Strona główna > 9/11 > I. VIII. Wystrzałowe wyburzenie.

I. VIII. Wystrzałowe wyburzenie.

Kontrolowane detonacje miały taką siłę, iż niektóre 90-tonowe belki zostały wystrzelone na odległość 150 metrów, a jeden z fragmentów mający 300 ton przeleciał 120 metrów i wbił się w budynek American Express.

Szczątki WTC wystrzeliwane na odległość większą od samego budynku. http://truememes.com/semantics.html

Inżynier mechaniki Gordon Ross:

„Rumowisko powinno mieć kształt piramidalny, gdyby upadek wieży spowodowała grawitacja. Kształt byłby mniej więcej piramidalny. Ale widzieliśmy potężną eksplozję wyrzucającą pył i szczątki, oraz duże kawałki stali na duże odległości – dziesiątki metrów od wież. Ciężko zrozumieć tego przyczynę przy zawaleniu siłą grawitacji.”

Na poniższym rysunku widzimy zasięg wystrzelonych przez eksplozje belek i innych elementów wież WTC (z http://911review.com/attack/wtc/explosions.html):

“X” to miejsca, gdzie znaleziono wystrzelone kolumny obwodowe.

 

„Każdy inżynier wie, że budynki upadają a nie eksplodują. Zobaczyłem eksplozje i części wystrzeliwane na zewnątrz i w górę. To nie był upadek. W dniu w którym to zobaczyłem, wiedziałem ze coś było nienaturalnego w precyzyjnym upadku dwóch budynków w dół. Wtedy trzeci budynek (WTC7) również upadł zupełnie, jak świetnie wykonane kontrolowane wyburzenie.

Jestem zwolennikiem prawdy o 9/11 od 9:30 11 września 2001 roku.”

Kanadyjski inżynier Doug Plumb.

4-tonowy fragment kolumn obwodowych z 1368 stopy wieży  znaleziono 600 stóp (183 metry) od jej podstaw. By ten 4-tonowy fragment znalazł się w tym miejscu, musiał w ciągu 0.09 sekundy zostać rozpędzony do prędkości 55 mil na godzinę, czyli w przyblizeniu prawie 90 kilometrów na godzinę. Tego typu przyspieszenie oznacza, iż ten frament ściany został wystrzelony potężną eksplozją. http://www.ae911truth.net/ppt_web/slideshow.php?i=406&lores=1.

 

Reporter John Bussey, który widział zawalenie się z biura Wall Street Journal, opisał to 12 września w Wall Street Journal:

„Spoglądałem z okien biurowych by widzieć coś, co wydawało się być perfekcyjnymi zsynchronizowanymi eksplozjami pochodzącymi z każdego piętra, wyrzucając szkło i metal na zewnątrz. Jeden po następnym, z góry do dołu w ułamkach sekund piętra rozrywano na kawałki”.

Na zdjęciu po prawej 4-tonowy fragment kolumn obwodowych wystrzelony na odległość 600 stóp z prędkością 55 mil na godzinę, co omawiam wyżej. Fragment ten pochodzi z 79 piętra. Tak się składa, że całe to piętro eksplodowało z potężniejszą od innych siłą. Dlaczego tak się stało? Była to pierwsze eksplozja z wyburzania Wierzy Południowej i ona, tak samo jak wyburzenia pięter mechanicznych była silniejsza od innych, co omawiam w rozdziale ‘piętro po piętrze’. Piętra mechaniczne były potężniejsze od innych ponieważ podtrzymywały stabilność całej konstrukcji. Ich fragmenty znajdywano najdalej od WTC ponieważ, były tam najpotężniejsze eksplozje. Co więcej, fragmenty z niższych pięter często odnajdywano dalej niż te z wyższych, ponieważ późniejsze, niższe eksplozje były potężniejsze od wyższych.

http://www.ae911truth.net/ppt_web/slideshow.php?i=406&lores=1.

 Element WTC wbity w budynek American Express. http://parrhesia.com/wtc/wtc042.jpg

Widać tu wystrzeliwane stalowe kolumny i inne elementu struktury WTC. Proszę zwrócić uwagę na wystrzeloną kolumnę mniej więcej w prawym górnym rogu. http://www.journalof911studies.com/volume/200609/DrJonesTalksatISUPhysicsDepartment.pdf.

Na tym zdjęciu jeszcze lepiej widać wystrzelone potężnymi detonacjami kolumny z WTC. http://911research.com/wtc/evidence/photos/wtc1nenw.html

Prawy fragment powyższego zdjęcia przedstawia pocięte kawałki kolumn, wystrzelone z niszczonej wieży. Poniżej powiększenie:

http://911research.com/wtc/analysis/collapses/steel.html

Wyburzenie WTC przypominało wybuch bomby wodorowej. Na zdjęciu wybuch bomby wodorowej Storax Sedan 104 Kt. http://www.911lies.org/WTC_collapse_demolition_explosions.html.

Zasadniczo problemem były nie tylko wystrzeliwane stalowe struktury budynku, jak ich częsty brak w gruzach. Zdjęcia gruzów każdej z wież przedstawiają stojące kolumny obwodowe z dolnych pięter, jednak nie przedstawiają znacznie potężniejszych kolumn z rdzenia, które powinny tam stać. Oznacza to, że kolumny z rdzenia dosłownie poszatkowano i stopiono. Jeśli chodzi o kolumny obwodowe z wyższych pięter, to wiele z nich było rozerwanych w miejscach innych niż spawy, co też wskazuje na użycie ładunków. W gruzach nie znaleziono również żadnych dużych stalowych fragmentów płyt z poszczególnych pięter, co podważa teorię oficjalną wedle której płyty te miały na siebie opadać. Gdyby rząd miał rację, w ruinach WTC znaleziono by leżące na sobie stalowo-betonowe płyty pięter.

WTC a prawdziwy upadek progresywny. Po lewej zmasakrowane i zmielone eksplozjami szczątki WTC, po prawej budynek który zawalił się tak, jak wedle rządu zawalił się WTC. Zawalił się piętro na piętro, a betonowe płyty ułożyły się w widoczny stos. http://www.ae911truth.net/ppt_web/slideshow.php?i=414&lores=1.

Ruiny WTC. Widzimy stojące kolumny obwodowe i resztki zmielonego rdzenia.

http://www.journalof911studies.com/volume/200609/DrJonesTalksatISUPhysicsDepartment.pdf

Piętro na piętrze. http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.ListAll&friendId=85073975.

Zmielone Twin Towers. http://911research.com/wtc/evidence/photos/gzaerial4.html

Copyright by Tergiwersacja 2011

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

 

Źródła, uwagi – patrz wstęp.

Reklamy
Kategorie:9/11
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: