Farmaceutyczne zbrodnie: HIV, pryszczyca, Hitler i testy na dzieciach.

Farmaceutyczne zbrodnie: HIV, pryszczyca, Hitler i testy na dzieciach.

Koncerny farmaceutyczne są czyste i przejrzyste jak hipotetyczny tandem NSDAP z KPZR. Na wstępie omawiany już Baxter. Reakcja alergiczna na ich lek heparyn przyniosła od stycznia 2007 roku do kwietnia 2009 roku 103 zabitych… Stało się to powodem pozwu sądowego Joyce Ann Osteen złożonego 5 stycznia 2009 roku. Obecna świńska grypa znacznie uciszyła tę sprawę. Joyce pisze w pozwie:

„W lub około 30 lipca 2008 roku [FDA] rozstrzygająco połączyła śmierci pacjentów zaopatrywanych w heparyn ze specyficznymi partiami Baxtera”.

Opisująca A/H1N1 Jane Burgermeister (jej 134-stronnicowy dokument jest na http://wakenews.net/Evidence_of_the_use_of_pandemic_flu_to_depopulate_USA.pdf) przytoczyła również historię ludobójczych eksperymentów medycznych na polskich bezdomnych w 2008 roku. Sprawa zabicia 21 polskich bezdomnych z Grudziądza szczepionką na H5N1 firmy Novartis obiła się o polskie media. 2 i 3 lipca 2008 roku pisała o tym Gazeta Pomorska. Bezdomni dostawali 10 złotych. Jak pisał 2 lipca 2008 roku brytyjski Telegraph, bezdomni

„otrzymywali 1 – 2 funtów [Telegraph podał równowartość w funtach brytyjskich – W.M.] za test, o którym myśleli, iż jest to szczepionka na zwykłą grypę, lecz wedle śledczych, było to lekarstwo na ptasią grypę”.

Próbowano wtedy wymazać winę Novartisu, zrzucając wszystko na lekarzy.

Gazeta Pomorska pisała, że każdy mógł dostać szczepionkę i parę groszy:

Kłuli się dla paru groszy
Bezdomni – i najprawdopodobniej nie tylko oni – nie byli w pełni świadomi, jakim szczepieniom się poddają. Badania kliniczne, w ramach programu sponsorowanego przez firmę Novartis Vaccines, w lutym i marcu 2007 r. prowadziła grudziądzka przychodnia „Dobra Praktyka Lekarska”. Zaszczepiono 350 osób. Bezdomnych oraz zwykłych pacjentów, mieszkańców miasta i okolic.”

Wyglądało to jak sytuacja z Austrii, choć nie na taką skalę.

Przypomniało to sytuację z lat 70’ i 80’, kiedy w leku na hemofilię firm Bayer, Baxter, Rhone-Poulenc Rorer Inc. i Alpha Therapeutic Corporation znalazły się wirusy HIV i zapalenia wątroby typu C. Nikogo nie oskarżono ani nie aresztowano. Jedynie we Francji, Portugalii i Iranie kilku oficjeli poszło siedzieć za zezwolenie na dystrybucję tego leku.

Sprawa wyszła na jaw na początku lat 80’. W 1985 roku z powodu leku w Kanadzie 2000 ludzi miało HIV, a 60,000 WZW typu C. Znaczna większość z nich chorowała na hemofilię. 4000 Francuzów, 1400 Japończyków, 200 Irakijczyków czy 100 Portugalczyków zostało zakażonych wirusem HIV.

Gdy w 1984 roku wszyscy wiedzieli co się stało, Cutter Biological, oddział Bayera, dalej sprzedawał skażony lek na rynek Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej i miał na to przyzwolenie rządu USA… Amerykańska FDA wiedziała o tym, i przymknęła na to oko, po czym pomogła Bayerowi uciszyć cała sprawę.

W sprawie Bayera i HIV odwagę miała zabrać głos amerykańska stacja MSNBC, czego nagranie jest na http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wg-52mHIjhs.

Na antenie MSNBC wypowiadał się adwokat Mike Papantonio:

Wewnętrzne dokumenty pokazują, że korporacja ta wiedziała, że mają lekarstwo skażone wirusem HIV. Wycofali ten produkt z amerykańskiego rynku i wrzucili go na rynki Francji, Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej.Lek o nazwie Factor VIII był wstrzykiwanym lekarstwem na hemofilię przede wszystkimdla dzieci.

(…)

Musieli wymyśleć sposób na zarabianie na lekarstwie, na którym nie mogli zarabiać w Stanach. I mieli ogromne zyski. Wysłali produkt do Japonii, Hiszpanii, Francji. Swoją drogą, francuscy urzędnicy, którzy na to pozwolili, poszli do więzienia. W Ameryce? Nawet nie zostało wszczęte postępowanie kryminalne przeciwko ani jednemu kierownikowi tej firmy przez nasze ministerstwo sprawiedliwości.

(…)

Rząd Stanów Zjednoczonych na to pozwolił. FBI na to pozwoliło. A teraz rząd całkowicie się od tego odciął. Tysiące niewinnych ludzi zakażonych hemofilią zmarło. Teraz umierają członkowie ich rodzin, którzy zdążyli się zarazić. Ta firma wiedziała na sto procent, że mają problemy z produktem. Wiedzieli, że był skażony HIV i eksportowali go, bo chcieli zamienić tę katastrofę na zysk.

(…)

Dokumenty pokazują, że nie ma wątpliwości, że wiedzieli, iż jest skażony, nie było to kwestią prawdopodobieństwa – wiedzieli konkretnie, że jest skażony, Amerykanie umierali z tego powodu, nim został wycofany z [amerykańskiego] rynku. Jedyny powód, dla którego został wycofany, to prawnicy, którzy znaleźli dokumenty i pokazali to rządowi. Nie mogli od tamtego czasu sprzedawać tego tutaj, ale rząd pozwolił sprzedawać to do Hiszpanii, Francji i Japonii.”

MSNBC, http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wg-52mHIjhs;

[Polskie tłumaczenie] http://www.youtube.com/watch?v=0cJpMMdKo1M&feature=related.

W czasie II wojny światowej Bayer – dzięki przychylności nazistów i nazistowskich eugeników, którzy wcześniej korzystali z hojności Fundacji Rockefellera – uczestniczył w obrzydliwych eksperymentach na ludziach w obozach koncentracyjnych, a reprezentant Bayera, dr Koenig towarzyszył w pracy Józefowi Mengele, aniołowi śmierci z Auschwitz.

Wracając do szczepionek, nie trzeba sięgać w taką przeszłość, by ujrzeć prawdziwą twarz koncernów farmaceutycznych. Szczepionki doustne przeciwko polio w Nigerii w rzeczywistości zakażały właśnie tą chorobą, czego jednym z efektów na 2007 rok było 69 sparaliżowanych dzieci. Doprowadziło to Nigerię do rocznego bojkotu wszelkich szczepionek, a w Afryce jeszcze bardziej wzrosła nienawiść do Zachodu – wielu miejscowych uważa, że Zachód dąży do sterylizacji muzułmanów.

Koncerny farmaceutyczne nie kryją, że szczepionki zawierają żywego wirusa. Jego ‘osłabiona’ forma znajdująca się w szczepionce w tamtejszych warunkach łatwo przedostaje się do źródeł wody pitnej, zakażając wiele niewinnych osób.

AP informowała, że do podobnych przypadków doszło w innych państwach:

„W 2001 roku, oficjele donieśli, iż tym sposobem 22 dzieci zostało sparaliżowanych przez polio w Republice Dominikany i Haiti. Dalsze epidemie polio powodowane szczepionkami miały miejsce na Filipinach, Madagaskarze, Chinach i Indonezji.”

http://news.yahoo.com/s/ap/20071005/ap_on_he_me/nigeria_polio_paradox

Zostając przy Nigerii, trudno nie przywołać przeprowadzanych tam w latach 90’ testów na ludziach. W czasie epidemii zapalenia opon mózgowych w 1996 roku koncern Pfizer postanowił wykorzystać okazję i przetestować na dzieciach nowy antybiotyk ‘trovan’. Nawet Gazeta Wyborcza o tym pisała:

„Skargi przeciw Pfizerowi złożyły w 2007 r. dwa rządy – Nigerii i największej prowincji tego kraju – Kano. Tam właśnie w 1996 r. wybuchła epidemia zapalenia opon mózgowych i lekarze Pfizera doustnie podawali dzieciom trovan, specyfik będący jeszcze w fazie testów. Co gorsza, grupie innych dzieci podawali konkurencyjny lek koncernu La Roche, ale – jak twierdzili po latach Nigeryjczycy – w małych dawkach, żeby udowodnić wyższość specyfiku Pfizera.
Przynajmniej kilkanaścioro dzieci zmarło, a większość została kalekami – ogłuchła, została sparaliżowana lub straciła wzrok. Ich rodziców nie poinformowano, że dzieci dostaną eksperymentalny lek, nie dopuszczano ich też do obozu, gdzie leżały
.”

Mariusz Zawadzki, http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8806382,Wikileaks__Jak_Pfizer_dogadal_sie_z_Nigeria.html

Odrażające. Testowanie nowego leku na nieświadomych dzieciach i niedopuszczanie rodziców do umierających dzieci! Przy okazji debaty nt. GMO, fałszowanie danych Pfizera przez zaniżanie dawki leku La Roche świetnie pokazuje, jak koncerny wiarygodnie przeprowadzają swoje badania.

Gdybym przeczytał o tym kilka lat temu, pomyślałbym, iż koncerny Nowego Porządku Świata bez skrupułów mordują pogardzanych przez nich Czarnych i Biedotę. Po A/H1N1 widzę, że są w stanie bez skrupułów zabić każdego. Ktokolwiek nie jest członkiem elity, nie ma milionów na koncie i nie jest dobrze urodzony – jest szarą jednostką. Do zużycia i wyeliminowania. Ty również, Drogi Czytelniku.

Rozprawy sądowe w sprawie ‘trovanu’ nie zakończyły się pomyślnie. Rządy Nigerii i Kano żądały łącznie 9 mld dolarów, po czym ten pierwszy zadowolił się ‘utajnioną’ kwotą, a ten drugi 78 milionami. Skąd taka zmiana? Na odpowiedź musieliśmy czekać do czasu wycieków na WikiLeaks. Wyciekłe amerykańskie raportu mówią, iż – jak pisała Wyborcza:

„20 kwietnia 2009 r. menedżer Pfizera Enrico Liggeri wyznał amerykańskim dyplomatom, że koncern wynajął detektywów, którzy szukali haków na prokuratora generalnego Nigerii Michaela Aondoakaę. Informacje o jego korupcyjnych powiązaniach przekazywano nigeryjskim mediom. W lutym i marcu 2009 r. ukazało się kilka demaskatorskich artykułów o prokuratorze i nie omieszkano go poinformować, że na publikację czekają jeszcze ciekawsze materiały. W lipcu zawarto ugodę i sprawy sądowe zostały zamknięte.
Trovan został dopuszczony do użycia w USA w 1997 r., ale tylko dla dorosłych. Był bardzo popularny, jednak po przypadkach zgonów pacjentów ograniczono jego stosowanie do przypadków zagrożenia życia. W Unii Europejskiej trovan jest zakazany.”

Mariusz Zawadzki, http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8806382,Wikileaks__Jak_Pfizer_dogadal_sie_z_Nigeria.html

Haki i korupcja. Kilkanaście zabitych w Nigerii. Kolejni zabici w USA. Ileś sparaliżowanych, ślepych. Dramat rodzin, żon, które straciły mężów, matek, którym nawet nie pozwolono zbliżyć się do umierających dzieci. To właśnie nazywa się Nowym Porządkiem Świata.

W latach 90’ wspaniała i kochana orwellowska WHO rekomendowała użycie szczepionki przeciw W.Z.W. typu B. Tak się ładnie złożyło, że rekomendowana przez WHO szczepionka powodowała choroby układu autoimmunologicznego. Dlatego dr Marc Girard podjął decyzję, by we Francji przestano stosować tę ludobójczą szczepionkę. Girard przewidział później ptasią grypę. Pisał wtedy na temat szczepionki na tę grypę:

„Korzyści znacznie wyolbrzymiono, a uwagę na toksyczność znacznie pomniejszono. Rekomendacje na szczepionkę na grypę fałszywie sugerują, że dostępna szczepionka pomoże powstrzymać ptasią grypę.”

Jakby było tego mało, 24 lipca 2009 roku Oklahoman informował, że około 12,000 amerykańskich dzieci otrzyma eksperymentalnie niezbadana szczepionkę na H1N1. Dzieci?! Kolejny rekord lekkomyślności i głupoty, czy raczej zamierzona kontrola populacji?

Afera z pojawieniem się A/H1N1 w okolicach centrów badawczych i afera z wysłaniem H5N1 przez Baxtera żywo przypominają zachodnioeuropejską epidemię pryszczycy w 2001 roku. Epidemia wybuchła 20 lutego 2001 roku w okolicach Pirbright Laboratory, gdzie tygodnie wcześniej przeprowadzano międzynarodowe sympozjum. Laboratorium Pirbright zajmuje się produkcją szczepionek na zwierzęce choroby. Okazuje się, że wirus epidemiczny to ten sam wirus, który jest używany do produkcji szczepionek w Pirbright:

„Rodzaj wirusa, którym zainfekowane jest bydło, jest identyczny z używanym przy produkcji szczepionek przez Instytut Zdrowia Zwierzęcego w Pirbright, trzy mile od farmy.

(…)

Wirus został użyty do produkcji szczepionek wyprodukowanych 16 lipca przez prywatną firmę farmaceutyczną Merial Animal Health.”

http://news.bbc.co.uk/1/hi/uk/6931639.stm

Merial Animal Health w ramach laboratorium Pirbright. http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/6931639.stm

Na trzy miesiące przed epidemią, w Teksasie przeprowadzano ćwiczenia zakładające jej wybuch. Kolejne przeprowadzono właśnie w Wielkiej Brytanii, zaraz przed rzeczywistym wybuchem.

Zdaniem irlandzkiego BreakingNews podającego za The Sunday Express, zamieszane mogą być również bezpośrednio źródła rządowe. Kosmicznym zbiegiem okoliczności akurat na 2 miesiące przed wybuchem epidemii zniknęły dwa zbiorniki z wirusem pryszczycy z laboratorium Porton Down w Wiltshire.

Nieszkodliwość szczepionek to mit. W 1986 roku ustanowiono National Childhood Vaccine Injury Act ustanawiający system zajmujący się badaniem doniesień o szkodliwości szczepionek. Jak pisał współtwórca Obywateli dla Wolności Opieki Medycznej doktor prawa Alan G. Philips, od tamtego czasu corocznie rejestruje się ok. 11 tysięcy przypadków powikłań po szczepionce, w tym 200 zabitych (tak, 200 uśmierconych przez szczepionkę) i jeszcze więcej przypadków upośledzeń. Niestety liczba poszkodowanych i zabitych będzie większa, ponieważ nawet wedle przeróżnych agencji rządowych liczba rejestruje się tylko 1 do 10% przypadków ofiar szczepionek. O zgrozo studenci medycyny donoszą, że instruuje ich się by ukrywali tego typu przypadki. Międzynarodowe badania mówią, że połowa z 10,000 amerykańskich przypadków śmierci z powodu Syndromu Nagłej Śmierci Noworodka powodowana jest przez szczepionki.

Rodzinom poszkodowanych bardzo rzadko udaje wygrać się ze skorumpowanym systemem, ale od 1988 roku rząd musiał wypłacić już ponad 2 miliardy dolarów odszkodowań. Rząd płaci pieniędzmi podatników a niestety koncerny farmaceutyczne pozostają nietykalne.

Skuteczność szczepionek jest znacznie przesadzana. Główne zasługi w zwalczaniu chorób należą się higienie, myciu się, czystości i ogólnemu postępowi. Wedle Brytyjskiego Stowarzyszenia dla Postępu Nauki w latach 1850-1940 dzięki poprawie warunków sanitarnych i higieny występowanie chorób dziecięcych spadło o 90%. Również Amerykanie wyciągnęli podobne wnioski. Jeszcze przed szczepieniami, do 1945 roku przypadki śmierci z powodu takich chorób jak koklusz, dyfteryt, szkarlatyna czy odra spadły o 95%.

Rzekoma super-skuteczność szczepionek to mit. Oczywiście, są skuteczne szczepionki na inne choroby. Na inne zaś są mniej skuteczne, a na inne w ogóle. W 1950 roku, czyli jeszcze przed wzrostem lobby farmaceutycznego Brytyjska Rada Medyczna odważyła się podważyć skuteczność szczepionek, zauważając na szkodliwość zawartych w nich adiuwantów.

W Kansas w 1986 roku 90% chorych na krztusiec również było po szczepionce. Szczepionki często powodują chorobę, przeciw której rzekomo przeciwdziałają. Dzieje się tak np. z polio. Pół roku po masowym szczepieniu na polio w Omanie kraj ten zaatakowała właśnie ta choroba. Również w stanach wzrosła zachorowalność na tę chorobę po wprowadzeniu szczepionek. Amerykańskie Centrum Badań nad Chorobami (Centers for Disease Control, CDC) przyznało w 1985 roku, że 87% zachorowań na polio od 1973 do 1983 roku spowodowane było szczepionkami. Wcześniejszy wzrost przypadków śmiertelnych na polio w stanach Idaho i Utah doprowadził do wstrzymania programu szczepień.

Copyright by Tergiwersacja 2011

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

 

 

„Austria: skandal związany z firmami farmaceutycznymi”, http://waluty.onet.pl/austria-skandal-zwiazany-z-firmami-farmaceutycznym,18573,3171108,1,news-detal

”Pandemia A/H1N1 pod naciskiem koncernów?”, http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/news/pandemia-ah1n1-pod-naciskiem-koncernow,1430055,6065?fs=m

„A/H1N1 „światową zmową koncernów farmaceutycznych”?”, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,AH1N1-swiatowa-zmowa-koncernow-farmaceutycznych,wid,11837042,wiadomosc.html?ticaid=196c0

Sylwia Wysocka, „”Przez rekiny farmaceutyczne wydaliśmy miliony euro””, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Przez-rekiny-farmaceutyczne-wydalismy-miliony-euro,wid,11821614,wiadomosc.html

„Włochy: nowa grypa to blef”, http://wiadomosci.onet.pl/2104314,12,wlochy_nowa_grypa_to_blef,item.html

„„Immunitet prawny” dla producentów szczepionek?”, http://www.rmf.fm/fakty,164308,Immunitet,prawny,dla,producentow,szczepionek.html

Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska, wywiad dla kampanii ‘Natura Bez Granic’, http://www.youtube.com/watch?v=Ny7hixjWRds&NR=1 http://www.youtube.com/watch?v=PnrNmJoSEv4

Kazimierz Sikorski, „Pandemia świńskiej grypy to fałsz? „Chodziło o to, żeby zarobić””, http://wiadomosci.onet.pl/2109527,12,pandemia_swinskiej_grypy_to_falsz_chodzilo_o_to__zeby_zarobic,item.html

„Precedens? „Oddajcie pieniądze za bezsensowne szczepienia przeciw świńskiej grypie””, http://fakty.interia.pl/swiat/news/szczepienia-na-ah1n1-bzdura-oddajcie-kase,1448567

Iga Czerny, „”Polacy nie szczepili na A/H1N1 i wyszli na tym lepiej, niż my””, http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/panika-ah1n1polacy-nie-ulegli-jak-my-i-dobrze,1449782

„”Wszyscy panikowali, tylko Polska zachowała spokój””, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wszyscy-panikowali-tylko-Polska-zachowala-spokoj,wid,12059153,wiadomosc.html?ticaid=19c7a

Mariusz Zawadzki, „Wikileaks: Jak Pfizer dogadał się z Nigerią”, http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8806382,Wikileaks__Jak_Pfizer_dogadal_sie_z_Nigeria.html

Janusz Palikot, „Nabici w szczepionkę”, http://palikot.blog.onet.pl/2,ID393906803,index.html

„Koncerny Farmaceutyczne: liczba skandali rośnie”, http://www.globalnaswiadomosc.com/lekiwiecejskandali.htm

Jane Burgermeister, „Bioterrorism Evidence”, http://wakenews.net/Evidence_of_the_use_of_pandemic_flu_to_depopulate_USA.pdf

Nick Triggle, „Swine flu less lethal than feared”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/8406723.stm

„Flu pandemic has reached critical proportions in Ukraine”,

http://www.newswire.ca/en/releases/archive/November2009/08/c7130.html

„Widespread rumors of Ukraine bioterrorism 11/10/09 3:00pm”, http://ukraineplague.blogspot.com/2009/11/update-111009-300pm-est-widespread.html

”Swine Flu Wars: Baxter’s Ukraine Bio-Weapon”, http://www.consciousape.com/news/swine-flu-wars-baxters-ukraine-bio-weapon-exposed/

http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=700%3Amicrobiologist-alleges-baxter-qswine-fluq-vaccine-is-a-bioweapon&Itemid=64

Wywiad z Jane Burgermeister http://www.youtube.com/watch?v=78o1tbaph1U

„Niebezpieczne szczepionki, dr Piotr Bein, część 5. Jane Burgermeister”, http://www.youtube.com/watch?v=2VLS8fA_tpk&feature=related

„Piotr Bein 6. Niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa.”, http://www.youtube.com/watch?v=LPs9DnMP0RU&feature=related

„Niebezpieczne szczepionki – Piotr Bein cz. 7”, http://www.youtube.com/watch?v=DibVQMbNABk&feature=related

Kurt Nimmo, „German Chancellor, Ministers Get Special Vaccine Without Soft Kill Ingredients”, http://www.prisonplanet.com/german-chancellor-ministers-get-special-vaccine-without-soft-kill-ingredients.html

„Chancellor and Ministers are to receive special vaccine”, http://babelfish.yahoo.com/translate_url?doit=done&tt=url&intl=1&fr=bf-home&trurl=http%3A%2F%2Fwww.spiegel.de%2Fwissenschaft%2Fmedizin%2F0%2C1518%2C655764%2C00.html&lp=de_en&btnTrUrl=Translate

„Young patients susceptibly to pig flu particularly”, http://66.196.80.202/babelfish/translate_url_content?.intl=us&lp=de_en&trurl=http%3a%2f%2fwww.spiegel.de%2fwissenschaft%2fmedizin%2f0,1518,654684,00.html

„Dr. Russell Blaylock: Vaccine May Be More Dangerous Than Swine Flu”, http://www.physorg.com/news172252051.html

 

Socio-Economics History Blog”, http://socioecohistory.wordpress.com/2009/07/15/dr-russell-blaylock-vaccine-may-be-more-dangerous-than-swine-flu/

“1976 Swine Flu Vaccination Propaganda and The Side Effects”, http://socioecohistory.wordpress.com/2009/06/25/1976-swine-flu-vaccination-propaganda-and-the-side-effects/

„The Swine Flu Conspiracy (PL)”, http://www.youtube.com/watch?v=S6aE-5DMeR0

Ron Paul, „Ron Paul about the Swine Flu People die from the Vaccines not from The Flu”, http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QJiTStZtrlE

Dr Leonard Horowitz, „Mexican Flu Outbreak 2009: SPECIAL REPORT”, http://www.youtube.com/watch?v=NHIHVtmZBGY&hl=pl

MSNBC, „Bayer Exposed (HIV Contaminated Vaccine)!”, http://socioecohistory.wordpress.com/2009/03/09/bayer-exposed-hiv-contaminated-vaccine/

Steve Watson, „Deaths From Swine Flu Vaccine Reported In Europe”, http://www.prisonplanet.com/deaths-from-swine-flu-vaccine-reported-in-europe.html

http://wiadomosci.onet.pl/2072390,11,nie_bede_rekomendowac_niebezpiecznego_leku,item.html

„6 osób zmarło po podaniu szczepionki na nową grypę”, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,5-osob-zmarlo-po-podaniu-szczepionki-na-nowa-grype-w-UE,wid,11661855,wiadomosc.html?ticaid=190d1

http://wiadomosci.onet.pl/2073029,11,szczepionka_na_grype_zabija_w_jednym_z_krajow_4_osoby_zmarly,item.html

 

Kurt Nimmo, „Obama’s H1N1 Emergency Declaration: Is Martial Law Unfolding?”,  http://www.prisonplanet.com/obama%e2%80%99s-h1n1-emergency-declaration-is-martial-law-unfolding.html

Michel Chossudovsky, „The „Use of the Armed Forces” in America under a National Emergency”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=6169

 

Patricia Zengerle, „Obama declares swine flu a national emergency”, http://www.reuters.com/article/2009/10/24/us-flu-usa-obama-idUSTRE59N19E20091024

 

Mike Adams, „President Obama declares national emergency over swine flu pandemic, but why?”, http://www.prisonplanet.com/president-obama-declares-national-emergency-over-swine-flu-pandemic-but-why.html

Zbigniew Jankowski, „Świńska grypa – śmiertelny wirus totalitaryzmu”, http://liberalis.pl/2009/10/03/zbigniew-jankowski-swinska-grypa-%e2%80%93-smiertelny-wirus-totalitaryzmu/

 

http://www.infowars.com/whats-behind-the-false-flag-flu-emergency/

Paul Joseph Watson, “Ron Paul Questions Why Obama Daughters Haven’t Taken Swine Flu Vaccine”, http://www.infowars.com/ron-paul-questions-why-obama-daughters-havent-taken-swine-flu-vaccine/

 

Maria Cheng, „Officials say drug caused Nigeria polio”, http://news.yahoo.com/s/ap/20071005/ap_on_he_me/nigeria_polio_paradox

 

Naturopathic Foundation, „Vaccinations from a Naturopathic Perspective”, http://www.docstoc.com/docs/14573431/Vaccinations-from-a-Naturopathic-Perspective

 

Kurt Nimmo, „German Chancellor, Ministers Get Special Vaccine Without Soft Kill Ingredients”, http://www.prisonplanet.com/german-chancellor-ministers-get-special-vaccine-without-soft-kill-ingredients.html

David Brown, „Flu Vaccine Panel Creates Priority List”, http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/07/29/AR2009072903607.html?wpisrc=newsletter&wpisrc=newsletter&wpisrc=newsletter&sid=ST2009072903827

Paul Joseh Watson, „German Soldiers Get Additive Free Swine Flu Shot”, http://www.prisonplanet.com/german-soldiers-get-additive-free-swine-flu-shot.html

„The Swine Flu Vaccine Contains 25,000 Times The Amount Of Mercury That Is Considered Safe”, http://thebirdflupandemic.com/archives/the-swine-flu-vaccine-contains-25000-times-the-amount-of-mercury-that-is-considered-safe

„Isn’t The H1N1 Vaccine Supposed To Be Safe? Then Why Are So Many Who Take It Becoming Seriously Ill?”, http://thebirdflupandemic.com/archives/isnt-the-h1n1-vaccine-supposed-to-be-safe-then-why-are-so-many-who-take-it-becoming-seriously-ill

http://www.theflucase.com/images/chip_schweinegrippe_the_sun1989-large.jpg

„H1N1 Vaccine Dangers”, http://thebirdflupandemic.com/archives/h1n1-vaccine-dangers

 

Fox News, „Mr. Siebel – Doctor says H1N1 vaccine is Dangerous”, http://thebirdflupandemic.com/archives/h1n1-vaccine-dangers

MSNBC, „Wirus HIV w leku firmy Bayer?”, http://www.youtube.com/watch?v=0cJpMMdKo1M&feature=related

In Case You Were Wondering Why We Don’t Want To Take Your Swine Flu Vaccines, http://thebirdflupandemic.com/archives/in-case-you-were-wondering-why-we-dont-want-to-take-your-swine-flu-vaccines

Sherri Tenpenny, „The Truth About the Flu Shot”, http://drtenpenny.com/the_truth_about_the_flu_Shot.aspx

„Does virus vaccine increase the risk of cancer?”, http://www.bild.de/BILD/news/bild-english/world-news/2009/08/07/swine-flu-health-expert-warning/does-virus-vaccine-increase-risk-of-cancer.html

Dr Mae-Wan Ho, Prof. Joe Cummins, „Fast-tracked Swine Flu Vaccine under Fire”, http://www.i-sis.org.uk/fastTrackSwineFluVaccineUnderFire.php

Peter Duveen, „Virologist to make his case for lab origin of swine flu”, http://www.opednews.com/articles/Virologist-to-make-his-cas-by-Peter-Duveen-090630-103.html

Nikolai Petrovsky, Susanne Heinzel, Yoshikazu Honda, A. Bruce Lyons „New-Age Vaccine Adjuvants: Friend or Foe?”, http://biopharminternational.findpharma.com/biopharm/article/articleDetail.jsp?id=444996&sk=&date=&pageID=5

Dokument ministerstw zdrowia i MSW Francji w sprawie szczepień, http://www.sante.gouv.fr/IMG/pdf/Circulaire_vaccination_090824.pdf

„Is The H1N1 Vaccine Safe? Shocking Stories From Pregnant Women Who Have Had Miscarriages After Taking The Swine Flu Vaccine”, http://organichealthadviser.com/archives/shocking-h1n1-swine-flu-vaccine-miscarriage-stores-from-pregnant-women-tell-your-doctors-that-vaccines-and-pregnancy-do-not-mix

Michel Chossudovsky, „The A H1N1 Pandemic: Pig to Human Transmission of the Swine Flu?”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13622

„The Mutated Influenza Pig Virus Story” http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13590

David Kirby, „Swine Flu 1999: We Were Warned”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13491

F. William Engdahl, „Flying Pigs and the WHO. Flying Pigs, Tamiflu and Factory Farms Part II”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13480

F. William Engdahl, „Flying Pigs, Tamiflu and Factory Farms”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13408

Anthony Wile, „Rummy, Aspartame & Swine Flu”, http://www.prisonplanet.com/articles/november2005/161105rummyflu.htm

Michael Werbowski, „Swine Flu: State of Emergency, Mexican-Style”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13406

Michael Werbowski, „H1N1- Swine Flu: A Post Mortem”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=17537

Michel Chossudovsky, „Swine Flu Scare: Stock Market Bonanza for „Politically Connected” BioTech Companies”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13392

Paul Joseph Watson, „Medical Director: Swine Flu Was “Cultured In A Laboratory””, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13353

Stephanie Nebehay, „WHO ready with antivirals to combat swine flu”, http://www.reuters.com/article/2009/04/24/us-flu-who-measures-sb-idUSTRE53N5ZZ20090424?feedType=RSS&feedName=healthNews&rpc=22&sp=true

Bohdana Jarošová, „Rakouská ptačí chřipka šla do Česka i Německa”, http://zpravy.idnes.cz/rakouska-ptaci-chripka-sla-do-ceska-i-nemecka-fmn-/domaci.asp?c=A090303_214331_domaci_abr

Bohdana Jarošová, „Je to obchodní tajemství, odmítá firma komentovat únik smrtelné vakcíny”, http://zpravy.idnes.cz/unik-viru-je-obchodni-tajemstvi-odmita-firma-komentovat-unik-smrtelne-vakciny-19i-/domaci.asp?c=A090217_224441_domaci_anv

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/kontaminovana-vakcina-se-testovala-nejen-v-cr/363674

“Baxter admits flu product contained live bird flu virus”, http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/20090227/Bird_Flu_090227/20090227?hub=Health

Michelle Fay Cortez, Jason Gale, „Baxter Sent Bird Flu Virus to European Labs by Error”, http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=aTo3LbhcA75I

TVN „Teraz My”, 9 Listopada 2009 roku, http://www.youtube.com/watch?v=KIrj8-2oqPQ

„Celvapan”, http://leki-informacje.pl/lek/epar/186,celvapan.html

Mike Adams, „Vaccines as Biological Weapons? Live Avian Flu Virus Placed in Baxter Vaccine Materials Sent to 18 Countries”, http://www.naturalnews.com/025760.html

Paul Joseph Watson, ‘Accidental’ Contamination Of Vaccine With Live Avian Flu Virus Virtually Impossible”, http://www.prisonplanet.com/accidental-contamination-of-vaccine-with-live-avian-flu-virus-virtually-impossible.html

Paul Joseph Watson, „Foot and Mouth Virus Released From Government Lab”, http://www.prisonplanet.com/articles/august2007/050807_foot_and_mouth.htm

„Stolen foot-and-mouth virus ‚released deliberately’”, http://www.breakingnews.ie/archives/2001/0408/world/sncwojql/

 

Simon Walters, “Foot and mouth came from American research centre three miles from farm outbreak”, http://www.dailymail.co.uk/news/article-473227/Foot-mouth-came-American-research-centre-miles-farm-outbreak.html

„Foot-and-mouth strain identified”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/6931639.stm

Patricia Doyle, „Foot And Mouth Released In Agraterrorism Attack On UK?”, http://www.rense.com/general9/fttd.htm

„Panamax 2009: A U.S. Military Exercise to Train Soldiers to Impose Pandemic Martial Law”, http://www.prisonplanet.com/panamax-2009-a-u-s-military-exercise-to-train-soldiers-to-impose-pandemic-martial-law.html

Paweł Jóźwik, „Ameryka i Francja w sprawie szczepień. Nowe pojęcie demokracji.”, http://futureblog.pl/index.php/2009/09/ameryka-i-francja-w-sprawie-szczepien-nowe-pojecie-demokracji/

Paweł Jóźwik, „WHO i masowe przymusowe szczepienia?”, http://futureblog.pl/index.php/2009/08/who-i-masowe-przymusowe-szczepienia/

Doctor Admits Vaccine is more Deadly Than Swine Flu Itself & Will Not Give It To His Kids”, http://www.prisonplanet.com/doctor-admits-vaccine-is-more-deadly-than-swine-flu-itself-will-not-give-it-to-his-kids.html

„An american pharma Baxter vaccine against flu found contaminated by H5N1 virus in several European countries”, http://www.911blogger.com/node/19517

Mike Adams, „Vaccines as Biological Weapons? Live Avian Flu Virus Placed in Baxter Vaccine Materials Sent to 18 Countries”, http://www.naturalnews.com/025760.html

Vallery Brown, „Oklahoma kids to get shot at swine flu vaccine”,  http://newsok.com/state-kids-to-get-shot-at-swine-flu-vaccine/article/3387609

http://www.rollingstone.com/politics/story/7395411/deadly_immunity/

Stephen Lendman, „Vaccination Myths and Truths” http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=14618

„USA: kara 1000 $ dziennie za odmowę szczepienia !”, http://www.globalnaswiadomosc.com/usakarazaodmoweszcze.htm

Paul Joseph Watson, „French Government Plans Mass Swine Flu Vaccination Program”, http://www.prisonplanet.com/french-government-plans-to-forcibly-mass-vaccinate-population.html

“Swine flu a bigger threat to Britain than terrorism, says Alan Johnson”, http://www.prisonplanet.com/swine-flu-a-bigger-threat-to-britain-than-terrorism-says-alan-johnson.html

Nick Britten, “Swine flu: British government draws up contingency plans”, http://www.telegraph.co.uk/health/swine-flu/5865621/Swine-flu-British-government-draws-up-contingency-plans.html

F. William Engdahl, „Now legal immunity for swine flu vaccine makers.”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=14487

F. William Engdahl, „Sarkozy’s Secret Plan for Mandatory Swine Flu Vaccination”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13835

 

Richard Gale, Dr Gary Null, „Vaccines’ Dark Inferno. What is not on insert labels?”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=15452

Steve Watson, “British Medical Journal: Half Of Health Workers Reject H1N1 Vaccine”, http://www.prisonplanet.com/british-medical-journal-half-of-health-workers-reject-h1n1-vaccine.html

„The Truth about the Flu Shot”, http://www.pandemicfluonline.com/wp-content/uploads/2009/07/truth-about-flu-shot.pdf

Viera Scheibner Ph.D., „Adverse Effects Of Adjuvants In Vaccines”, http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2001/05/12/vaccines3.aspx

„Vaccines and Neurological Damage”, http://www.mercola.com/article/vaccines/neurological_damage.htm

Sheryl Walters, „Six Good Reasons to Avoid the Flu Shot”, http://www.naturalnews.com/024624.html

JoNel Aleccia, „Va. teen suffers rare illness after swine flu shot”, http://www.msnbc.msn.com/id/33845867/ns/health-cold_and_flu/#storyContinued

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. Marzec 3, 2011 o 4:42 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: