A/H1N1: Masowe Szczepienie.

A/H1N1: Masowe Szczepienie.

Cóż nie może bardziej uwiarygodnić bezpieczeństwa szczepionki, jak przywódca państwa który ją przyjmuje? Czy widok prezydenta lub premiera biorącego szczepionkę nie uspokoiłby ludności? W czasie orgii szczepionek na A/H1N1, niemiecki Spiegel Online informował 17 października 2009 roku:

„Kanclerz i ministrowie wedle źródeł Spiegla zabezpieczyli się specjalną szczepionką na świńską grypę. Również oficjele ministerstw i ludzie im podporządkowani. Ich szczepionka nie zawiera kontrowersyjnych dodatków – w przeciwieństwie do szczepionek dla pozostałej ludności.”…

http://66.196.80.202/babelfish/translate_url_content?.intl=us&lp=de_en&trurl=http%3A%2F%2Fwww.spiegel.de%2Fwissenschaft%2Fmedizin%2F0%2C1518%2C655764%2C00.html

Dlaczego władze przyjmują specjalne szczepionki, inne od tych, które dostanie szara masa? Czego się boją? Co ukrywają przed nami? Szanowna pani Bilderberg Merkel coś wie, czego się boi, ale na co chce narazić dziesiątki milionów Niemców.

Jak pisał dalej Spiegel:

Kilka dni temu niemieckie federalne siły zbrojne ogłosiły, że rozkazały [przyjęcie] szczepionek bez dodatków swoim żołnierzom.”

http://66.196.80.202/babelfish/translate_url_content?.intl=us&lp=de_en&trurl=http%3A%2F%2Fwww.spiegel.de%2Fwissenschaft%2Fmedizin%2F0%2C1518%2C655764%2C00.html

Tymi dodatkami oficjalnie mają być adiuwanty. Piszę o nich dwa rozdziały dalej, jednakże oficjalne wersje to oficjalne wersje. Swoją drogą – to o najpopularniejszym adiuwancie, związku rtęci, thiomersalu – mówiła w sejmie posłanka PO Teresa Piotrowska:

„Francuscy epidemiolodzy apelują, ze szczepionki mogą zabić nawet 60 tys. Francuzów, bo zawierają rtęć. Również polscy naukowcy stwierdzają, że szczepionka ma niebezpieczne substancje.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,5-osob-zmarlo-po-podaniu-szczepionki-na-nowa-grype-w-UE,wid,11661855,wiadomosc.html?ticaid=1bc88

Jak myślisz, Czytelniku? Ile toksycznych dawek rtęci zawierała szczepionka? Jedną? Dwa razy większą od toksycznej? Dziesięć? Sto? Tysiąc? Dalej mało. Szczepionka na A/H1N1 to 25,000 (tak, 25 tysięcy) dawek rtęci uznanych za toksyczne. Ba! Mówił o tym oficjalnie, na antenie Fox News dr Siebel:

„Zawiera to 25 tysięcy razy więcej rtęci, niż dawka uznana za toksyczną w jedzeniu lub wodzie.”

Dr Siebel, Fox News, http://www.youtube.com/watch?v=PHYZwiD_x9o&feature=player_embedded

Związek rtęci Thiomersal jest odpowiedzialny między innymi za autyzm. Jego działanie opisuję w innym rozdziale. Kolejne – również opisane później – to Polisorbat 80 odpowiedzialny za bezpłodność  i reakcje alergiczne, Resin również odpowiedzialny za reakcje alergiczne, rakotwórczy Formaldehyd, oraz białko kurzego jaja, na które uczulonych jest wiele osób.

Wracając ma chwilę do polityków, kolejnym ekspertem ze zdrowym rozsądkiem okazuje się być Niemiec, dr Wolfgang Wodarg – przewodniczący  komisji zdrowia zarówno w niemieckim Bundestagu, jak i w Radzie Europy. Wodarg przestrzegał na łamach niemieckiego Bild przed szczepionkami, mówiąc, iż zawierają składniki kancerogenne. Jego zdaniem szopka z H1N1 to „orkiestracja”, mówiąc, że

„jest to wielki biznes dla przemysłu farmaceutycznego.”

http://www.bild.de/BILD/news/bild-english/world-news/2009/08/07/swine-flu-health-expert-warning/does-virus-vaccine-increase-risk-of-cancer.html

Szczepionki przeciwko A/H1N1 nie zostały wprowadzone na rynek. Ludność nie kupowała szczepionek od koncernów, a te nie brały za nie odpowiedzialności. Zamiast tego, rządy państw podpisały z koncernami farmaceutycznymi tajne kontrakty na zakup szczepionek. Po pierwsze, ludność w takiej sytuacji kupuje szczepionkę od państwa, które bierze na siebie odpowiedzialność za efekty uboczne. Po drugie, koncerny mają zapewnioną maksymalizację sprzedaży, bez obaw o niezależność i brak popytu ze strony zwykłych ludzi.

Oto zdjęcie jednego z francuskich kontraktów z firmą Baxter (z http://www.lepoint2.com/sons/pdf/vaccin-H1N1%20medias.pdf):

Francja zagwarantowała koncernom farmaceutycznym tzw. ‘immunitet prawny’ na wypadek ‘efektów ubocznych’ szczepionek. O sprawię informowały między innymi tygodnik Le Point i RMF.FM na swojej stronie 2 listopada 2009 roku:

„Według tygodnika „Le Point” w kontrakcie podpisanym z brytyjskim koncernem GSK, u którego francuski rząd zamówił 50 milionów szczepionek istnieje klauzula o utajnieniu skutków ubocznych tych specyfików – nie będą ich znali ani pacjenci, ani lekarze. Ludzie będą więc szczepieni „w ciemno”. Zdaniem stacji telewizyjnej France 24 producent dodał do tych specyfików rtęć. Znany epidemiolog Marc Girard twierdzi, że szczepionki przeciwko świńskiej grypie zabiją we Francji 60 tysięcy osób. Z góry wiadomo, że ludzie będą chorować z powodu tych szczepionek, bo producenci dodali do nich więcej substancji wzmacniających niż zwykle – twierdzi adwokat Jean Pierre Joseph, który wniósł skargę do sądu przeciwko francuskim władzom w imieniu grupy mieszkańców Grenoble.”

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-immunitet-prawny-dla-producentow-szczepionek,nId,103972

Jeszcze gorzej wygląda umowa z Baxterem, który jest całkowicie wolny od jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej za efekty uboczne i szkody powstałe przez stosowanie szczepionek. Tajna umowa między Baxterem a rządem Francji została ujawnione przez firmę Baxter na żądanie Gerarda Bapta z komisji ds. finansów francuskiego Zgromadzenia Narodowego.

We Francji sprawa stała się na szczęście na tyle kontrowersyjna i głośna, iż obudzili się zwykli ludzie. 11 listopada 2009 roku francuski Journal International de Médecine informował, że aż 90% lekarzy nie przyjęło szczepionki na H1N1.

Jak uważa adwokat Jean Pierre Joseph reprezentujący grupę mieszkańców Grenoble przeciw władzom Francji,

„Z góry wiadomo, że ludzie będą chorować z powodu tych szczepionek, bo producenci dodali do nich więcej substancji wzmacniających niż zwykle”

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-immunitet-prawny-dla-producentow-szczepionek,nId,103972

Polska odmówiła podpisania takich kontraktów. Minister zdrowia Ewa Kopacz tłumaczyła to obawami o efekty uboczne i niewątpliwie miała rację. Minister Kopacz mówiła wtedy z trybuny sejmowej:

„Skoro to ma być taki cudowny i bezpieczny lek, bez żadnych skutków ubocznych, dlaczego firma nie chce go wprowadzić na rynek, nie chce wziąć za niego odpowiedzialności?”

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,5-osob-zmarlo-po-podaniu-szczepionki-na-nowa-grype-w-UE,wid,11661855,wiadomosc.html?ticaid=1bc88

Pojawiły się również słuchy o pracownikach europejskich ambasad (w tym duńskiej), którzy lobbowali na rzecz podpisania przez Polskę tego cyrografu.

Kluczowych odpowiedzi na temat korupcji systemu i niebezpieczeństwa szczepionek udziela prof. dr hab. Maria Dorota Majewska w ramach kampanii ‘Natura Bez Granic’:

„Jestem biochemikiem i neurobiologiem. Przez ponad 25 lat pracowałam w Stanach Zjednoczonych w różnych instytucjach naukowych, między innymi w instytucie na Uniwersytecie Harvarda, oraz w Narodowym Instytucie Zdrowia. Obecnie pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, kieruje projektem badawczym, w którym badamy potencjalne związki pomiędzy niektórymi szczepieniami, a szczególnie rtęcią dodawaną do szczepionek a autyzmem.

(…)

Firmy dają ogromne pieniądze idące nawet w miliony, a nawet miliardy dolarów czy euro, dają rozmaitym kongresmanom w Stanach Zjednoczonych czy posłom w krajach europejskich i w ten sposób kupują sobie ustawy, które właśnie dają im taki immunitet, to znaczy jeżeli ktoś zostanie uszkodzony przez jakąś szczepionkę, zapłaci za to społeczeństwo z publicznych pieniędzy, a nie dana firma, która daną szczepionkę wyprodukowała i wypuściła na rynek. Także to wynika z korupcji systemu, jaki istnieje w krajach zachodnich, ale również w Polsce oczywiście.

Ja myślę, że należy się niepokoić wszystkiego, co jest przymusowe. Jeżeli przymusowe szczepienia, czy obowiązkowe szczepienia dla dzieci powodują już tysiące, dziesiątki tysięcy, może setki tysięcy powikłań i zgonów, to tym bardziej można oczekiwać, że gdyby wprowadzono przymusową szczepionkę i zaszczepić większość ludzkości, czy parę miliardów, może sześć, może cztery, że może to spowodować ogromną ilość powikłań i zgonów.

Przymusowej szczepionki, szczególnie przeciw tej nowej grypie, o której na prawdę bardzo mało wiemy, (…) należy się bać również z tego względu, że nie wiemy dokładnie, co w tej szczepionce jest. Wiemy, że może się znajdować w niej kilka bardzo toksycznych substancji, Jedną z nich jest właśnie thimerosal, związek rtęci. Drugim składnikiem, którego należy się wystrzegać, a który, zdaje się, że ma być dodany do niektórych typów szczepionek przeciwko tej grypie, jest skwalen. Skwalen to jest substancja tłuszczowa, która jest pośrednim związkiem w syntezie cholesterolu. Jest on niezbędny dla tworzenia cząsteczek cholesterolu, który z kolei jest absolutnie niezbędnym składnikiem życia. Każda komórka w swoich błonach komórkowych posiada duże złoża cholesterolu i który jest konieczny dla błon komórkowych dla zabezpieczenia ich prawidłowej funkcji. Ponadto cholesterol jest używany do produkcji wszystkich hormonów sterydowych, a więc hormonów używanych w stresie, hormonów płciowych i mineralokortykoidów. Jeżeli istnieją obawy, że pojawienie się przeciwciał przeciwko skwalenowi, jeżeli jest on dodany do tych szczepionek, może spowodować poważne uszkodzenie właściwie wszystkich komórek w organizmie i przyspieszyć po prostu zgony bardzo wielu ludzi. Tego typu reakcje zaobserwowano u żołnierzy amerykańskich, którym podano szczepionki przed wojną w Zatoce Perskiej [Za syndrom moim zdaniem odpowiadają za równo skwalen, jak i słynny zubożony uran – W.M.]. Podano żołnierzom bardzo wiele różnych szczepionek na raz i wiemy, że zawierały one skwalen. Wydaje się, że skwalen był jednym z tych głównych czynników, który mógł spowodować właśnie chorobę, bardzo poważną chorobę immunologiczną u tych żołnierzy, która co gorsze, co więcej przekazuje się nawet ich dzieciom. Okazuje się, że dzieci tych żołnierzy są również upośledzone w podobny sposób jak ci żołnierze, którzy są bardzo często dziś, nawet jeżeli nie zostali zranieni podczas tej wojny, są dzisiaj pokaleczeni, bardzo często na wózkach, po prostu umierający.

Wydaje mi się, że masowe szczepienie wszystkich na chorobę, która jest sama w sobie, jak wiemy, ma stosunkowo łagodny przebieg – ta grypa wydaje się łagodniejsza w przebiegu aniżeli zwykła grypa sezonowa – wydaje się, że tego typu szczepienie nie ma żadnego uzasadnienia. W Polsce zaledwie 166 osób podobno zaraziło się tym wirusem, kilkanaście z nich może zachorowało, wszystkie wyzdrowiały bez żadnych komplikacji, a więc jeżeli będziemy mieli okazje zarazić się w jakiś sposób tym wirusem tej nowej grypy, to na ogół powinna być to choroba łagodna. Wiemy to z doświadczeń innych krajów, wiec te szczepienia masowe wydają się być nieuzasadnione.

(…)

Ci, którzy się szczepią, to są najczęściej ludzie, którzy posiadają małą wiedzę, małe doświadczenie życiowe. Ludzie naiwni, biedni, ci najczęściej poddają się szczepieniom. Natomiast ludzie świadomi, a więc lekarze, naukowcy, ludzie dobrze wykształceni, dotarli już do wiedzy odnośnie tych szczepionek i ci najczęściej odmawiają szczepienia. Znamienne jest to, że w USA w wielu klinikach, w wielu stanach, lekarze, pielęgniarki masowo odmawiają tego typu szczepieniom w stosunku do siebie, jak również odmawiają szczepienia pacjentów. To samo widzimy we Francji, to samo w Niemczech, w Skandynawii, gdzie jest 80-procentowy opór wobec tego typu szczepień, a więc to zależy od stopnia świadomości danego społeczeństwa, nie mniej wydaje się, że opór przeciwko przymusowym szczepionkom rośnie na całym świecie i wydaje mi się, że jest to słuszny opór, bo wszystko co jest przymusowe, jest po pierwsze sprzeczne z demokracją, a po drugie jest bardzo, bardzo podejrzane. Za mało wiemy o tego typu szczepionkach. Ja osobiście na pewno się nie zaszczepię (śmiech).

(…)

Wiele czasopism naukowych, szczególnie medycznych czasopism naukowych – tych, które były do tej pory najbardziej prestiżowe, ale przestają już być prestiżowe – te czasopisma są własnością tych samych korporacji farmaceutycznych, które produkują szczepionki i tych samych konsorcjów posiadających media. Tych prawdziwych informacji nie uzyskamy z oficjalnych mediów. Zapomnijmy o tym. I najczęściej nie uzyskamy z tych prestiżowych czasopism, które żyją z reklam firm farmaceutycznych i są przez te firmy utrzymywane i fundowane. W tych czasopismach publikowane są najczęściej – albo wyłącznie – publikacje reklamowe, tzw. ‘infomercials’, które pod pozorami informacji naukowej są po prostu reklamami dotyczącymi jakichś preparatów leczniczych czy szczepionek, czy leków, czy innych metod leczenia, także nie liczmy na te najbardziej prestiżowe czasopisma, natomiast prawda naukowa, i o szczepieniach, i o różnych lekach, pojawia się w innych publikacjach naukowych, które ciągle są publikowane i bardzo dobrym źródłem informacji jest baza danych PubMed, czyli Medycyna Publiczna. To jest baza danych, która została stworzona przez Narodowy Instytut Zdrowia, przez Amerykańską Narodową Bibliotekę Medyczną. Jest to ogromna baza danych, która liczy sobie miliony, miliony publikacji i tam po wpisaniu w okienku jakichś hasłowych słów można dotrzeć do informacji odnośnie publikacji.”

http://www.youtube.com/watch?v=Ny7hixjWRds&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=PnrNmJoSEv4

Szczepionki są niebezpieczne. W lipcu 2009 roku doktor Mae-Wan Ho i profesor Joe Cummins oświadczyli, że szczepionki na A/H1N1 są znacznie bardziej niebezpieczne od samego wirusa. Napisali w tej sprawię list do brytyjskiego ministra zdrowia, a ich raport znalazł się na http://www.i-sis.org.uk/fastTrackSwineFluVaccineUnderFire.php.

12 listopada The Flu Case informowała, że w jednej ze szwedzkich szkół 233 uczniów otrzymało szczepionkę na H1N1. 130 zachorowało już na drugi dzień…

Szwedzka gazeta Svenska Dagbladet 27 października 2009 roku poinformowała, że już 5 Szwedów zmarło (!) po zażyciu szczepionki na H1N1 o nazwie Pandemrix firmy GSK (Glaxo Smithe Kline). 13 listopada liczba zabitych wynosiła już osiem. Jedną ze szwedzkich ofiar jest 4-letni Kevin z Sztokholmu, który krótko po otrzymaniu szczepionki dostał konwulsji, zbladł i zmarł. Na Węgrzech, jak donosił The Budapest Times, pewien 64 letni mężczyzna zmarł 2 dni po otrzymaniu szczepionki Omnivest zawierającej fosforat glinu i jajka.

Wiceminister zdrowia Adam Fronczak przestrzegał wtedy w sejmie przed niebezpieczeństwem szczepionek:

„Do tej pory w kraju, który kupił dużo szczepionek na grypę A/H1N1, po podaniu ich chorym zmarło sześć osób. 2 od razu po przyjęciu, 4 – jak się podejrzewa – w kilka godzin po zaszczepieniu. Niepożądane objawy zaobserwowano także u 190 pielęgniarek, które wcześniej zaszczepiono przeciwko nowej grypie.”

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,5-osob-zmarlo-po-podaniu-szczepionki-na-nowa-grype-w-UE,wid,11661855,wiadomosc.html?ticaid=1bc88

Zupełnie jak w ’76, mieliśmy już zespół Guillaina-Barrégo po szczepionce. Do tego przypadki poronień po zażyciu szczepionki (co czyni ją farmakologicznym środkiem aborcyjnym), które mnożą się jak grzyby po deszczu, a niestety nie są badane szczegółowo, ponieważ dziecko nienarodzone przestało być człowiekiem. Jako ciekawostkę, na http://organichealthadviser.com/archives/shocking-h1n1-swine-flu-vaccine-miscarriage-stores-from-pregnant-women-tell-your-doctors-that-vaccines-and-pregnancy-do-not-mix można poczytać zeznania kobiet już po poronieniu.

Wedle Uniwersytetu Hong Kongu, ponad połowa tamtejszych lekarzy zamierza odrzucić szczepionkę na A/H1N1 ze względów zdrowotnych. We Włoszech zaś, jak informowała La Repubblica, w październiku ponad 95% lekarzy i pielęgniarek nie było zaszczepionych, połowa lekarzy odmówiła przepisywania pacjentom szczepionek na H1N1, a 40% lekarzy odmówiło stosowania szczepionki. W kolejnym śródziemnomorskim państwie, Grecji, wedle gazety TA NEA na początku listopada 90% personelu medycznego Czerwonego Krzyża w Atenach mówiło NIE szczepionce na H1N1. W Szwajcarii szczepionka na H1N1 ‘Pandemrix’ jest zakazana dla kobiet w ciąży i osób poniżej 18 roku życia.

W Stanach tak, jak w 1976 roku, miało miejsce szczepienie ludności. Było blisko, by było przymusowe. I podobnie jak w 1976 roku, szczepionka nie była do końca zbadana. Barbara Lowe Fisher, prezes National Vaccine Information Center zwraca uwagę na to, że zgłasza się tylko od 1 do 10% przypadków powikłań po szczepionkach.

Jak mówił Michael Osterholm z Center for Infectious Disease Research and Policy na University of Minnesota, „nie [!] próbujemy znaleźć niepotwierdzonych problemów ze szczepionką.” Szczepionka miała być gotowa na październik 2009 roku, ponieważ władze przewidywały znaczny wzrost liczby chorych w zimie. WHO spotkała się 7 lipca w tej sprawie z przedstawicielami Baxtera, Novartis i Sanofi lecz odmawia wypuszczenia notatek i zapisów z tamtej rozmowy.

AP 23 lipca 2009 roku podała, że „Amerykańscy eksperci będą mieli 160 milionów dawek szczepionki na świńską grypę w październiku”, a dwa dni wcześniej Margaret Chan z WHO mówiła o 4,9 miliardach szczepionek rocznie. Oczywiście lobby farmaceutyczne zbije tu ogromne kokosy, mówi się już o 400 miliardach dolarów dla koncernów farmaceutycznych.

A może chodzi o coś jeszcze? Cóż,  Michael OʼLeary, dyrektor linii lotniczych
Ryanair stwierdził, że grypa to działanie rządu USA odwracające uwagę od kryzysu. Wy tu się martwcie grypskiem, a my, bankierzy swoje zrobimy. A może jest jeszcze głębsze dno?

Wielu ‘ekspertów’ straszyło milionami zabitych. Był to stek bzdur. Gdy pod koniec kwietnia 2009 roku dyrektor WHO Margaret Chan mówiła o 176 zabitych w Meksyku, dane meksykańskiego ministerstwa zdrowia mówiły o 159 zabitych, z czego 7 zginęło przez H1N1 i 152 przez zwykła grypę…

Obrzydliwe, prawda? WHO i władze USA zaczęły siać panikę z powodu słabej grypy, przez którą zginęło jedynie 7 osób. Chryste Panie! Więcej pochłaniają pojedyncze wypadki samochodowe! Ta sprawa aż woła ‘spisek’, ‘spisek’!

Do sprawy Tamiflu warto dodać, że wedle badań naukowców na 11 i 12 letnich dzieciach, powoduje on całą masę efektów ubocznych. Jak pisała na swojej stronie 31 lipca 2009 roku CNN, „Wedle brytyjskich naukowców, ponad połowa dzieci biorących lek na grypę Tamiflu ucierpiała na efekty uboczne, takie jak nudności, bezsenność czy koszmary nocne”.

Copyright by Tergiwersacja 2011

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

 

 

„Austria: skandal związany z firmami farmaceutycznymi”, http://waluty.onet.pl/austria-skandal-zwiazany-z-firmami-farmaceutycznym,18573,3171108,1,news-detal

”Pandemia A/H1N1 pod naciskiem koncernów?”, http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/news/pandemia-ah1n1-pod-naciskiem-koncernow,1430055,6065?fs=m

„A/H1N1 „światową zmową koncernów farmaceutycznych”?”, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,AH1N1-swiatowa-zmowa-koncernow-farmaceutycznych,wid,11837042,wiadomosc.html?ticaid=196c0

Sylwia Wysocka, „”Przez rekiny farmaceutyczne wydaliśmy miliony euro””, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Przez-rekiny-farmaceutyczne-wydalismy-miliony-euro,wid,11821614,wiadomosc.html

„Włochy: nowa grypa to blef”, http://wiadomosci.onet.pl/2104314,12,wlochy_nowa_grypa_to_blef,item.html

„„Immunitet prawny” dla producentów szczepionek?”, http://www.rmf.fm/fakty,164308,Immunitet,prawny,dla,producentow,szczepionek.html

Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska, wywiad dla kampanii ‘Natura Bez Granic’, http://www.youtube.com/watch?v=Ny7hixjWRds&NR=1 http://www.youtube.com/watch?v=PnrNmJoSEv4

Kazimierz Sikorski, „Pandemia świńskiej grypy to fałsz? „Chodziło o to, żeby zarobić””, http://wiadomosci.onet.pl/2109527,12,pandemia_swinskiej_grypy_to_falsz_chodzilo_o_to__zeby_zarobic,item.html

„Precedens? „Oddajcie pieniądze za bezsensowne szczepienia przeciw świńskiej grypie””, http://fakty.interia.pl/swiat/news/szczepienia-na-ah1n1-bzdura-oddajcie-kase,1448567

Iga Czerny, „”Polacy nie szczepili na A/H1N1 i wyszli na tym lepiej, niż my””, http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/panika-ah1n1polacy-nie-ulegli-jak-my-i-dobrze,1449782

„”Wszyscy panikowali, tylko Polska zachowała spokój””, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wszyscy-panikowali-tylko-Polska-zachowala-spokoj,wid,12059153,wiadomosc.html?ticaid=19c7a

Mariusz Zawadzki, „Wikileaks: Jak Pfizer dogadał się z Nigerią”, http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8806382,Wikileaks__Jak_Pfizer_dogadal_sie_z_Nigeria.html

Janusz Palikot, „Nabici w szczepionkę”, http://palikot.blog.onet.pl/2,ID393906803,index.html

„Koncerny Farmaceutyczne: liczba skandali rośnie”, http://www.globalnaswiadomosc.com/lekiwiecejskandali.htm

Jane Burgermeister, „Bioterrorism Evidence”, http://wakenews.net/Evidence_of_the_use_of_pandemic_flu_to_depopulate_USA.pdf

Nick Triggle, „Swine flu less lethal than feared”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/8406723.stm

„Flu pandemic has reached critical proportions in Ukraine”,

http://www.newswire.ca/en/releases/archive/November2009/08/c7130.html

„Widespread rumors of Ukraine bioterrorism 11/10/09 3:00pm”, http://ukraineplague.blogspot.com/2009/11/update-111009-300pm-est-widespread.html

”Swine Flu Wars: Baxter’s Ukraine Bio-Weapon”, http://www.consciousape.com/news/swine-flu-wars-baxters-ukraine-bio-weapon-exposed/

http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=700%3Amicrobiologist-alleges-baxter-qswine-fluq-vaccine-is-a-bioweapon&Itemid=64

Wywiad z Jane Burgermeister http://www.youtube.com/watch?v=78o1tbaph1U

„Niebezpieczne szczepionki, dr Piotr Bein, część 5. Jane Burgermeister”, http://www.youtube.com/watch?v=2VLS8fA_tpk&feature=related

„Piotr Bein 6. Niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa.”, http://www.youtube.com/watch?v=LPs9DnMP0RU&feature=related

„Niebezpieczne szczepionki – Piotr Bein cz. 7”, http://www.youtube.com/watch?v=DibVQMbNABk&feature=related

Kurt Nimmo, „German Chancellor, Ministers Get Special Vaccine Without Soft Kill Ingredients”, http://www.prisonplanet.com/german-chancellor-ministers-get-special-vaccine-without-soft-kill-ingredients.html

„Chancellor and Ministers are to receive special vaccine”, http://babelfish.yahoo.com/translate_url?doit=done&tt=url&intl=1&fr=bf-home&trurl=http%3A%2F%2Fwww.spiegel.de%2Fwissenschaft%2Fmedizin%2F0%2C1518%2C655764%2C00.html&lp=de_en&btnTrUrl=Translate

„Young patients susceptibly to pig flu particularly”, http://66.196.80.202/babelfish/translate_url_content?.intl=us&lp=de_en&trurl=http%3a%2f%2fwww.spiegel.de%2fwissenschaft%2fmedizin%2f0,1518,654684,00.html

„Dr. Russell Blaylock: Vaccine May Be More Dangerous Than Swine Flu”, http://www.physorg.com/news172252051.html

 

Socio-Economics History Blog”, http://socioecohistory.wordpress.com/2009/07/15/dr-russell-blaylock-vaccine-may-be-more-dangerous-than-swine-flu/

“1976 Swine Flu Vaccination Propaganda and The Side Effects”, http://socioecohistory.wordpress.com/2009/06/25/1976-swine-flu-vaccination-propaganda-and-the-side-effects/

„The Swine Flu Conspiracy (PL)”, http://www.youtube.com/watch?v=S6aE-5DMeR0

Ron Paul, „Ron Paul about the Swine Flu People die from the Vaccines not from The Flu”, http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QJiTStZtrlE

Dr Leonard Horowitz, „Mexican Flu Outbreak 2009: SPECIAL REPORT”, http://www.youtube.com/watch?v=NHIHVtmZBGY&hl=pl

MSNBC, „Bayer Exposed (HIV Contaminated Vaccine)!”, http://socioecohistory.wordpress.com/2009/03/09/bayer-exposed-hiv-contaminated-vaccine/

Steve Watson, „Deaths From Swine Flu Vaccine Reported In Europe”, http://www.prisonplanet.com/deaths-from-swine-flu-vaccine-reported-in-europe.html

http://wiadomosci.onet.pl/2072390,11,nie_bede_rekomendowac_niebezpiecznego_leku,item.html

„6 osób zmarło po podaniu szczepionki na nową grypę”, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,5-osob-zmarlo-po-podaniu-szczepionki-na-nowa-grype-w-UE,wid,11661855,wiadomosc.html?ticaid=190d1

http://wiadomosci.onet.pl/2073029,11,szczepionka_na_grype_zabija_w_jednym_z_krajow_4_osoby_zmarly,item.html

 

Kurt Nimmo, „Obama’s H1N1 Emergency Declaration: Is Martial Law Unfolding?”,  http://www.prisonplanet.com/obama%e2%80%99s-h1n1-emergency-declaration-is-martial-law-unfolding.html

Michel Chossudovsky, „The „Use of the Armed Forces” in America under a National Emergency”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=6169

 

Patricia Zengerle, „Obama declares swine flu a national emergency”, http://www.reuters.com/article/2009/10/24/us-flu-usa-obama-idUSTRE59N19E20091024

 

Mike Adams, „President Obama declares national emergency over swine flu pandemic, but why?”, http://www.prisonplanet.com/president-obama-declares-national-emergency-over-swine-flu-pandemic-but-why.html

Zbigniew Jankowski, „Świńska grypa – śmiertelny wirus totalitaryzmu”, http://liberalis.pl/2009/10/03/zbigniew-jankowski-swinska-grypa-%e2%80%93-smiertelny-wirus-totalitaryzmu/

 

http://www.infowars.com/whats-behind-the-false-flag-flu-emergency/

Paul Joseph Watson, “Ron Paul Questions Why Obama Daughters Haven’t Taken Swine Flu Vaccine”, http://www.infowars.com/ron-paul-questions-why-obama-daughters-havent-taken-swine-flu-vaccine/

 

Maria Cheng, „Officials say drug caused Nigeria polio”, http://news.yahoo.com/s/ap/20071005/ap_on_he_me/nigeria_polio_paradox

 

Naturopathic Foundation, „Vaccinations from a Naturopathic Perspective”, http://www.docstoc.com/docs/14573431/Vaccinations-from-a-Naturopathic-Perspective

 

Kurt Nimmo, „German Chancellor, Ministers Get Special Vaccine Without Soft Kill Ingredients”, http://www.prisonplanet.com/german-chancellor-ministers-get-special-vaccine-without-soft-kill-ingredients.html

David Brown, „Flu Vaccine Panel Creates Priority List”, http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/07/29/AR2009072903607.html?wpisrc=newsletter&wpisrc=newsletter&wpisrc=newsletter&sid=ST2009072903827

Paul Joseh Watson, „German Soldiers Get Additive Free Swine Flu Shot”, http://www.prisonplanet.com/german-soldiers-get-additive-free-swine-flu-shot.html

„The Swine Flu Vaccine Contains 25,000 Times The Amount Of Mercury That Is Considered Safe”, http://thebirdflupandemic.com/archives/the-swine-flu-vaccine-contains-25000-times-the-amount-of-mercury-that-is-considered-safe

„Isn’t The H1N1 Vaccine Supposed To Be Safe? Then Why Are So Many Who Take It Becoming Seriously Ill?”, http://thebirdflupandemic.com/archives/isnt-the-h1n1-vaccine-supposed-to-be-safe-then-why-are-so-many-who-take-it-becoming-seriously-ill

http://www.theflucase.com/images/chip_schweinegrippe_the_sun1989-large.jpg

„H1N1 Vaccine Dangers”, http://thebirdflupandemic.com/archives/h1n1-vaccine-dangers

 

Fox News, „Mr. Siebel – Doctor says H1N1 vaccine is Dangerous”, http://thebirdflupandemic.com/archives/h1n1-vaccine-dangers

MSNBC, „Wirus HIV w leku firmy Bayer?”, http://www.youtube.com/watch?v=0cJpMMdKo1M&feature=related

In Case You Were Wondering Why We Don’t Want To Take Your Swine Flu Vaccines, http://thebirdflupandemic.com/archives/in-case-you-were-wondering-why-we-dont-want-to-take-your-swine-flu-vaccines

Sherri Tenpenny, „The Truth About the Flu Shot”, http://drtenpenny.com/the_truth_about_the_flu_Shot.aspx

„Does virus vaccine increase the risk of cancer?”, http://www.bild.de/BILD/news/bild-english/world-news/2009/08/07/swine-flu-health-expert-warning/does-virus-vaccine-increase-risk-of-cancer.html

Dr Mae-Wan Ho, Prof. Joe Cummins, „Fast-tracked Swine Flu Vaccine under Fire”, http://www.i-sis.org.uk/fastTrackSwineFluVaccineUnderFire.php

Peter Duveen, „Virologist to make his case for lab origin of swine flu”, http://www.opednews.com/articles/Virologist-to-make-his-cas-by-Peter-Duveen-090630-103.html

Nikolai Petrovsky, Susanne Heinzel, Yoshikazu Honda, A. Bruce Lyons „New-Age Vaccine Adjuvants: Friend or Foe?”, http://biopharminternational.findpharma.com/biopharm/article/articleDetail.jsp?id=444996&sk=&date=&pageID=5

Dokument ministerstw zdrowia i MSW Francji w sprawie szczepień, http://www.sante.gouv.fr/IMG/pdf/Circulaire_vaccination_090824.pdf

„Is The H1N1 Vaccine Safe? Shocking Stories From Pregnant Women Who Have Had Miscarriages After Taking The Swine Flu Vaccine”, http://organichealthadviser.com/archives/shocking-h1n1-swine-flu-vaccine-miscarriage-stores-from-pregnant-women-tell-your-doctors-that-vaccines-and-pregnancy-do-not-mix

Michel Chossudovsky, „The A H1N1 Pandemic: Pig to Human Transmission of the Swine Flu?”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13622

„The Mutated Influenza Pig Virus Story” http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13590

David Kirby, „Swine Flu 1999: We Were Warned”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13491

F. William Engdahl, „Flying Pigs and the WHO. Flying Pigs, Tamiflu and Factory Farms Part II”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13480

F. William Engdahl, „Flying Pigs, Tamiflu and Factory Farms”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13408

Anthony Wile, „Rummy, Aspartame & Swine Flu”, http://www.prisonplanet.com/articles/november2005/161105rummyflu.htm

Michael Werbowski, „Swine Flu: State of Emergency, Mexican-Style”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13406

Michael Werbowski, „H1N1- Swine Flu: A Post Mortem”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=17537

Michel Chossudovsky, „Swine Flu Scare: Stock Market Bonanza for „Politically Connected” BioTech Companies”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13392

Paul Joseph Watson, „Medical Director: Swine Flu Was “Cultured In A Laboratory””, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13353

Stephanie Nebehay, „WHO ready with antivirals to combat swine flu”, http://www.reuters.com/article/2009/04/24/us-flu-who-measures-sb-idUSTRE53N5ZZ20090424?feedType=RSS&feedName=healthNews&rpc=22&sp=true

Bohdana Jarošová, „Rakouská ptačí chřipka šla do Česka i Německa”, http://zpravy.idnes.cz/rakouska-ptaci-chripka-sla-do-ceska-i-nemecka-fmn-/domaci.asp?c=A090303_214331_domaci_abr

Bohdana Jarošová, „Je to obchodní tajemství, odmítá firma komentovat únik smrtelné vakcíny”, http://zpravy.idnes.cz/unik-viru-je-obchodni-tajemstvi-odmita-firma-komentovat-unik-smrtelne-vakciny-19i-/domaci.asp?c=A090217_224441_domaci_anv

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/kontaminovana-vakcina-se-testovala-nejen-v-cr/363674

“Baxter admits flu product contained live bird flu virus”, http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/20090227/Bird_Flu_090227/20090227?hub=Health

Michelle Fay Cortez, Jason Gale, „Baxter Sent Bird Flu Virus to European Labs by Error”, http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=aTo3LbhcA75I

TVN „Teraz My”, 9 Listopada 2009 roku, http://www.youtube.com/watch?v=KIrj8-2oqPQ

„Celvapan”, http://leki-informacje.pl/lek/epar/186,celvapan.html

Mike Adams, „Vaccines as Biological Weapons? Live Avian Flu Virus Placed in Baxter Vaccine Materials Sent to 18 Countries”, http://www.naturalnews.com/025760.html

Paul Joseph Watson, ‘Accidental’ Contamination Of Vaccine With Live Avian Flu Virus Virtually Impossible”, http://www.prisonplanet.com/accidental-contamination-of-vaccine-with-live-avian-flu-virus-virtually-impossible.html

Paul Joseph Watson, „Foot and Mouth Virus Released From Government Lab”, http://www.prisonplanet.com/articles/august2007/050807_foot_and_mouth.htm

„Stolen foot-and-mouth virus ‚released deliberately’”, http://www.breakingnews.ie/archives/2001/0408/world/sncwojql/

 

Simon Walters, “Foot and mouth came from American research centre three miles from farm outbreak”, http://www.dailymail.co.uk/news/article-473227/Foot-mouth-came-American-research-centre-miles-farm-outbreak.html

„Foot-and-mouth strain identified”, http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/6931639.stm

Patricia Doyle, „Foot And Mouth Released In Agraterrorism Attack On UK?”, http://www.rense.com/general9/fttd.htm

„Panamax 2009: A U.S. Military Exercise to Train Soldiers to Impose Pandemic Martial Law”, http://www.prisonplanet.com/panamax-2009-a-u-s-military-exercise-to-train-soldiers-to-impose-pandemic-martial-law.html

Paweł Jóźwik, „Ameryka i Francja w sprawie szczepień. Nowe pojęcie demokracji.”, http://futureblog.pl/index.php/2009/09/ameryka-i-francja-w-sprawie-szczepien-nowe-pojecie-demokracji/

Paweł Jóźwik, „WHO i masowe przymusowe szczepienia?”, http://futureblog.pl/index.php/2009/08/who-i-masowe-przymusowe-szczepienia/

Doctor Admits Vaccine is more Deadly Than Swine Flu Itself & Will Not Give It To His Kids”, http://www.prisonplanet.com/doctor-admits-vaccine-is-more-deadly-than-swine-flu-itself-will-not-give-it-to-his-kids.html

„An american pharma Baxter vaccine against flu found contaminated by H5N1 virus in several European countries”, http://www.911blogger.com/node/19517

Mike Adams, „Vaccines as Biological Weapons? Live Avian Flu Virus Placed in Baxter Vaccine Materials Sent to 18 Countries”, http://www.naturalnews.com/025760.html

Vallery Brown, „Oklahoma kids to get shot at swine flu vaccine”,  http://newsok.com/state-kids-to-get-shot-at-swine-flu-vaccine/article/3387609

http://www.rollingstone.com/politics/story/7395411/deadly_immunity/

Stephen Lendman, „Vaccination Myths and Truths” http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=14618

„USA: kara 1000 $ dziennie za odmowę szczepienia !”, http://www.globalnaswiadomosc.com/usakarazaodmoweszcze.htm

Paul Joseph Watson, „French Government Plans Mass Swine Flu Vaccination Program”, http://www.prisonplanet.com/french-government-plans-to-forcibly-mass-vaccinate-population.html

“Swine flu a bigger threat to Britain than terrorism, says Alan Johnson”, http://www.prisonplanet.com/swine-flu-a-bigger-threat-to-britain-than-terrorism-says-alan-johnson.html

Nick Britten, “Swine flu: British government draws up contingency plans”, http://www.telegraph.co.uk/health/swine-flu/5865621/Swine-flu-British-government-draws-up-contingency-plans.html

F. William Engdahl, „Now legal immunity for swine flu vaccine makers.”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=14487

F. William Engdahl, „Sarkozy’s Secret Plan for Mandatory Swine Flu Vaccination”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=13835

 

Richard Gale, Dr Gary Null, „Vaccines’ Dark Inferno. What is not on insert labels?”, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=15452

Steve Watson, “British Medical Journal: Half Of Health Workers Reject H1N1 Vaccine”, http://www.prisonplanet.com/british-medical-journal-half-of-health-workers-reject-h1n1-vaccine.html

„The Truth about the Flu Shot”, http://www.pandemicfluonline.com/wp-content/uploads/2009/07/truth-about-flu-shot.pdf

Viera Scheibner Ph.D., „Adverse Effects Of Adjuvants In Vaccines”, http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2001/05/12/vaccines3.aspx

„Vaccines and Neurological Damage”, http://www.mercola.com/article/vaccines/neurological_damage.htm

Sheryl Walters, „Six Good Reasons to Avoid the Flu Shot”, http://www.naturalnews.com/024624.html

JoNel Aleccia, „Va. teen suffers rare illness after swine flu shot”, http://www.msnbc.msn.com/id/33845867/ns/health-cold_and_flu/#storyContinued

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: