliwości, że jedyne zarażone świnie zakaziły się od ludzi. Nawet meksykańskie przypadki chorych świń to trzody zarażone przez ludzi, najczęściej właścicieli bądź pracowników farm. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że w czasie początkowego chaosu sama WHO i CDCP informowały, że nie ma dowodów na zarażanie ludzi przez świnie:

„Światowa Organizacja Zdrowia podkreśla, iż nie ma dowodów, że wirus przenosi się ze świń na ludzi, a jedzenie wieprzowiny wiąże się z ryzykiem zarażenia”.

Canadian Press 2 maja 2009 roku, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13622

Podobne do Gibbsa wnioski wyciągnął doktor Aleksander S. Jones, który zbadał H1N1. Twierdzi, że „musimy poważnie rozważyć laboratoryjne pochodzenie wirusa”. Jones zauważył, że 5% RNA A/H1N1 to proteiny HA i interferony niestrukturalne NS1. Takie połączenie wcześniej zwyczajnie nie występowało w naturze… Poparł go twórca NutriMedical doktor William Deagle.

Również polscy naukowcy zwrócili uwagę na możliwość laboratoryjnego pochodzenia wirusa. Jednym z nich był renomowany ekspert prof. dr hab. Maria Dorota Majewska, która w wywiadzie dla kampanii Natura Bez Granic mówiła:

„Skąd pojawił się ten wirus? Wydaje się, że pojawił się on nagle. Są przypuszczenia, pochodzące zresztą od naukowców, że wirus ten mógł zostać sztucznie stworzony w laboratoriach. (…) Tego typu podejrzenia pojawiają się i (…) nie są do zignorowania. WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia, jak i amerykańska agencja CDC do kontroli chorób zakaźnych, zaczęły mówić o pandemii już w momencie, w kwietniu czy w marcu tego roku, kiedy w ogóle nie było ani jednego przypadku osoby, która by zachorowała z powodu tej tzw. świńskiej grypy. Więc to wszystko razem złożone wydaje się co najmniej dziwne, a być może nawet podejrzane. Wiemy również, bo CDC do tego się przyznało, że naukowcy między innymi właśnie pracujący w tej organizacji CDC, w tej instytucji, zrestaurowali, czyli odtworzyli wirusa hiszpanki, czyli grypy, która zabiła w roku 1918 około 50 milionów ludzi. Dlaczego to zrobili? Pozostaje to jednym wielkim znakiem zapytania. Nie wiemy, ale warto się zastanowić, dlaczego organizacje rządowe wyprodukowały tego żywego wirusa ponownie, i w jakim celu. Nie wiemy tego.”

http://www.youtube.com/watch?v=Ny7hixjWRds&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=PnrNmJoSEv4

Jakby tego było mało, były pracownik Harvardu doktor Leonard Horowitz obarcza winą Jamesa S. Robertsona ze związanej z WHO Narodowej Rady Standardów Biologicznych (National Biological Standards Board, NBSB), bioinżynieryjnego ciała rządu Wielkiej Brytanii, ponieważ

„Nikt inny nie mógł wsiąść kurczaków z azjatycką grypą H5N1 do Europy, wyodrębnić ich DNA, złączyć ich proteiny z wirusem H1N1 z wyizolowanej hiszpańskiej grypy w 1918 roku, dodatkowo zmieszać to z genami świńskiej grypy od świń, po czym sprawić, by zarażało to ludzi.”

Horowitz widzi również udział firmy Novavax Inc. oraz dra Ricka Brighta związanego z WHO. Nagranie Horowitza jest na http://www.youtube.com/watch?v=NHIHVtmZBGY&hl=pl. Wystąpił on również w Alex Jones show.

Trudno mi odpowiedzieć, czy wirus był wynikiem błędu (i wykorzystania tego błędu) czy wynikiem umyślnych działań, bo te dwie opcje, przy braku pandemii wśród świń, są najbardziej prawdopodobne. Pewne jest to, że powstał bardzo słaby wirus – ale o tym w ostatnim rozdziale.

Wirus dość szybko zaatakował również Kanadę. Po zbadaniu przez Kanadyjskie Narodowe Laboratorium Mikrobiologii (CNML) A-H1N1 z Kanady wyszło, iż nie posiada on dwóch polimorfizmów występujących w grypie meksykańskiej. Jaśniej mówiąc, w Kanadzie pojawiła się inna choroba niż w na pograniczu USA i Meksyku.

5 maja 2009 roku amerykańscy oficjele zatrzymali na granicy Konana Michela Yao, naukowca z CNML. Wiózł ze sobą 22 fiolki zawierające m.in. wirus Ebola, HIV i ptasią grypę, które wcześniej niknęły z kanadyjskich laboratoriów. Yao został oskarżony i znajduje się w areszcie.

Na koniec w ramach ciekawostki warto wspomnieć o studium Amerykańskich Sił Powietrznych z 1996 roku, gdzie w podrozdziale ‘Możliwa Historia’ w rozdziale 5 przewidują 30,000,000 zabitych przez grypę w 2009 roku. Oto grafika sił powietrznych zamieszczona w tym studium:

Studium znajduje się na http://www.fas.org/spp/military/docops/usaf/2025/af/a-f-5.htm.

Copyright by Tergiwersacja 2011

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

 

 

„Austria: skandal związany z firmami farmaceutycznymi”, http://waluty.onet.pl/austria-skandal-zwiazany-z-firmami-farmaceutycznym,18573,3171108,1,news-detal

”Pandemia A/H1N1 pod naciskiem koncernów?”, http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/news/pandemia-ah1n1-pod-naciskiem-koncernow,1430055,6065?fs=m

„A/H1N1 „światową zmową koncernów farmaceutycznych”?”, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,AH1N1-swiatowa-zmowa-koncernow-farmaceutycznych,wid,11837042,wiadomosc.html?ticaid=196c0

Sylwia Wysocka, „”Przez rekiny farmaceutyczne wydaliśmy miliony euro””, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Przez-rekiny-farmaceutyczne-wydalismy-miliony-euro,wid,11821614,wiadomosc.html

„Włochy: nowa grypa to blef”, http://wiadomosci.onet.pl/2104314,12,wlochy_nowa_grypa_to_blef,item.html

„„Immunitet prawny” dla producentów szczepionek?”, http://www.rmf.fm/fakty,164308,Immunitet,prawny,dla,producentow,szczepionek.html

Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska, wywiad dla kampanii ‘Natura Bez Granic’, http://www.youtube.com/watch?v=Ny7hixjWRds&NR=1 http://www.youtube.com/watch?v=PnrNmJoSEv4

Kazimierz Sikorski, „Pandemia świńskiej grypy to fałsz? „Chodziło o to, żeby zarobić””, http://wiadomosci.onet.pl/2109527,12,pandemia_swinskiej_grypy_to_falsz_chodzilo_o_to__zeby_zarobic,item.html

„Precedens? „Oddajcie pieniądze za bezsensowne szczepienia przeciw świńskiej grypie””, http://fakty.interia.pl/swiat/news/szczepienia-na-ah1n1-bzdura-oddajcie-kase,1448567

Iga Czerny, „”Polacy nie szczepili na A/H1N1 i wyszli na tym lepiej, niż my””, http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/panika-ah1n1polacy-nie-ulegli-jak-my-i-dobrze,1449782

„”Wszyscy panikowali, tylko Polska zachowała spokój””, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wszyscy-panikowali-tylko-Polska-zachowala-spokoj,wid,12059153,wiadomosc.html?ticaid=19c7a

Mariusz Zawadzki, „Wikileaks: Jak Pfizer dogadał się z Nigerią”, http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8806382,Wikileaks__Jak_Pfizer_dogadal_sie_z_Nigeria.html

Janusz Palikot, „Nabici w szczepionkę”, http://palikot.blog.onet.pl/2,ID393906803,index.html

„Koncerny Farmaceutyczne: liczba skandali rośnie”, http://www.globalnaswiadomosc.com/lekiwiecejskandali.htm

Jane Burgermeister, „Bioterrorism Evidence”, http://wakenews.net/Evidence_of_the_use_of_pandemic_flu_to_depopulate_USA.pdf

Nick Triggle, „Swine flu less lethal than feared”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/8406723.stm

„Flu pandemic has reached critical proportions in Ukraine”,

http://www.newswire.ca/en/releases/archive/November2009/08/c7130.html

„Widespread rumors of Ukraine bioterrorism 11/10/09 3:00pm”, http://ukraineplague.blogspot.com/2009/11/update-111009-300pm-est-widespread.html

”Swine Flu Wars: Baxter’s Ukraine Bio-Weapon”, http://www.consciousape.com/news/swine-flu-wars-baxters-ukraine-bio-weapon-exposed/

http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=700%3Amicrobiologist-alleges-baxter-qswine-fluq-vaccine-is-a-bioweapon&Itemid=64

Wywiad z Jane Burgermeister http://www.youtube.com/watch?v=78o1tbaph1U

„Niebezpieczne szczepionki, dr Piotr Bein, część 5. Jane Burgermeister”, http://www.youtube.com/watch?v=2VLS8fA_tpk&feature=related

„Piotr Bein 6. Niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa.”, http://www.youtube.com/watch?v=LPs9DnMP0RU&feature=related

„Niebezpieczne szczepionki – Piotr Bein cz. 7”, http://www.youtube.com/watch?v=DibVQMbNABk&feature=related

Kurt Nimmo, „German Chancellor, Ministers Get Special Vaccine Without Soft Kill Ingredients”, http://www.prisonplanet.com/german-chancellor-ministers-get-special-vaccine-without-soft-kill-ingredients.html

„Chancellor and Ministers are to receive special vaccine”, http://babelfish.yahoo.com/translate_url?doit=done&tt=url&intl=1&fr=bf-home&trurl=http%3A%2F%2Fwww.spiegel.de%2Fwissenschaft%2Fmedizin%2F0%2C1518%2C655764%2C00.html&lp=de_en&btnTrUrl=Translate

„Young patients susceptibly to pig flu particularly”, http://66.196.80.202/babelfish/translate_url_content?.intl=us&lp=de_en&trurl=http%3a%2f%2fwww.spiegel.de%2fwissenschaft%2fmedizin%2f0,1518,654684,00.html

„Dr. Russell Blaylock: Vaccine May Be More Dangerous Than Swine Flu”, http://www.physorg.com/news172252051.html

 

Socio-Economics History Blog”, http://socioecohistory.wordpress.com/2009/07/15/dr-russell-blaylock-vaccine-may-be-more-dangerous-than-swine-flu/

“1976 Swine Flu Vaccination Propaganda and The Side Effects”, http://socioecohistory.wordpress.com/2009/06/25/1976-swine-flu-vaccination-propaganda-and-the-side-effects/

„The Swine Flu Conspiracy (PL)”, http://www.youtube.com/watch?v=S6aE-5DMeR0

Ron Paul, „Ron Paul about the Swine Flu People die from the Vaccines not from The Flu”, http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QJiTStZtrlE

Dr Leonard Horowitz, „Mexican Flu Outbreak 2009: SPECIAL REPORT”, http://www.youtube.com/watch?v=NHIHVtmZBGY&hl=pl

MSNBC, „Bayer Exposed (HIV Contaminated Vaccine)!”, http://socioecohistory.wordpress.com/2009/03/09/bayer-exposed-hiv-contaminated-vaccine/

Steve Watson, „Deaths From Swine Flu Vaccine Reported In Europe”, http://www.prisonplanet.com/deaths-from-swine-flu-vaccine-reported-in-europe.html

http://wiadomosci.onet.pl/2072390,11,nie_bede_rekomendowac_niebezpiecznego_leku,item.html

„6 osób zmarło po podaniu szczepionki na nową grypę”, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,5-osob-zmarlo-po-podaniu-szczepionki-na-nowa-grype-w-UE,wid,11661855,wiadomosc.html?ticaid=190d1

http://wiadomosci.onet.pl/2073029,11,szczepionka_na_grype_zabija_w_jednym_z_krajow_4_osoby_zmarly,item.html

 

Kurt Nimmo, „Obama’s H1N1 Emergency Declaration: Is Martial Law Unfolding?”,  http://www.prisonplanet.com/obama%e2%80%99s-h1n1-emergency-declaration-is-martial-law-unfolding.html

Michel Chossudovsky, „The „Use of the Armed Forces” in America under a National Emergency”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=6169

 

Patricia Zengerle, „Obama declares swine flu a national emergency”, http://www.reuters.com/article/2009/10/24/us-flu-usa-obama-idUSTRE59N19E20091024

 

Mike Adams, „President Obama declares national emergency over swine flu pandemic, but why?”, http://www.prisonplanet.com/president-obama-declares-national-emergency-over-swine-flu-pandemic-but-why.html

Zbigniew Jankowski, „Świńska grypa – śmiertelny wirus totalitaryzmu”, http://liberalis.pl/2009/10/03/zbigniew-jankowski-swinska-grypa-%e2%80%93-smiertelny-wirus-totalitaryzmu/

 

http://www.infowars.com/whats-behind-the-false-flag-flu-emergency/

Paul Joseph Watson, “Ron Paul Questions Why Obama Daughters Haven’t Taken Swine Flu Vaccine”, http://www.infowars.com/ron-paul-questions-why-obama-daughters-havent-taken-swine-flu-vaccine/

 

Maria Cheng, „Officials say drug caused Nigeria polio”, http://news.yahoo.com/s/ap/20071005/ap_on_he_me/nigeria_polio_paradox

 

Naturopathic Foundation, „Vaccinations from a Naturopathic Perspective”, http://www.docstoc.com/docs/14573431/Vaccinations-from-a-Naturopathic-Perspective

 

Kurt Nimmo, „German Chancellor, Ministers Get Special Vaccine Without Soft Kill Ingredients”, http://www.prisonplanet.com/german-chancellor-ministers-get-special-vaccine-without-soft-kill-ingredients.html

David Brown, „Flu Vaccine Panel Creates Priority List”, http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/07/29/AR2009072903607.html?wpisrc=newsletter&wpisrc=newsletter&wpisrc=newsletter&sid=ST2009072903827

Paul Joseh Watson, „German Soldiers Get Additive Free Swine Flu Shot”, http://www.prisonplanet.com/german-soldiers-get-additive-free-swine-flu-shot.html

„The Swine Flu Vaccine Contains 25,000 Times The Amount Of Mercury That Is Considered Safe”, http://thebirdflupandemic.com/archives/the-swine-flu-vaccine-contains-25000-times-the-amount-of-mercury-that-is-considered-safe

„Isn’t The H1N1 Vaccine Supposed To Be Safe? Then Why Are So Many Who Take It Becoming Seriously Ill?”, http://thebirdflupandemic.com/archives/isnt-the-h1n1-vaccine-supposed-to-be-safe-then-why-are-so-many-who-take-it-becoming-seriously-ill

http://www.theflucase.com/images/chip_schweinegrippe_the_sun1989-large.jpg

„H1N1 Vaccine Dangers”, http://thebirdflupandemic.com/archives/h1n1-vaccine-dangers

 

Fox News, „Mr. Siebel – Doctor says H1N1 vaccine is Dangerous”, http://thebirdflupandemic.com/archives/h1n1-vaccine-dangers

MSNBC, „Wirus HIV w leku firmy Bayer?”, http://www.youtube.com/watch?v=0cJpMMdKo1M&feature=related

In Case You Were Wondering Why We Don’t Want To Take Your Swine Flu Vaccines, http://thebirdflupandemic.com/archives/in-case-you-were-wondering-why-we-dont-want-to-take-your-swine-flu-vaccines

Sherri Tenpenny, „The Truth About the Flu Shot”, http://drtenpenny.com/the_truth_about_the_flu_Shot.aspx

„Does virus vaccine increase the risk of cancer?”, http://www.bild.de/BILD/news/bild-english/world-news/2009/08/07/swine-flu-health-expert-warning/does-virus-vaccine-increase-risk-of-cancer.html

Dr Mae-Wan Ho, Prof. Joe Cummins, „Fast-tracked Swine Flu Vaccine under Fire”, http://www.i-sis.org.uk/fastTrackSwineFluVaccineUnderFire.php

Peter Duveen, „Virologist to make his case for lab origin of swine flu”, http://www.opednews.com/articles/Virologist-to-make-his-cas-by-Peter-Duveen-090630-103.html

Nikolai Petrovsky, Susanne Heinzel, Yoshikazu Honda, A. Bruce Lyons „New-Age Vaccine Adjuvants: Friend or Foe?”, http://biopharminternational.findpharma.com/biopharm/article/articleDetail.jsp?id=444996&sk=&date=&pageID=5

Dokument ministerstw zdrowia i MSW Francji w sprawie szczepień, http://www.sante.gouv.fr/IMG/pdf/Circulaire_vaccination_090824.pdf

„Is The H1N1 Vaccine Safe? Shocking Stories From Pregnant Women Who Have Had Miscarriages After Taking The Swine Flu Vaccine”, http://organichealthadviser.com/archives/shocking-h1n1-swine-flu-vaccine-miscarriage-stores-from-pregnant-women-tell-your-doctors-that-vaccines-and-pregnancy-do-not-mix

Michel Chossudovsky, „The A H1N1 Pandemic: Pig to Human Transmission of the Swine Flu?”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13622

„The Mutated Influenza Pig Virus Story” http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13590

David Kirby, „Swine Flu 1999: We Were Warned”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13491

F. William Engdahl, „Flying Pigs and the WHO. Flying Pigs, Tamiflu and Factory Farms Part II”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13480

F. William Engdahl, „Flying Pigs, Tamiflu and Factory Farms”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13408

Anthony Wile, „Rummy, Aspartame & Swine Flu”, http://www.prisonplanet.com/articles/november2005/161105rummyflu.htm

Michael Werbowski, „Swine Flu: State of Emergency, Mexican-Style”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13406

Michael Werbowski, „H1N1- Swine Flu: A Post Mortem”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=17537

Michel Chossudovsky, „Swine Flu Scare: Stock Market Bonanza for „Politically Connected” BioTech Companies”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13392

Paul Joseph Watson, „Medical Director: Swine Flu Was “Cultured In A Laboratory””, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13353

Stephanie Nebehay, „WHO ready with antivirals to combat swine flu”, http://www.reuters.com/article/2009/04/24/us-flu-who-measures-sb-idUSTRE53N5ZZ20090424?feedType=RSS&feedName=healthNews&rpc=22&sp=true

Bohdana Jarošová, „Rakouská ptačí chřipka šla do Česka i Německa”, http://zpravy.idnes.cz/rakouska-ptaci-chripka-sla-do-ceska-i-nemecka-fmn-/domaci.asp?c=A090303_214331_domaci_abr

Bohdana Jarošová, „Je to obchodní tajemství, odmítá firma komentovat únik smrtelné vakcíny”, http://zpravy.idnes.cz/unik-viru-je-obchodni-tajemstvi-odmita-firma-komentovat-unik-smrtelne-vakciny-19i-/domaci.asp?c=A090217_224441_domaci_anv

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/kontaminovana-vakcina-se-testovala-nejen-v-cr/363674

“Baxter admits flu product contained live bird flu virus”, http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/20090227/Bird_Flu_090227/20090227?hub=Health

Michelle Fay Cortez, Jason Gale, „Baxter Sent Bird Flu Virus to European Labs by Error”, http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=aTo3LbhcA75I

TVN „Teraz My”, 9 Listopada 2009 roku, http://www.youtube.com/watch?v=KIrj8-2oqPQ

„Celvapan”, http://leki-informacje.pl/lek/epar/186,celvapan.html

Mike Adams, „Vaccines as Biological Weapons? Live Avian Flu Virus Placed in Baxter Vaccine Materials Sent to 18 Countries”, http://www.naturalnews.com/025760.html

Paul Joseph Watson, ‘Accidental’ Contamination Of Vaccine With Live Avian Flu Virus Virtually Impossible”, http://www.prisonplanet.com/accidental-contamination-of-vaccine-with-live-avian-flu-virus-virtually-impossible.html

Paul Joseph Watson, „Foot and Mouth Virus Released From Government Lab”, http://www.prisonplanet.com/articles/august2007/050807_foot_and_mouth.htm

„Stolen foot-and-mouth virus ‚released deliberately’”, http://www.breakingnews.ie/archives/2001/0408/world/sncwojql/

 

Simon Walters, “Foot and mouth came from American research centre three miles from farm outbreak”, http://www.dailymail.co.uk/news/article-473227/Foot-mouth-came-American-research-centre-miles-farm-outbreak.html

„Foot-and-mouth strain identified”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/6931639.stm

Patricia Doyle, „Foot And Mouth Released In Agraterrorism Attack On UK?”, http://www.rense.com/general9/fttd.htm

„Panamax 2009: A U.S. Military Exercise to Train Soldiers to Impose Pandemic Martial Law”, http://www.prisonplanet.com/panamax-2009-a-u-s-military-exercise-to-train-soldiers-to-impose-pandemic-martial-law.html

Paweł Jóźwik, „Ameryka i Francja w sprawie szczepień. Nowe pojęcie demokracji.”, http://futureblog.pl/index.php/2009/09/ameryka-i-francja-w-sprawie-szczepien-nowe-pojecie-demokracji/

Paweł Jóźwik, „WHO i masowe przymusowe szczepienia?”, http://futureblog.pl/index.php/2009/08/who-i-masowe-przymusowe-szczepienia/

Doctor Admits Vaccine is more Deadly Than Swine Flu Itself & Will Not Give It To His Kids”, http://www.prisonplanet.com/doctor-admits-vaccine-is-more-deadly-than-swine-flu-itself-will-not-give-it-to-his-kids.html

„An american pharma Baxter vaccine against flu found contaminated by H5N1 virus in several European countries”, http://www.911blogger.com/node/19517

Mike Adams, „Vaccines as Biological Weapons? Live Avian Flu Virus Placed in Baxter Vaccine Materials Sent to 18 Countries”, http://www.naturalnews.com/025760.html

Vallery Brown, „Oklahoma kids to get shot at swine flu vaccine”,  http://newsok.com/state-kids-to-get-shot-at-swine-flu-vaccine/article/3387609

http://www.rollingstone.com/politics/story/7395411/deadly_immunity/

Stephen Lendman, „Vaccination Myths and Truths” http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=14618

„USA: kara 1000 $ dziennie za odmowę szczepienia !”, http://www.globalnaswiadomosc.com/usakarazaodmoweszcze.htm

Paul Joseph Watson, „French Government Plans Mass Swine Flu Vaccination Program”, http://www.prisonplanet.com/french-government-plans-to-forcibly-mass-vaccinate-population.html

“Swine flu a bigger threat to Britain than terrorism, says Alan Johnson”, http://www.prisonplanet.com/swine-flu-a-bigger-threat-to-britain-than-terrorism-says-alan-johnson.html

Nick Britten, “Swine flu: British government draws up contingency plans”, http://www.telegraph.co.uk/health/swine-flu/5865621/Swine-flu-British-government-draws-up-contingency-plans.html

F. William Engdahl, „Now legal immunity for swine flu vaccine makers.”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=14487

F. William Engdahl, „Sarkozy’s Secret Plan for Mandatory Swine Flu Vaccination”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13835

 

Richard Gale, Dr Gary Null, „Vaccines’ Dark Inferno. What is not on insert labels?”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=15452

Steve Watson, “British Medical Journal: Half Of Health Workers Reject H1N1 Vaccine”, http://www.prisonplanet.com/british-medical-journal-half-of-health-workers-reject-h1n1-vaccine.html

„The Truth about the Flu Shot”, http://www.pandemicfluonline.com/wp-content/uploads/2009/07/truth-about-flu-shot.pdf

Viera Scheibner Ph.D., „Adverse Effects Of Adjuvants In Vaccines”, http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2001/05/12/vaccines3.aspx

„Vaccines and Neurological Damage”, http://www.mercola.com/article/vaccines/neurological_damage.htm

Sheryl Walters, „Six Good Reasons to Avoid the Flu Shot”, http://www.naturalnews.com/024624.html

JoNel Aleccia, „Va. teen suffers rare illness after swine flu shot”, http://www.msnbc.msn.com/id/33845867/ns/health-cold_and_flu/#storyContinued

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: