Strona główna > 9/11 > I. VII. Eksplozje ‘Squibs’.

I. VII. Eksplozje ‘Squibs’.

Stopiona stal pod Wieżami i WTC 7, zeznania świadków, w tym wielu strażaków, policjantów czy dziennikarzy, nagrania strażaków czy nagrania z TV skłaniają do jednego wniosku – budynki zostały wysadzone. We wszystkich nagraniach można zobaczyć eksplozje kilkadziesiąt pięter poniżej wyburzanych pięter. Całkowicie przeczą one oficjalnej wersji. Załóżmy na chwilę, że piętra upadały zgodnie z oficjalną wersją. Wtedy te eksplozje poniżej linii upadku zwyczajnie nie powinny mieć miejsca.

Widzisz te detonacje? Było ich więcej, zobacz film ukazujący zawalenie się WTC i wytęż wzrok, a ujrzysz kontrolowane detonacje.

Widoczne na powyższym zdjęciu i wielu innych tak zwane „squibs”, czyli nagłe wystrzały jasnego pyłu, to inicjatory kolejnych detonacji. Dym ten jest białawy, co świadczy, iż jest to sproszkowany beton i gips. Do starcia betonu i gipsu na pył dochodzi tylko w wyniku silnego wybuchu. Detonacje te zawsze mają miejsce na poziomie 10-20 pięter poniżej linii detonowanych pięter. Wielu informacji dostarczają nam detonacje z Wieży Północnej, gdzie do takich detonacji doszło trzykrotnie. W każdym z tych trzech przypadków były to dwa wybuchy dymu i pyłu z różnych stron tego samego piętra. Symetria ta i fakt, że jest to te same piętro dają do zrozu

mienia, iż były to kontrolowane detonacje.

Zwolennicy oficjalnej wersji twierdzą, że to pył z górnych pięter. Gdyby tak było, pył musiały być inteligentny i cudotwórczy. Musiałby teleportować się ok. 20 pięter niżej i dokonać wyboru kilku okien na środkach dwóch stron wybranego przez siebie piętra, po czym wystrzelić dokładnie przez te okna, na środku, symetrycznie.

Squibs”. http://www.libertyforlife.com/eye-openers/911.htm.

Detonacje przy wyburzaniu Wieży Północnej. http://911research.com/wtc/evidence/photos/wtc1exp7.html

Wieża Południowa: zupełnie jak w Północnej. http://911research.com/wtc/analysis/collapses/squibs.html

„Uważam, że WTC1 i 2 były wyburzone przez niekonwencjonalne kontrolowane wyburzenie, w którym budynki eksplodowały od góry na dół, a ogromne kolumny rdzenia ścięto używając termitu.

WTC7 wyburzono klasyczną implozją. Wszystkie trzy budynki nie zawaliłyby się upadając z prędkością bliską prędkości swobodnego spadku.”

Inżynier Mike Maguire, przez 18 lat pracował w jednym z czołowych amerykańskich laboratoriów Lawrence Livermore National Laboratory gdzie zajmował się m.in. konstrukcją budynków i ładunkami wybuchowymi.

http://www.prisonplanet.tv/images/march2005/100305wtc5.jpg

Cała masa kontrolowanych detonacji w trakcie wyburzania.

http://www.propagandamatrix.com/WTCDemol.jpg

Copyright by Tergiwersacja 2011

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia w Internecie nie oznacza, iż prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie na użytek komercyjny oraz jakikolwiek inny, który zaszkodziłby autorowi, jest zabroniony, jednakże autor zezwala na zamieszczanie obszernych fragmentów bądź całości w Internecie na użytek niekomercyjny i niezarobkowy, celem rozpowszechniania wyżej wymienionych faktów i poglądów. Kontakt tergiwersacja@vp.pl

 

Źródła, uwagi – patrz wstęp.

Reklamy
Kategorie:9/11
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: